קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Football-icon-LG סינגל מפתיע מהקונפרנס ליג WIN

itamar777

הודעות מומלצות

itamar777 500+
5.2k
יחס ההמלצה כולל : 2.70
רמת הביטחון :

פיורנטינה - ויקטורה פלזן 

פיורה מגיע לאחר תיקו 1-1 ביתי (חזרה מפיגור) מול גנואה שדי חיסל את הסיכויים שלה לסיים במקום שמוביל לאירופה בסוף העונה. מה שמשאיר לה את הקונפרנס כמטרה אחרונה לעונה זו. 
פיורה מציגה כושר בעייתי כבר תקופה, עם ניצחון בודד ב-7 אחרונים בכל המסגרות וכשהיא כובשת רק 6 שערים וסופגת 8. 
שחקני ההתקפה של פיורה, בלוטי, גונזאלס, קואמה, בלטראן פשוט לא פוגעים וככה זה נראה.

פלזן מגיעה במצב רוח טוב לאחר ניצחון הירואי על סלביה פראג כשהיא כובשת בדקה ה-87 מהבעיטה הראשונה והיחידה שלה לעבר המסגרת.
משחק החוץ האחרון שפלזן הפסידה היה לפני חצי שנה אי שם באוקטובר והיא בהחלט קבוצה שיכולה לאתגר את הגירסא הנוכחית של פיורה.

לדעתי נראה משחק בו פיורה שולטת אבל פלזן תגיע מוכנה לזה ותדע לעקוץ חזרה במידה ותספוג. הערכה שלי, תיקו בתום 90 דקות.
בכל מקרה אם פיורה תנצח זה יהיה בהפרש שער בודד אז ככה שפלזן 2+ סימון מעולה כאן ביחס 1.55. 

אחרי שתפסתי תיקו במשחק האחרון של פיורה-גנואה אני מרגיש אמיץ גם הערב ולוקח את היחס המאוד מאוד מפנק שמציעים לי על פלזן 1+.

הסימון הראשי שלי:
פלזן 1+ ביחס 2.70

סימוני משנה
איקס ביחס 3.65
פלזן 2+ ביחס 1.55

בהצלחה!

UBo6ihh5-bVBL6l7j.png

nPTphRh5-6XKdgOM6.png

קישור להערה
itamar777 500+
5.2k
צטט

הסימון הראשי שלי:

פלזן 1+ ביחס 2.70 :cup:

סימוני משנה

איקס ביחס 3.65 :cup:

פלזן 2+ ביחס 1.55:cup:

בום ענק! יש לנו את זה 💪

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות