קפוץ אל תוכן
שלח טופס

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 ATP מדריד - נאדל vs בלאנש WIN

מחבט הלוהט

הודעות מומלצות

מחבט הלוהט 500+
9.2k
יחס ההמלצה כולל : 1.65
רמת הביטחון :

רפאל נאדל  vs  דרווין בלאנש

רפאל נאדל יעלה לשחק מחר בסיבוב הראשון במאסטרס במדריד נגד ילד בן 16 אמריקאי שקיבל WC (כרטיס חופשי). כאשר יצאה ההגרלה ובלאנש ראה שהוא קיבל את רפאל נאדל שגדול ממנו ב 21 שנים למשחק הפתיחה הוא העלה ברשת שלו ״חברים ואוו אני משחק נגד נאדל מה לעשות״ שם ידיים על הפנים ועשה פרצוף מפוחד. בלאנש בן ה 16 קיבל +7.5 משחקונים מהבוקיז ואני אישית לוקח את רפא כאן בשני ידיים. הילד האמריקאי לא שיחק המון על חימר בבוגרים אבל ששיחק נגד שחקנים מטופ 200 ומעלה הוא מקבל המון בראש. נגד סאנצ׳ז איזקיירו בטורניר w25 בבניקרלו הוא קיבל 6-0 6-1 גם בספרד, נגד דאלי בלאנש 600 בעולם הוא הפסיד 6-2 6-2. בלאנש שנתיים בסבב בקושי שיחק יש לו 20 משחקים על חימר סך כל הקריירה (הקצרה) שלו. זאת פעם ראשונה שהילד בן ה - 16 משחק בטורניר מעל itf אפילו צ׳לנג׳ר הוא עדיין לא שיחק. רפאל נאדל חייב לעשות תוצאה רצינית פה והאמת אני לא רואה את בלאנש לוקח מרפא יותר מ - 2 משחקונים וגם אם רפא יחליט לעשות כמה טעויות בלתי מחויבות עדיין 4 משחקונים! צריך בלאנש בשביל שהליין יתפס, אישית אני לא רואה איך הילד לוקח לרפא 4 משחקונים באמת יש פה ליין של 7.5 נכון רפא לא בכושר רפא חזר מפציעה זה לא רפא שהכרנו, אבל יש פה ילד יריב שלדעתי יעשה המון טעויות הוא מפוחד עוד לפני שהמשחק התחיל לדעתי הוא יעשה המון דאבל פולט, גם זה לא שבלאנש עשה תוצאות בסבב הנערים לתפוס תראש. עשה חצאי גמר ווימבלדון (נערים) חצי גמר רולאן גארוס (נערים)  יש פה ממש ילד ללא טיפת אפילו מעט כלום שום נסיון אפילו צ׳לנג׳ר לא שיחק באמת יש פה ליין שרפא חייב לעבור! אני באמת לוקח ב 2 ידיים תמשחק הזה לדעתי רפא לא יתן לו להרים תראש לא בגלל שהוא יכול בגלל שהוא חייב! סגנון כזה של משחקים משפיע על אגדה כמו רפא ואבוי לספרדי להסתבך במשחק כזה, נגד קובולי רפא קיבל 4.5 ועבר בקלות תליין (למרות שקובולי היה חלש עדין שחקן טופ 70) אני עדיין חושב שרפא זה לא מה שהיה אפילו לא קרוב! אבל זה סגנון המשחקים שרפא בטורניר מאסטרס שהוא זכה בו 5 פעמיים אסור בתכלית האיסור לתת לילד להרים תראש לצבור בטחון אני חושב שרפא מההתחלה ירצה לסיים את זה לא לתת לילד בן ה 16 להרגיש שהוא יכול בכלל. רפא לא מזלזל במשחקים כאלה לאורך ההסטוריה היה משחקים בתקופות טובות שרפא קיבל גם -8.5 וגם -9.5 על החימר הוא לא זלזל אף לא לשנייה ולחץ מההתחלה. כל שחקן אחר לא משנה מי לא הייתי נוגע אבל ואוו יש פה ליין נחמד גם ליין משחקונים שבהחלט רפא צריך לעבור אם כל זה שהוא רק חזר מפציעה וניראה לא טוב בברצלונה זה משחק שרפא חייב פשוט חייב לנצח ובתוצאה גבוהה הוא קיבל פשוט הגרלה משמיים ואם רפא לא יפרק את הילד האמריקאי זה כבר לדעתי ישפיע עליו מנטלית ולפי דבריו הוא רוצה גם לשחק ברולאן גארוס וגם לייבר קאפ. אני חושב שרפא יעבור תליין בהחלט אפשרי.

רפאל נאדל -7.5 משחקונים ביחס 1.65

קישור להערה
markies 500+
3k

5 משחקונים התכוֹנת חייב לקחת 5 לעמוד בליין

תודה אנסה מחר בדאבל

קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.2k
לפני 1 דקה, markies אמר:

5 משחקונים התכוֹנת חייב לקחת 5 לעמוד בליין

תודה אנסה מחר בדאבל

לא התכוונתי ל 4 ברגע שיש 5 ההימור נופל 

קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.2k
בדיוק עכשיו, uzik92 אמר:

מעניין מאוד

בהצלחה 

תודה רבה חבר יקר על ההתייחסות 🙏

קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.2k
לפני 4 דקות, העוקץ האולטימטיבי אמר:

בהצלחה אלוף הטניס!:tennis:

תודה עדן יאח יקר ואהוב שלי

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות