קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינים🇨🇳 WIN

אושרי

הודעות מומלצות

אושרי 500+
11k
יחס ההמלצה כולל : 1.75
רמת הביטחון :

שנחאי שרקס+4 - יארחו את הטייגרס החזקים למשחק מעניין בין 2 קבוצות שעושות עונה טובה עד כה.. הקבוצות נפגשו לפני שבוע במגרש של הטיגריס שניצחו את השרקס בתוצאה 119-106 ואני מצפה מהשארקס לגמול להם חזרה הערב.. טיגריס קבוצה מצויינת השנה עם ג׳ונס הזר החזק ששיחק בשילין בשנה שעברה ואמריקאי נוסף שהצטרף לאחרונה בשילוב סגל סיני טוב מכוונת העונה הכי רחוק שאפשר.. השארקס גם קבוצה טובה השנה שחזרה מהפגרה בצורה מצויינת וקשה מאוד להכניע אותם בבית שלהם.. יש להם את בייקון שמשחק לבד כמו שהיה רגיל לשחק ביוון וקולע המון נקודות ביחד עם בלאדסו והסנטר הסיני הצעיר.. הטייגרס באים אחרי משחק לא טוב שלהם נגד ליאו וינסו להתאושש על חשבונם של השארקס אבל אני לא חושב שזה הולך להם פשוט ואני מעריך שהמשחק יגיע לסוף צמוד ויוכרע רק בשניות הסיום לטובת השארקס והליין. 🦈 

בוצעה עריכה ל על ידי אושרי
קישור להערה
אושרי 500+
11k
לפני שעה, masterbets אמר:

בהצלחה!!

לפני שעה, Eden26 אמר:

בהצלחה אחי

אמן חברים תודה רבה!

קישור להערה
אושרי 500+
11k
לפני 3 שעות, אושרי אמר:
סוג ההמלצה: S
יחס ההמלצה כולל : 1.75
שעת משחק: 13:35
רמת הביטחון :

שנחאי שרקס+4 - יארחו את הטייגרס החזקים למשחק מעניין בין 2 קבוצות שעושות עונה טובה עד כה.. הקבוצות נפגשו לפני שבוע במגרש של הטיגריס שניצחו את השרקס בתוצאה 119-106 ואני מצפה מהשארקס לגמול להם חזרה הערב.. טיגריס קבוצה מצויינת השנה עם ג׳ונס הזר החזק ששיחק בשילין בשנה שעברה ואמריקאי נוסף שהצטרף לאחרונה בשילוב סגל סיני טוב מכוונת העונה הכי רחוק שאפשר.. השארקס גם קבוצה טובה השנה שחזרה מהפגרה בצורה מצויינת וקשה מאוד להכניע אותם בבית שלהם.. יש להם את בייקון שמשחק לבד כמו שהיה רגיל לשחק ביוון וקולע המון נקודות ביחד עם בלאדסו והסנטר הסיני הצעיר.. הטייגרס באים אחרי משחק לא טוב שלהם נגד ליאו וינסו להתאושש על חשבונם של השארקס אבל אני לא חושב שזה הולך להם פשוט ואני מעריך שהמשחק יגיע לסוף צמוד ויוכרע רק בשניות הסיום לטובת השארקס והליין. 🦈 

קליל הערב כמו שאנחנו אוהבים🇨🇳🎈🍾

קישור להערה
אושרי 500+
11k
לפני 18 שעות, קווקזי81 אמר:

ברכות אחי

לפני 18 שעות, Eden26 אמר:

מברוק אחי :cup:

תודה ידידיי ושבת שלום🙏

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות