קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 פלייאוף יורוליג 🏀 אולימפיאקוס - ברצלונה (Game 3) WIN

itamar777

הודעות מומלצות

itamar777 500+
5.3k
יחס ההמלצה כולל : 3.06
רמת הביטחון :

שתי המלצות למשחק הזה, אחת על המשחק השלם והשנייה על האנדר/אובר.

1. אולימפיאקוס - ברצלונה (6+)
אז אחרי שאולימפ' עשתה לבארסה "מכבי" במשחק הראשון, הספרדים התעשתו במעט במשחק השני והשוו ל1-1 במשחק בו אולימפ' לא הייתה רחוקה מלגנוב 2-0 סנסציוני. 
הערב הסדרה עוברת לפיראוס שם היוונים מציגים רצף מרשים של 20 נצחונות רצופים בכל המסגרות ו-8 רצופים ביורוליג. אחרי ההופעות המרשימות בשני המשחקים הראשונים ברור שאולימפ' פייבוריטית ברורה ובארסה מקבלת ליין שמתחיל ב-4+ ועולה עד ל-6+ שלדעתי היא לא קיבלה הרבה פעמים השנה. 

מאזן הבית של היוונים בעונה הסדירה 13-4 חיובי כשכל 4 ההפסדים היו מול הספרדיות (כולל בארסה כמובן). 
מול ליין של 6- נק' המאזן הביתי של היוונים הופך שלילי ועומד על 6-1-10 מה שאומר שמחצית מהנצחונות שלה היו ב-5 הפרש או פחות. 

מאזן החוץ של הספרדים בעונה הסדירה 7-10 שלילי כשרוב כשרוב ההפסדים מגיעים במחצית השנייה של העונה שם בארסה פשוט נראתה נורא במשחקי החוץ, הפסידה 8/12 האחרונים ואיבדה את המקום השני בו החזיקה לאורך כל העונה. 
אבל, מול ליין של 6+ נק' מאזן החוץ של ברצלונה חיובי לחלוטין ועומד על 12-5 חיובי. כלומר מחצית מההפסדים שלה היו ב-5 הפרש או פחות. 

על בסיס הסטטיסטיקה הזאת בלבד, במידה ואולימפ' מנצחת יש לנו 50% שהיא תנצח מעל/מתחת לליין. 
אם אני משקלל את האפשרות הקיימת שבארסה תנצח, והסיכוי לכך ממש לא אפסי לטעמי - אז מבחינתי זה אומר שיש פה רק בחירה אחת נכונה והיא לקחת את הספרדים עם הליין. 
חשוב לומר שהיוונים פייבוריטים גם לדעתי אבל בארסה כן ניצחה 3/4 המפגשים בין הקבוצות העונה כולל את המפגש היחיד בפיראוס ולכן יש סיכוי לא מבוטל שתצליח לגנוב חזרה את הביתיות הערב או לפחות תהיה קרובה לעשות זאת ובסיטואציה כזו הליין עשוי מאוד לשחק תפקיד. 

סימון #1: 
ברצלונה 6+

2. אנדר/אובר 154
הליין נפתח במועצה 155 וירד בנקודה כשבעולם 154.5 יציב. 
אולימפ' וברצלונה הן שתי קבוצות הגנה מעולות, מהטובות ביותר ביורוליג העונה. היוונים שומרים את היריבות שלהם על 75 נק' בממוצע וקולעים 78.5. הספרדים שומרים את היריבות על 79 וקולעים 82.
ביוון אולימפ' מציגה הגנת ברזל ושומרת את היריבות על 72.4 בזמן שהיא קולעת 77.7 
ב-2/4 המפגשים העונה בארסה שמרה את אולימפ' מתחת ל-70 נק', כולל ביוון, ככה שאין ספק שהמאצ' אפ הזה מוציא מבארסה את המשחק ההגנתי הכי טוב שלה. 
3/4 המפגשים ביניהן העונה התאפיינו בסקור נמוך כשרק מפגש אחד נגמר מעל הליין הנתון. 
גם בשנים האחרונות, 8/10 המפגשים האחרונים בין הקבוצות התאפיינו בהגנות קשוחות וסקור של 152 נק' ומטה. 

למעט תרחיש בו אולימפ' מפרקת את בארסה לחתיכות, אני לא רואה סיבה לצפות למשהו שונה גם הערב, ואני מאמין שנקבל עוד משחק קשוח של הגנות מעולות וסלים קשים במשחק מרתק וצמוד בסיום. 

סימון #2:
מתחת 154 נק'

בהצלחה!

קישור להערה
  • תגובות 20
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• itamar777

5

• איש האינטואיציה

2

• GiladonB

2

• משה יצחק

1

Top Posters In This Topic

itamar777 500+
5.3k
לפני 8 דקות, GiladonB אמר:

מסכים אח יקר בהצלחה 

תודה גלעד אחי היקר. תעדכן אותי מה לוקח בסוף

לפני 8 דקות, משה יצחק אמר:

בהצלחה אח יקר 

תודה משה אחי!

לפני 2 דקות, ilanchelly אמר:

בהצלחה אחי קשה לתפוס גם ליין וגם אנדר אובר

Good Luck

לגמרי לא קל, אני ממליץ לשלוח כסינגלים נפרדים. אני אישית מושקע הרבה יותר על סימון האנדר

קישור להערה
גרש 500+
2.6k

מסכים עם ההחלטה של האנדר

לדעתי אולימפיאקוס תנצח בין 5-8 הפרש

בהצלחה

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות