קפוץ אל תוכן
שלח טופס

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 חצי הגמר הגדול - אלקרז vs סינר WIN

מחבט הלוהט

הודעות מומלצות

מחבט הלוהט 500+
9.1k
יחס ההמלצה כולל : 1.9
רמת הביטחון :

יאניק סינר (2)  vs  קרלוס אלקרז (3)

המשחק שכל העולם ולא רק אוהדי טניס מושבעים חיכו לו לא צריך להסביר מה יש פה על כף המאזניים. היחס לא ישאר ככה עד מחר לתחילת המשחק לדעתי יתאזן 50/50 לקחתי מוקדם 

הגזר מאיטליה שכרגע ניראה בלתי ניצן לעצירה יפגוש את לה בומבה מספרד לקרב הכי יוקרתי בסבב כרגע. שני השחקנים נפגשו 8 פעמיים המאזן ראש בראש 4-4. עד היום כל משחק של אלקרז על סגנון המשטח הזה כמעט נגמר בנצחון, אין הרבה משטחים כאלה אולי 3 בסבב יש משחק אחד שאלקרז הפסיד עד היום על משטח כזה זה היה לנובאק בגמר בסינסנטי שנחשב למשטח איטי יותר. אני היום שם דגש אך ורק למשטח למה מנטליות ויכולות אין ספק שכיום אלה שני השחקנים הכי טובים בעולם (כולל מדבדב). האמת שחשבתי שסינר יפקשש בטורניר הזה בהתחלה לא הלך לו עד היום על משטחים כאלה איטיים סינר צריך משטח ותנאים יותר מהירים שיתאימו לסגנון שלו. אלקרז לא יכול היה לבקש משטח טוב יותר מהמשטח הזה והתנאים זה בשבילו חגיגה אין לחות חום כבד כמו שהטורניר בדזרט יודע לייצר. אלקרז הדיח את זברב אתמול כאילו היה שחקן טופ 300 זה לא בגלל שזברב היה חלש שוב (התנאים) סינר התקשה קצת עם שלטון בסוף ברח לו. שנה שעברה שני השחקנים גם נפגשו בחצי הגמר פה באינדיין וזה נגמר 2-0 חלק לספרדי וגם אז סינר היה בכושר טוב לא כמו עכשיו אבל כושר טוב. שני המפגשים האחרונים בין שני הוטרנים האלה נגמרו לטובתו של סינר, אלקרז דיבר על נקמה וסוף סוף שומעים קצת קשיחות מהספרדי שידוע כשחקן רגוע שלא מחפש מלחמות וקרבות אבל הפעם הסיפור שונה יש לאלקרז המון המון מה להוכיח, הקניטו אותו המון לאחרונה בעולם הטניס ופה באינדיין הוא משתיק פיות בכל העולם. יש דבר נוסף מאוד מאוד חשוב, אם הספרדי מפסיד היום הוא יורד למקום 3 בעולם למה כרגע בטבלת atp live הוא מקום 3 תלוי איך ייגמר הטורניר אם סינר ינצח הוא יעלה למקום ה 2 אם אלקרז יינצח הוא נשאר מקום 2 בעולם וזה מאוד מאוד חשוב לשחקנים בקליבר כזה להמשך העונה. אני לא ממעיט לשניה ביכולות המטורפות של סינר, אבל ויש אבל אלקרז זה חייה מסגנון אחר זה רוצח על המשטח הזה ובחיים לא הייתי הולך נגד סינר אם זה לא אלקרז על המשטח הזה באינדיין שתפור לספרדי. אלקרז חייב תנצחון הזה יש פה המון המון על כך המאזניים להמשך העונה חוץ מהיוקרה והרצון בנקמה על 2 המפגשים האחרונים. שורה תחתונה יש שחקן אחד בעולם כרגע על הפלנטה שיכול לנצח תגזר מאיטליה וזה לה בומבה מספרד ולדעתי אלקרז יינצח פה אחריי קרב של שעתיים לפחות 3 מערכות ואלקרז יעבור לגמר יש לו הרבה יותר מה להוכיח פה האיטלקי כבר זכה בגראנד סלאם ברוטרדאם אלקרז עדיין לא עשה כלום השנה וזה המקום שהוא חיכה לו ולדעתי האיטלקי יתן מלחמה שערה אבל אלקרז כרגע שוב (על המשטח הזה בלבד) יכול צריך ואמור לנצח רק ריכוז טוב כמו שהוא הוכיח עד עכשיו והוא יעבור לגמר

קרלוס אלקרז נצחון ביחס 1.9

קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.1k
בדיוק עכשיו, Zlatan9 אמר:

הגזר מאיטליה זה ענק, בהצלחה אחי יש מצב טוב 

זה לא אני המצאתי לו חחח זה הכינוי שלו 

תודה יאח יקר

קישור להערה
Zlatan9 500+
4.7k
בדיוק עכשיו, מחבט הלוהט אמר:

זה לא אני המצאתי לו חחח זה הכינוי שלו 

תודה יאח יקר

וואללה לא ידעתי, שמע הוא חיה רעה סינר, כולם זוכרים מה עשה לג'וקר, אבל אלקרז נראה חד מאוד, הכל פתוח 

• תודה 1
קישור להערה
גרש 500+
2.6k

מסכים בבחירה

אלקרז ינצח וגם לדעתי יזכה בטורניר

בהצלחה

• תודה 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות