קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 דרום קוריאה לבוקר יום שני 🏀 WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
19.9k
יחס ההמלצה כולל : 1.70
רמת הביטחון :

סיאול תאנדרס +7.5

ביחס 1.70

חשוב לציין שלקחתי ב-9.5 לפני כחצי שעה אבל אני מפרסם למען ההגינות עם הליין הנוכחי שירד לפני דקות אחדות.

אני מסתכל על המשחק הזה כבר מהלילה שהישיר עולה על האורחת ומורד על המארחת. הת'אנדרס בראשות קוקבורן כבר די השלימה עם מר גורלה מבחינת העונה הסדירה תוך כדי שדווקא בתקופה האחרונה היא מציגה כדורסל לא רע. היא תארח את מוביס שמגיעה מעודדת אחרי ניצחון על פרומי שהייתה חסרה קצת (לראייה היחס הישיר עליה מול הקבוצה הכי טובה בליגה) כך שאותי זה פחות מרשים. בתחילת מרץ נפגשו השתיים באותו אולם שסיאול ניצחה 15 הפרש. מה השתנה מאז? לטעמי לא הרבה. לפני כמה דקות הליין ירד מ-9.5 ל-7.5 כאמור שוב אגיד ועדיין אני עם המארחת. אין אצל המוביס מי שיעצור את הג'מייקני שמעמיד מספרים מדהימים העונה בכל האספקטים ובכל המפגשים אחת מול השנייה היום להוציא משחק אחד שהוא סיים "רק" עם 10 נק' הוא נתן תצוגות מולם. לא טיול בפארק המשחק הזה עבור האורחת ואני אקח את הפלוס הנדיב משהו בתקווה שסוף עונה ובלה בלה בלה מעבר לשאר הסיבות. עדינות בכיסכם, בכל זאת דרום קוריאה למרות האחוזים הטובים שלי שם.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות