קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 מכבי ת"א vs פנא של העוקץ WIN

העוקץ האולטימטיבי

הודעות מומלצות

itamar777 500+
5.3k

מקצוען!
כיף גדול להיכנס להערב הזה כשאנחנו באותו ראש. המלצה נהדרת! 

• Like 1
קישור להערה
Ofekdaniel12327 500+
1.5k

אהלן חבר, אני אתן תגובה עניינית לפני איחול ההצלחה,

רוב היתרונות שנתת למכבי ניתנים לסתירה די פשוטה, למשל הסלים של 2 נקודות באים על חשבון יותר שלשות ירוקות/עונשין, הריבאונד התקפה הוא בגלל אחוזים נמוכים יותר מהשדה ככל הנראה, נקודות פר משחק בא על חשבון הגנה חלשה ורופפת יותר ואסיסטים זה עקב העובדה שלפנאתנייקוס יש הרבה יותר כישרון ויכולת אישית לייצור נקודות בלי שיירשם אסיסט על המהלך.

היתרונות שנתת לפנאתינייקוס לדעתי לא אובייקטיביים, התעלמת מהעובדה שהקבוצה טובה יותר משמעותית בכל עמדה, בטח בחיסורו האפשרי של בולדווין, קולסון במשחק 2 נעלם כי הוא קיבל שמירה הדוקה ולא בגלל שהוא פחד או התבייש לזרוק וניבו לא נכנס טוב בסדרה הזאת לאור העובדה שיש לפנא׳ גבוהים איכותיים בהגנה.

להגיד שמכבי אוהבת את המאצ׳ אפ לא עושה חסד לדעתי, היוונים נבנו מחדש ולכן לקח זמן להתחבר, גם בניצחון חוץ של מכבי בעונה הסדירה היא איבדה 25 הפרש ושרדה הארכה, ככה שבצד האופי אני בוחר את היוונים.

ולסיום, לא ברור איך קבוצה שמכילה את רשימת השחקנים מהמנוסים במפעל מקבלים השמצה לגבי האופי שלהם, שהם נלחצים במהירות… מכבי צימצמה ל 6 ופנא׳ הכפילה ב 3 את ההפרש ברבע הרביעי בלי למצמץ במשחק 2.

אני מאחל לך הצלחה מכל הלב, אני חושב שפנאתנייקוס תנצח את שני המשחקים הבאים.

קישור להערה
העוקץ האולטימטיבי 500+
23.2k
לפני 24 דקות, Ofekdaniel12327 אמר:

אהלן חבר, אני אתן תגובה עניינית לפני איחול ההצלחה,

רוב היתרונות שנתת למכבי ניתנים לסתירה די פשוטה, למשל הסלים של 2 נקודות באים על חשבון יותר שלשות ירוקות/עונשין, הריבאונד התקפה הוא בגלל אחוזים נמוכים יותר מהשדה ככל הנראה, נקודות פר משחק בא על חשבון הגנה חלשה ורופפת יותר ואסיסטים זה עקב העובדה שלפנאתנייקוס יש הרבה יותר כישרון ויכולת אישית לייצור נקודות בלי שיירשם אסיסט על המהלך.

היתרונות שנתת לפנאתינייקוס לדעתי לא אובייקטיביים, התעלמת מהעובדה שהקבוצה טובה יותר משמעותית בכל עמדה, בטח בחיסורו האפשרי של בולדווין, קולסון במשחק 2 נעלם כי הוא קיבל שמירה הדוקה ולא בגלל שהוא פחד או התבייש לזרוק וניבו לא נכנס טוב בסדרה הזאת לאור העובדה שיש לפנא׳ גבוהים איכותיים בהגנה.

להגיד שמכבי אוהבת את המאצ׳ אפ לא עושה חסד לדעתי, היוונים נבנו מחדש ולכן לקח זמן להתחבר, גם בניצחון חוץ של מכבי בעונה הסדירה היא איבדה 25 הפרש ושרדה הארכה, ככה שבצד האופי אני בוחר את היוונים.

ולסיום, לא ברור איך קבוצה שמכילה את רשימת השחקנים מהמנוסים במפעל מקבלים השמצה לגבי האופי שלהם, שהם נלחצים במהירות… מכבי צימצמה ל 6 ופנא׳ הכפילה ב 3 את ההפרש ברבע הרביעי בלי למצמץ במשחק 2.

אני מאחל לך הצלחה מכל הלב, אני חושב שפנאתנייקוס תנצח את שני המשחקים הבאים.

לדעתי תגובתך עם נטייה מובהקת ולא (אובייקטיבית) לצד היווני

נתחיל בדבר הראשון שאמרת: "הסלים של 2 נקודות באים על חשבון יותר שלשות ירוקות/עונשין"

1. פנא קולעת רק שלשה אחת בממוצע יותר ממכבי 

2. מכבי מקום שני ביורוליג מבחינת זריקות עונשין נכנסות ככה שפנא גם בזה בנחיתות וזה לא מתקזז כפי שרמזת.

3. לגבי המאצ'אפ אם קבוצה מנצחת 3/4 משחקים העונה קבוצה שמסיימת במקום השני ביורוליג כנראה שאכן יש משהו במאצ'אפ לטובת הצהובים אחרת אין סיבה שמקום 7 ינצח בתדירות כזאת.

4. "ולסיום, לא ברור איך קבוצה שמכילה את רשימת השחקנים מהמנוסים במפעל מקבלים השמצה לגבי האופי שלהם" 

למי בפנא חוץ מסלוקאס יש ניסיון עשיר יותר מכל שחקן בצהוב?

ללסורט יש יותר ניסיון מניבו?

לנאן עודף ניסיון על בולדווין או לורנזו?

אמירה חסרת תכלית לדעתי וממש לא נכונה אין פה הבדלים בניסיון בקבוצות למעט שחקן אחד/שניים אם ממש מתאמצים.

5. לא חושב שניבו/ קולסון נעלמו בגלל ההגנה בצד של פנא הרי קולסון נתן את הופעותיו הטובות ביורוליג דווקא נגד אותה פנא "העוצמתית" וניבו גם לא התקשה בצורה יוצאת דופן נגד פנא במהלך העונה הסדירה

6.הכפלת ההפרש בסיום הרבע הרביעי באה בזכות איש אחד קוסטאס סלוקאס ולא ראית משחק יוצא דופן משום שחקן בירוק להוציא את פאפאטרו

לסיום: דעתנו שונה כפי שאתה רואה וזה ממש בסדר

בוצעה עריכה ל על ידי העוקץ האולטימטיבי
  • Like 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות