קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 רבע גמר פלייאוף דרום קוריאה עם שמול 🧡 WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
20.1k
יחס ההמלצה כולל : 1.60
רמת הביטחון :

מוביס +5.5

ביחס 1.60

הטובה מחמשת משחקים וסוניק (סיימה 3 את העונה הסדירה) עולה ל-0:1 בסדרה אחרי ניצחון חשוב ודחוק על מוביס (סיימה שישית את העונה הסדירה) באולמה של סוניק 90-93, שזה שוב פעם צמוד בדומה ללא מעט משחקים בינהן העונה ולוקחת את ההובלה ושומרת על הבית. זו אולי אחת הסדרות שיכולה ללכת הכי צמוד אבל בליגה הזו הכל אפשרי. יחד עם כל זאת פרים ואלומה יצטרכו לתת יותר נקודות עבור מוביס כדי שבכלל יחלמו על משהו. האחרון חוזר מפציעה ולאט לאט נכנס לעניינים כך שהוא יקבל גם יותר דקות היום לטעמי. הליין במשחק הקודם היה 6.5 ועדיין אני לא חושב שמוביס מקבלת מספיק ריספקט. באס אצל סוניק פשוט אוהב לשחק מולם והוא שוב נתן משחק אדיר עם 32 נק' הפעם ואם האורחים שאני איתם היום רוצים להוציא משהו מהסדרה הזו הם יצטרכו לשמור עליו טוב יותר. כל המשחקים האחרונים בין הקבוצות מסתיימים מתחת לליין הזה ואני מקווה שכך יהיה גם היום בטח שמדובר בפלייאוף ואין דרך חזרה.

קישור להערה
שמול שמול 500+
20.1k
בדיוק עכשיו, dolevha8 אמר:

שבוע טוב תצליח אחי! 

תודה דולב היקר והוותיק.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות