קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינגל אן בי איי WIN

קווקזי81

הודעות מומלצות

קווקזי81 500+
8.3k
יחס ההמלצה כולל : 1.8
רמת הביטחון :

טעות או גאונות לשלוח נבא בשעות האלה של הבוקר בארץ שמעבר לים עדיין עוד חולמים.

אתמול גולדן היום גולדן האם כך גם יהיה אני לפחות חושב שכן.

המאזן של אורלנדו בבית אחד המפחדים בליגה 16-4-0 מול הליין בבית שזה 80% הצלחה.

גולדן בחוץ כדוג 11-7-0 שזה 61.1% הצלחה.

ללא מנוחה גולדן 8-5-1 חיובי שזה 61.5% הצלחה.

אני חושב שהבקטובק פחות רלוונטי פה כי אורלנדו גם מפלורידה.

אם להתייחס לליין שהמגיק קיבלו בסן פרנסיסקו  3.5+ והליין שהם מקבלים היום בבית למרות הבקטובק של סטף ולהקתו.

לא תואם בפועל את הכוחות בין הקבוצות לדעתי 2/3- אורלנדו היה פה ליין יותר הגיוני.

אז ממשיך הלילה גם באותו מגמה לוקח את הלוחמים בפלורידה.

בהצלחה לכולם אמן רק זכיות!

IMG_20240327_101852.jpg

• תודה 1
קישור להערה
  • תגובות 41
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• קווקזי81

6

• יואב

5

• גאון ספורט

5

• איש האינטואיציה

2

יואב 500+
519

להדיוט כמוני שממש אוהב לקחת את הבוקיז ותמיד.. וגם לשכפל כאלו שהם באותו ראש....אשמח להסבר למה גולדן הלוהטת בפלוס 6 זה משיכה של הבוקיז לפבליק כלפי אורלנדו...?האם הטענה היא שהמשחק פחות חשוב לאורלנו ויותר לגולדן ?

קישור להערה
איש האינטואיציה 500+
36k

עלה והצלח אמיל ( לא להתפזר מהזכייה על הניקס 

כן 😉 ) כיוון מעניין בהפוך על הפוך  …

בהצלחה !

קישור להערה
קווקזי81 500+
8.3k
לפני 2 דקות, יואב אמר:

להדיוט כמוני שממש אוהב לקחת את הבוקיז ותמיד.. וגם לשכפל כאלו שהם באותו ראש....אשמח להסבר למה גולדן הלוהטת בפלוס 6 זה משיכה של הבוקיז לפבליק כלפי אורלנדו...?האם הטענה היא שהמשחק פחות חשוב לאורלנו ויותר לגולדן ?

גם למגיק המשחק חשוב על הנייר מאמין שהם לא רוצים להסתבך במשחקי פליי אין במזרח הקשה,אבל בפועל אם היו פותחים 2- בבקטובק של גולדן שלדעתי האישית ליין יותר כשר היינו מקבלים את הפאבליק על הלוחמים מסן פרנסיסקו,גולדן בפועל בסכנה למה יוסטון ממש רודפים אחריהם.

קישור להערה
יואב 500+
519
לפני 1 דקה, קווקזי81 אמר:

גם למגיק המשחק חשוב על הנייר מאמין שהם לא רוצים להסתבך במשחקי פליי אין במזרח הקשה,אבל בפועל אם היו פותחים 2- בבקטובק של גולדן שלדעתי האישית ליין יותר כשר היינו מקבלים את הפאבליק על הלוחמים מסן פרנסיסקו,גולדן בפועל בסכנה למה יוסטון ממש רודפים אחריהם.

ולכן בגלל שפתחו 6 על הלוחמים הפבליק ירוץ לשם ...תהיתי אני הקטן מדוע מינוס 2 או 3 על הקוסמים לא היב גורם לכולם לרוץ עליהם ...ואז התאוריה לדעתי היתה נכונה והכיוון היה הלוחמים ....בליין הזה אני רואה משיכה מטורפת לכיוון הלוחמים והבית הוא הכיוון של הבוקיז אם הליין ירד ל5 נדע שהכסף של הפבליק מונח על הלוחמים 

קישור להערה
קווקזי81 500+
8.3k
לפני 6 דקות, יואב אמר:

ולכן בגלל שפתחו 6 על הלוחמים הפבליק ירוץ לשם ...תהיתי אני הקטן מדוע מינוס 2 או 3 על הקוסמים לא היב גורם לכולם לרוץ עליהם ...ואז התאוריה לדעתי היתה נכונה והכיוון היה הלוחמים ....בליין הזה אני רואה משיכה מטורפת לכיוון הלוחמים והבית הוא הכיוון של הבוקיז אם הליין ירד ל5 נדע שהכסף של הפבליק מונח על הלוחמים 

מכבד אני לא רואה שום משיכה לכיוון הלוחמים כשהם על הנייר ללא מנוחה הבוקיז יודעים בדיוק למה פתחו ליין כזה ידידי היקר

קישור להערה
Raindian 0-500
308
לפני 6 דקות, יואב אמר:

אתמול הליין על מיאמי נפתח +1 וגדל ל+4.

זה אומר שהכסף היה על גולדן והיא בכל זאת לקחה .

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות