קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינגל סל של שמול קצת אמיץ 😶‍🌫️ WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
20.1k
יחס ההמלצה כולל : 1.80
רמת הביטחון :

הרצליה +16

ביחס 1.80

שידור בספורט 5

מכבי ללא ווב, בולדווין וריברו שהרצליה ללא מייק מקגורל ורג'י לינץ' אבל כן עם החיזוק החדש וויליאמס שדן שמיר הביע שביעות רצון מהיכולת שלו. מכבי על הנייר יכולה לפרק כל קבוצה בליגה גם מעל 16 אבל 4 נקודות לטובת דן שמיר והרצליה :

א. ללא בולדווין ובטח ריברו מכבי יכולה להתקשות קצת בהובלת כדור מחיבורו של הראשון ולבטח מהפיק אנד רול של השני עם הבסטי שלו - תמיר.

ב. דן שמיר לא עוד מאמן בעיניי והוא ניצח את מכבי לא פעם אחת בחייו ולבטח הוא יודע מה זה לשחק בתל אביב אצל מכבי בבית - עם ניהול משחק נכון אני חושב שהרצליה יכולה לגרד פה משחק חצי צמוד.

ג. הלו"ז של מכבי מטורף - 4 משחקים השבוע, מהיום עד מוצ"ש כולל. במכבי הצהירות שהם יחלקו את הדקות בין כל הסגל שלהם.

ד. הרצליה מסובכת בטבלה בקצב וביכולת שלה גםצלפספס את הבית העליון מה ששמו כמטרה נעלה בתחילת העונה. מאמין שהם ינסו להישאר צמודים ככל הניתן.

לסיכום,

אני יודע שזו איזושהי "משימת התאבדות" לקחת את הפלוסים נגד הצהובים בטח בליגה אבל דווקא מהמשחק הזה שעל הנייר החיסורים בהרצליה על פניו קריטים, על אחד מהם אין יותר מידי מה להרחיב כי הוא רק הגיע לא מזמן והייתה אחלה הרצליה לפניו ותהיה אחלה הרצליה (כך אני מקווה לפחות) גם הערב. לא הימור קל לכל הדעות אך עדיין אני רואה בו היגיון מסויים. אקח את דן שמיר וחניכיו למרות, לפני ואחרי הכל.

קישור להערה
The Boss 500+
2.1k

ים של הצלחה אחי היקר

נראה טוב האמת במיוחד הלו"ז שמחכה למכבי הרצליה לא תתפרק בקלות זאת דעתי:sign0100:

קישור להערה
המופרע 500+
842

את האמת אני הפוך ממך אבל שהטובה תנצח.

בהצלחה אח 🍻

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות