קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינגל אן בי איי WIN

קווקזי81

הודעות מומלצות

Sagivv 0-500
156

בהצלחה אחי ניראה טוב 

גולדן חייבים ניצחון היום הם במאבק על הכרטיס לפליאוף אורלנדו יבוא פחות מחוייבים על פניו ניראה פלוס הפוך 

אבל צריך לחכות עוד קצת לראות תסגל 

בהצלחה 

קישור להערה
  • תגובות 41
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• קווקזי81

6

• יואב

5

• גאון ספורט

5

• איש האינטואיציה

2

קווקזי81 500+
8.3k
לפני 13 דקות, גאון ספורט אמר:

אין דרך להסביר את זה

גולדן בסגל מלא מקבלת 6 

שהם ממש נראים טוב בטח אחרי מיאמי) באק טו באק בלי מנוחה ועדיין זה לא הגיוני ) אני רק יכול להניח שמנסים למשוך את כולם לגולדן זה ברור כשמש, או שיש אפשרות שיש מישו בעולם שקבל סיבוב ואסף את כל הנתונים ואמר ״ אורלנדו תנצח דו ספרתי אני נגד העולם . 

חחח אחרת אין לי הסבר ממשי בטח שלא ארוץ לקחת גולדן זה בטוח

אבל מעניין ממש מה קורה פה

17998B29-BB0D-4E54-9DA7-91450F0F9286.png

אז תשכיב ארגז על מג'יק אם הכל ברור כשמש!

המון הצלחה אחי🤝

קישור להערה
גאון ספורט 500+
529
לפני 2 דקות, קווקזי81 אמר:

אז תשכיב ארגז על מג'יק אם הכל ברור כשמש!

המון הצלחה אחי🤝

יותר מיזה אני אגיד לך, גם אם אקום בבוקר ואראה שגולדן תפס לא אאמין לא קונה תהפוך על הפוך הזה , ויותר מיזה אורלנדו ינצחו ב 7 אחרי משחק צמוד למות, מכיר מכיר תמשחקים האלה. הכיוון הוא לגמרי להשכיב ארגז על אורלנדו רק בתקווה שלא יפול איקס 

קישור להערה
The Boss 500+
2.1k
לפני 9 דקות, Sagivv אמר:

בהצלחה אחי ניראה טוב 

גולדן חייבים ניצחון היום הם במאבק על הכרטיס לפליאוף אורלנדו יבוא פחות מחוייבים על פניו ניראה פלוס הפוך 

אבל צריך לחכות עוד קצת לראות תסגל 

בהצלחה 

כרגע אין חיסורים ל2 הקבוצות

שניהם בסגל מלא להערב

גולדן מגיע בק טו בק ואילו אורלנדו נחה 3 ימים לפני המפגש הערב

קישור להערה
MaccaBEAST 0-500
338
לפני 2 שעות, גאון ספורט אמר:

יותר מיזה אני אגיד לך, גם אם אקום בבוקר ואראה שגולדן תפס לא אאמין לא קונה תהפוך על הפוך הזה , ויותר מיזה אורלנדו ינצחו ב 7 אחרי משחק צמוד למות, מכיר מכיר תמשחקים האלה. הכיוון הוא לגמרי להשכיב ארגז על אורלנדו רק בתקווה שלא יפול איקס 

נו אז תשכיב ארגז, למה אתה עוד פה כותבת תגובות? לך תיקח הלוואות ותשכיב ארגזים. מת על האלה שרק מדברים ועושים פרובוקציות כדי להפחיד או להטעות אנשים.

לא קונה את השטויות והקונספירציות הללו. גולדן קבוצה ששחקני המפתח שלה מבוגרים (קארי, גרין, ת'ומפסון), הם באק טו באק
והם נגד קבוצה מצוינת שמשחקת מעולה בבית, חיה על אנרגיה צעירה ובאה אחרי מנוחה. אין פה שום חוסר היגיון בקביעת הליין.

לעניין ההמלצה - מסכים מאוד, אני חושב שגולדן צריכה את המשחק הזה יותר מאורלנדו ולכן גם תיקח אותו, גם בלי הפלוס. ואני איתם גם. בהצלחה לנו!

קישור להערה
גאון ספורט 500+
529
לפני 2 שעות, MaccaBEAST אמר:

נו אז תשכיב ארגז, למה אתה עוד פה כותבת תגובות? לך תיקח הלוואות ותשכיב ארגזים. מת על האלה שרק מדברים ועושים פרובוקציות כדי להפחיד או להטעות אנשים.

לא קונה את השטויות והקונספירציות הללו. גולדן קבוצה ששחקני המפתח שלה מבוגרים (קארי, גרין, ת'ומפסון), הם באק טו באק
והם נגד קבוצה מצוינת שמשחקת מעולה בבית, חיה על אנרגיה צעירה ובאה אחרי מנוחה. אין פה שום חוסר היגיון בקביעת הליין.

לעניין ההמלצה - מסכים מאוד, אני חושב שגולדן צריכה את המשחק הזה יותר מאורלנדו ולכן גם תיקח אותו, גם בלי הפלוס. ואני איתם גם. בהצלחה לנו!

אחשלי קודם כל אני לא עושה  שום פרןבקציות אתה כמו תינוק עם מוצץ רואה גולדן פלוס 6 ומתפתה כמו תינוק שרואה סוכריה זה דבר ראשון. דבר שני מה שאני הורדתי על הימורים אתה גם עוד 200 שנה לא תוריד, ולצערי אני אומר את זה כן? בחיים לא אתגאה בזבל הזה. אבל מה לעשות יש לי קילו של ניסיון בחרא הזה.. ואני מגיר תמשחקים האלה אז אל תבוא לי פה במונולוגים כאילו מבין איזה משו

קישור להערה
גאון ספורט 500+
529

כןן גולדן פלוס 6 יכול לתפוס בטח

תאןרתית לא הגיוני 

חבל לכל הילדים שמתפתים כמו לתפוס דג טונה בים עם פתיון

קישור להערה
גאון ספורט 500+
529

הנה עכשיו מתחיל לרדת ברוררר 

היום אורלנדו ב 7 מנצחת שם תראש! נדבר בבוקר 

מכביסט תשפשף תעיינים בבוקר שתראה גולדן הפסידה ב 7 יא דג טונה 

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות