קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Winner2012-20x19 שלישייה ליום א' ♦♦♦

WINWIN9

הודעות מומלצות

WINWIN9 500+
1.5k
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

שבוע טוב לכולם , 

אנדר אובר 17 שלשות - קרית אתא  - מכבי ת"א - אובר 17 יחס 1.75 
קולומביה שנייה - קוקוטה דפורטיבו - ריאל סן אנדרס - אנדר 2.5 יחס 1.65
ידידות - סן מרינו - סט.קיטס - אובר 2.5 שערים יחס 1.85 , לגיבוי אקח כאן אנדר ביחס 1.5

יחס כולל 5.34 לראשי
יחס כולל עם הגיבוי 4.33

לצורך המחשה - על הראשי אשקיע 100 ש"ח לזכייה של 534
לגיבוי אשקיע 30 לזכיה של 130 ש"ח ובעצם החזר השקעה.

אנדר אובר שלשות מכבי - לטעמי ליין נמוך למשחק היום , מכבי בליגה קולעת כ10-11 שלשות למשחק כאשר אתא שתרדוף אחרי מכבי היום תיהיה חייבת להיצמד וזה יהיה לא מעט בזכות שלשות שהם יהיו חייבים לקחת . כמו כן אחד המשפיעים המשמעותיים על מכבי ביורוליג זה ערב השלשות שלה ונוכחנו לראות ניצחונות יפים של מכבי כאשר אחוזי הקליעה מה3 היו טובים.
היום לטעמי מכבי תיקח את אתא כמבחן ליורוליג ותעשה הרבה שלשות כחלק מההכנה להמשך היורוליג וכנקודת מפתח חשובה לקבוצה.
ההערכה שלי שמכבי מתפוצצת היום ומגיעה לאזור ה100 נק' יחד עם 12-13 שלשות לטובתה כאשר אתה תעמוד מנגד על 8-9 שלשות.

קולומביה שנייה - קוקוטה מהמקום השני  בליגה קבוצה סופר קשוחה עם הגנת ברזל והרבה יעילות כאשר ברוב משחקיה המוחלט האנדר שולט. הרבה תוצאות של 1-0 , 2-0 גג.
מנגד יריבתה ריאל סן אנדרס מהמקום ה15 בליגה גם יודעת לספק לא מעט משחקים של אנדרים מוחלטים . אני לא אוהב לשלוח אנדר שערים , אבל במקרה הזה האנדר צועק כאן 1-0 או 2-0 לקוקוט

סן מרינו - סט.קיטס - סן מרינו ינסו לתקן את ההפסד הכואב מהמפגש ידידות האחרון ביניהן לפני כמה ימים (גם במסגרת ידידות) בה סן מרינו הפסידה 3-1 
לא שסן מרינו איזה נבחרת רצינית כן? הרבה שמשחקים שם נגרים במקצוע , אבל מה שאני כן יכול להבין מהמשחק הזה שנראה משחק פתוח בו סן מרינו תרצה לנקום בהפסד וגם תחטוף שער או שניים לפחות . אובר 2.5 הכי קרץ לי במשחק הזה , כאמור יחס 1.85 עסיסי
לקחתי כאן אנדר כגיבוי כי סט קיטס יכולה לעשות משחק סגור ולהוביל לתיקו 1-1 , 0-0 משעמם כזה... סיכוי פחות סביר לסנריו כזה לטעמי.

הימור תוצאה - 2-2 3-3 משוגע כזה 

בהצלחה רבה מידידכם הנאמן 

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות