קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 רביעי ביורוליג WIN

אושרי

הודעות מומלצות

אושרי 500+
11.4k
יחס ההמלצה כולל : 1.80
רמת הביטחון :

מילאנו+9 - יתארחו אצל מונאקו הערב למשחק מסקרן שבו אני רואה את הסיכויים קרובים יותר מאשר מה שהליין מציג לנו.. מילאנו יגיעו לאחר הפסד קשה מבסקוניה שחיסל למעשה את הסיכויים שלהם להמשך בנוסף הפסידו בליגה לונציה (משחק שתפסנו פה) ובעצם הם עם 3 הפסדים ברציפות שמראים שכנראה מצב הרוח ירד בקבוצה.. מונאקו בעונה חזקה אבל גם להם קרתה תקלה השבוע שהם עפו מהגביע הצרפתי ע״י שטרסבורג.. אצל מילאנו סביר להניח שמסינה הדבק ישאר לאמן בקבוצה למרות העונה הגרועה וינסו לשפר עוד את הסגל שכבר היום מלא בשחקנים טובים ואיכותיים כמו שבאז נאפיר, מירוטיץ׳, דה שילדס, מאודו לו, ניקולה מאלי והשאר שלא ברור איך הם הצליחו להיות כל כך גרועים אבל האיכות עדיין קיימת.. אני נוטה להאמין שמילאנו קבוצה ספורטיבית ולמרות שאין להם עוד הרבה על מה לשחק העונה הם ירצו לתת הופעות אישיות טובות כדי לחזק את מעמדם לעונה הבאה שבה כנראה יעשו שוב חישוב מסלול מחדש במועדון.. אני מעריך שמילאנו לא תפסיד הערב בדו ספרתי ותעמוד בליין בסיום.

IMG_4453.png

בוצעה עריכה ל על ידי אושרי
קישור להערה
אושרי 500+
11.4k
לפני 4 שעות, Z3R0 אמר:

בהצלחה

לפני 1 שעה, אמיר56 אמר:

בהצלחה בויה

לפני 1 שעה, Amir85 אמר:

בהצלחה

לפני 1 שעה, Yurik אמר:

בהצלחה

לפני 1 שעה, Eden26 אמר:

בהצלחה אחי

לפני שעה, masterbets אמר:

בהצלחה!

תודה חברים ובהצלחה! 

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות