קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 יורוליג חמישי 🏀 לא כל יום פורים, אז שוב שיטתי

itamar777

הודעות מומלצות

itamar777 500+
5.1k
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

ערב יורוליג אש, משחקים אש, קרבות קריטיים במאני טיים של העונה הסדירה. 
שלחתי כמה סימונים גם בסינגל אבל מעדיף לתת לכם פה את השיטתי שלי יחד עם שורת הסבר תמציתית.

ז'לגיריס 2- כמו שאמרתי במחזור הקודם, ז'לגיריס בבית יכולה להמשיך ולחלום על הסיכוי התיאורתי שלה להעפיל, מילאנו אמנם ביכולת נהדרת במשחקים האחרונים אבל בחוץ זה סרט אחר והם לא הצליחו לייצר המשכיות בשום שלב של העונה אז לא אבנה על זה גם הערב. האנרגיות של הליטאים בבית יכריעו בסוף היום. 
ז'לגיריס - מילאנו - מעל 158 נק  מילאנו בחוץ היא לא הקבוצת הגנה שהיא בבית והקצב יהיה זה של הליטאים. משחק של 160+ , בטח אם יהיה צמוד בסיום וילכו הרבה לקו. 
בסקוניה 3- עונה שלמה של חוסר יכולת להופיע למשחקים מחוץ לביתה והנה אנאדולו זקוקה כאן לניצחון חוץ במאני טיים על מנת להעפיל לפלייאין. רוב ההתמודדויות ביניהם היו צמודות והליין יכול לשחק כאן תפקיד אבל לנצח את בסקוניה בספרד קשה מאוד ואני לא נותן שום קרדיט לטורקים מחוץ לביתם. 
ברצלונה 5- בארסה ממש סיבכה את עצמה והיא במאבק משולש על המקום השני שהיה נראה מובטח עד לא מזמן, היא תהיה חייבת להוציא את עצמה מהבוץ ואני מאמין שמול באיירן המעט מוגבלת וחסרה היא גם תעשה זאת סביב הדו-ספרתי. 
פרטיזן 2- משחק של חיים ומוות לסרבים מול אולימפ' העדיפה אבל מחוץ לביתה לא מצליחה העונה מול קבוצות שמגיעות להתאבד על המגרש ופשוט רוצות יותר ממנה. זה גם מה שנראה הערב. 

בהצלחה!!!

Screenshot_52.png

קישור להערה
The Boss 500+
2.1k

ים של הצלחה אחינו

מחזק לדעת שעוד מישהו בדעה שלי עם בסקוניה

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות