קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינים🇨🇳 WIN

אושרי

הודעות מומלצות

המשתפ 0-500
116
לפני 12 דקות, המשתפ אמר:

השחקן המושהה, Rongqi Huang, לא שחקן משמעותי. ממוצעים איומים. על פניו שחקן חסר משמעות.

לפי מה שאני מבין מאתר הליגה, ג'ואו צ'י השחקן הכי טוב של לונג - מושעה גם הוא.

קישור להערה
BOOBA82 500+
1.2k
לפני 41 דקות, המשתפ אמר:

השחקן המושהה, Rongqi Huang, לא שחקן משמעותי. ממוצעים איומים. על פניו שחקן חסר משמעות.

אמת

קישור להערה
BOOBA82 500+
1.2k
לפני 26 דקות, המשתפ אמר:

לפי מה שאני מבין מאתר הליגה, ג'ואו צ'י השחקן הכי טוב של לונג - מושעה גם הוא.

ג'ואו קי משחק בגוואנדונג אחי והוא עדיין לא מושעה בגלל מרפק לסנטר של שחקן ליונס. אבחמכנראה יושעה

קישור להערה
אושרי 500+
11.4k
לפני 8 שעות, אושרי אמר:
סוג ההמלצה: S
יחס ההמלצה כולל : 1.80
שעת משחק: 14:35
רמת הביטחון :

לונג ליונס+11 - טוב זה לא סוד שהאחוזים שהיו גבוהים מאוד בעונה הרגילה ירדו משמעותית במשחקי הפלייאוף האחרונים שהם קשים וטריקים הרבה יותר ממשחק רגיל אבל מאמין שזה רק עניין של זמן עד שנחזור שוב להפיץ כמו שהתרגלנו.. ועכשיו לענייננו.. קסיאנג מובילה 2-0 בסידרה ותתארח היום אצל הלונג ליונס שאני מצפה מהם להגיב הפעם בחזרה כמו שצריך.. הליונס יהיו חייבים לנצח כאמור כדי להימנע מ3-0 שיגמור להם את העונה במידה ויגיע.. הליונס בעשרת המשחקים האחרונים הפסידו פעמיים בלבד שאחד מההפסדים היה לאחר הארכה וגם ניצחו את היריבה של היום בין היתר.. יש עידכונים חשובים ומעניינים שעשויים להשפיע מהמשחק האחרון שבו הקבוצות התקוטטו בינהם ויש עונשים וקנסות.. ״השחקן מספר 1 של קבוצת Xinjiang Yilit, הושעה ל-3 משחקים ונקנס ב-15 RMB. יוטל עונש של 10,000 יואן, וההשעיה תהיה משחק 543 של רבע גמר הפלייאוף ב-24 באפריל 2024, ושני המשחקים הבאים של קבוצת Xinjiang Yilite בפלייאוף העונה״.. ״המאמן הראשי של קבוצת שינג'יאנג. , צ'יו ביאו, נקנס ב-20,000 יואן. על פי הוראות פרק 2, סעיף 23 של "קוד המשמעת", קוי יונגשי, השחקן מספר 8 של הדרקונים והאריות של גואנגג'ואו, נקנס ב-20,000 יואן״.. אני חושב שהמשחק הפעם יהיה הרבה יותר צמוד ומתוח והליונס לא יפסידו כל כך בקלות וגם אם כן אז לא חושב שזה יהיה בדו ספרתי בסיום.

וואלקם🍾🥂🎈

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות