קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 קרשיאקה (‎+7) - הפועל ירושלים WIN

OddsOracle

הודעות מומלצות

OddsOracle 0-500
50
יחס ההמלצה כולל : 1.8
רמת הביטחון :

הפועל ירושלים תפגוש את קרשיאקה הערב (שלישי) בשעה 19:30, במשחק החשוב ביותר בשלב הטופ 16 של ה-BCL, אשר יכריע את גורלה בתחרות. כשהיא מגיעה מנקודה של פיינליסטית מהעונה הקודמת, הקרב יתקיים בבוסניה, בעיר לקטאשי, ויקבע אם הקבוצה תמשיך לשלב הבא. ניצחון יבטיח להם מקום ברבע הגמר, בעוד שהפסד עשוי להדיח אותם מהתחרות.

בתקופה לא טובה במיוחד, הפועל ירושלים מתמודדת עם קושי, לאחר הפסד כואב לפריסטרי ב-BCL והפסד נוסף להפועל תל אביב בליגה, מה שהביא לקריאות לפיטורי המאמן איליאס קנצוריס. חשש מהדחה נוספת הערב מעמיס לחץ רב על הקבוצה.

למרות שגבי צצאשווילי ונועם דוברת ייעדרו בשל פציעות, הקבוצה תציג את ההרכב החזק ביותר שלה, כולל את ספידי סמית' וכריס ג'ונסון שיחזרו למשחק הערב.

היריבה, קרשיאקה, שיש לה מאזן של 4:1, אינה במצב שתוכל לעלות לרבע הגמר, אך בנתה סגל מרשים העונה עם שחקנים כמו ורנון קארי, אריק מקולום, ויטו בראון, ג'יילון בראון וקנאן סיפאהי, ביניהם שחקנים עם היסטוריה אירופית מרשימה.

אני עם הטורקים הערב, כאשר הפלוס 7 מעניק מרווח ביטחון, אבל אני לא אפול מהכיסא גם אם הפועל ירושלים תפסיד.

בהצלחה למשכפלים

בוצעה עריכה ל על ידי OddsOracle
קישור להערה
ilanchelly 500+
2.2k

בהצלחה

האם בדקת אם כלל השחקנים של הטורקים שהזכרת נמצאים בסגל למשחק הערב? 

קישור להערה
OddsOracle 0-500
50
1 minute ago, ilanchelly said:

בהצלחה

האם בדקת אם כלל השחקנים של הטורקים שהזכרת נמצאים בסגל למשחק הערב? 

דארון היליארד מושעה (בדרך החוצה מהקבוצה) ולא ישחק. לא ידוע לי על חיסורים נוספים.

קישור להערה
moshiko 500+
1.8k

הילארד בחוץ למיטב ידיעתי ונועם דוברת כבר שנה לא משחק לכן לא נחשב כחיסור .. אני עם ירושלים בהצלחה

קישור להערה
OddsOracle 0-500
50
5 minutes ago, moshiko said:

הילארד בחוץ למיטב ידיעתי ונועם דוברת כבר שנה לא משחק לכן לא נחשב כחיסור .. אני עם ירושלים בהצלחה

היליארד אכן מושעה (כתבתי בתגובה) ויש משהו במה שאתה אומר לגבי נועם דוברת, אם כי הוא עדיין "חסר" חח. בהצלחה :)

קישור להערה
ilanchelly 500+
2.2k
לפני 22 דקות, OddsOracle אמר:

דארון היליארד מושעה (בדרך החוצה מהקבוצה) ולא ישחק. לא ידוע לי על חיסורים נוספים.

מדברים פה על חיסורים נוספים

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות