קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Winner2012-20x19 4 טפסים

omer2her

הודעות מומלצות

omer2her 0-500
476
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

יום מוצלח ושבוע מושלם לכולם בע״ה 

טופס 1 - 4 כוכבים

80. סביליה - סלטה ויגו - 1      1.80  

121. קלרמונט - לה האבר +1 - 2      1.35

146. ויאריאל - ולנסיה - 1       1.90

189. ראן - מארסי - X      ׳3.05

טופס 2 - 3.5 כוכבים

140. סה״כ קרנות פרייבורג - לברקוזן - 2   3.15

319. אתלטיקו מדריד - ברצלונה -  X     ׳3.2

טופס 3 - 3 כוכבים :

57. ברסט - ליל - X       ׳2.85 

74. סה״כ קרנות צ׳לסי - לסטר - 2        2.5

244. ראיו ויאקנו - בטיס - X -     ׳2.85  

טופס 4 2.5 כוכבים

ורונה - מילאן - x    ׳3.50

103. ווסטהאם - אסטון וילה - X      ׳3.30

226. רמת גן - הרצליה + 3 - 2      1.80

הסבר קל טופס 1  - מה שאני הכי מאמין בו זה סביליה + לה האבר, סביליה בביתה יכולה וצריכה לנצח היום אחרי שהיא מחברת כמה תוצאות לא רעות לאחרונה בעונה זוועה מבחינתה מול קבוצה עם עונה יותר זוועתית אפילו, לה האבר יותר טובה מקבוצת הבית, אני מאמין בה היום. ויאריאל ואיקס בראן מארסי אלה משחקים לא קלים צריך בהם את האופי והרצון של ויאריאל לנצח ושל מארסיי לפחות להוציא תיקו במשחק לא קל.. 

הסבר קל טופס 2 - לברקוזן קבוצה שיכולה לעשות 9 קרנות למשחק בקלות בהרבה משחקיה, לפעמים פחות לפעמים יותר אפילו, פרייבורג קצת פחות לאחרונה, אם ילך ללברקוזן קשה במשחק הם ילחצו ויחפשו לנצח בכל הכוח בשביל לקחת את האליפות השנה..

אתלטיקו בארסה זה משחק די קשה לניבוי, יכול ללכת לכל מקום, בארסה יכולה לעקוץ עם כמה התקפות יפות ויעילות, אתלטיקו יכולה לשים גול ולשחק סגור ולתת אפילו עוד גול ולסגור סיפור מול קבוצה מאוד שבלונית סה״כ שחייבת שינוי דחוף.. מקווה שהמשחק יהיה שקול מול שתי קבוצות שקולות סה״כ.. 

הסבר קל טופס 3 - ברסט קבוצה חזקה מאוד השנה, מקום שני, קצת מתחתיה בטבלה מקום 5 עם הפרש של 4 נקודות בלבד ליל, מקווה שהמשחק יהיה שקול עד סופו גם.

רוב הקבוצות האנגליות השנה עושות המון קרנות, זה משחק גביע, מקווה שיסתבך לצ׳לסי ושיהיו המון התקפות וחגיגת קרנות בע״ה.

עוד משחק שיכול להיות שקול, קבוצת הבית ראיו נראית זוועה לאחרונה, מולה בטיס קבוצה יציבה סה״כ שגם תיקו יספיק לה במשחק החוץ הזה, למרות שתחלום ותנסה לנצח כי אירופה בעונה הבאה מעבר לפינה מבחינתה.

הסבר קל טופס 4 - ורונה תארח את מילאן הדי חזקה, ורונה די יציבה בביתה והיא מראה אופי במשחקים האחרונים, מילאן לא עשתה הרבה זמן תיקון בחוץ בליגה, אולי הגיע הזמן ?

ווסטהאם לא פריארית, אסטון וילה לא פריארית, מקווה גם פה למשחק שקול וצמוד עד הסוף !  

רמת גן - הרצליה - נטו מהמלצותיהם של 2 3 אנשים שאני מעריך את המלצותיהם בפורום..

כל המשחקים נבדקו ונשקלו מבחינת סגלים וכו..  ואלה הבחירות שלי לפיכך. כמובן שהכל יכול להיות ואני לא נדב יעקובי שמכיר כל סגל וסגל ויודע הכל מהכל.. אבל הלכתי עם היגיון הרגשה ואינטואיציות שלי, שוב בהצלחה לכולם 🙏🏻

קישור להערה
The Boss 500+
2.1k

המלצות ומפורטות כנדרש

חזק ואמץ וברכה והצלחה בטפסים!🙌🏼

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות