קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 דרום קוריאה must win WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
20k
יחס ההמלצה כולל : 1.65
רמת הביטחון :

פרומי -3.5

ביחס 1.65

שוב אני עם פרומי אחרי ההפסד במשחק הראשון נטו כי לא כולם אצלה הופיעו למשחק להוציא את לאוסון נוסף לכך שהכל נכנס לאגיס במשחק הזה מה שנקרא (אחוזים מטורפים) והיא הציגה משחק מדהים גם מחוץ לקשת, דבר שני ואפילו יותר מעודד זה ראגונה אצל החיתולים שדפק 34 נק'. זה לא מאורע שקורה בכל יום וגם לא קרוב לזה שרוב העונה בכלל לא היה בסגל ולווא דווקא בגלל פציעות. גם בסדרה מול סיאול ב-2 משחקים הוא בכלל לא התלבש. הוא לא רגיל לשחק כמות דקות שכזאת (34 כאלה במשחק הראשון) ולבטח לא להעמיד מספרים שכאלו. שיחק 11 משחקים כל העונה. שאני מאמין שפרומי יידעו לעשות את ההתאמות עליו ששפן שולפים מהכובע פעם אחת. פרומי הגיעה חלודה למשחק ולא לקחתי את זה בחשבון, מאמין ומקווה שהיום זה יתהפך בכל זאת הקבוצה הכי טובה בליגה ופירוקים לאורך כל העונה שאני לא זוכר שנים.

קישור להערה
itayZ 500+
55.2k

חושב כמוך שוב🥶

בוצעה עריכה ל על ידי itayZ
קישור להערה
איש הטניס 500+
4.8k

לדעתי אגיס בכושר נפלא, הם אפילו לא זוכרים מתי הפסידו. דינאמיקה בין השחקנים שמה קסומה ואכן גם התוצאות בהתאם .

כם יבואו למשחק הזה משוחרר ואם הם יפתחו טוב הם ירצו גם לנצח את המשחק. הם פשוט משחקים נפלא.

פרומי די חסרת אונים נגדם ונראה שזמן הממושך בו הם לא שיחקו בהרכב מלא משפיע עליהם.

בהצלחה אחי.

קישור להערה
ilanchelly 500+
2.2k

בהצלחה

שוב אתה עם פרומי?

הם ולייקרס אתה לא עוזב אותם🤭

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות