קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 NBA המשחק המרכזי WIN

אושרי

הודעות מומלצות

אושרי 500+
11.3k
יחס ההמלצה כולל : 1.80
רמת הביטחון :

סקרמנטו קינגס+1 - יארחו הלילה את מילווקי למשחק חזק בין 2 קבוצות בכירות שהולך להיות הכי מעניין הלילה.. ווקי ישחקו את המשחק האחרון שלהם בחוץ הלילה לפני שיחזרו הביתה לארח את פילי במשחק הבא ובנתיים הם במסע משחקי חוץ קשה ביותר עם לוח הכי קשוח שיכלו לקבל במשחקים אצל גולדן סטייט, לייקרס, קליפרס והלילה אצל סקרמנטו עם מנוחה קצרה ביותר בין המשחקים.. סאק ספגו הפסד ביתי מפתיע מאוד מיוסטון במשחק האחרון ואני חושב שהם יגיעו דורכים יותר הלילה למשחק הזה.. הats תומך קצת יותר בווקי כאן אבל אני חושב שסקרמנטו זאת נקודה ממש לא נוחה בשביל ווקי לסיים את המסע המפרך.. המשחק הקודם בין הקבוצות הלך להארכה ואני לא שולל תסריט דומה הערב, כך או כך אני מעדיף את הקינגס בבית עם הליין שיקחו את ההימור בסיום.

IMG_4405.png

IMG_4406.png

בוצעה עריכה ל על ידי אושרי
קישור להערה
אושרי 500+
11.3k
לפני 28 דקות, Moshoniko אמר:

בהצלחה חבר יקר

לפני 28 דקות, קווקזי81 אמר:

מעניין

בהצלחה חבר

לפני 26 דקות, The Boss אמר:

נראה מעניין מאוד

בהצלחה אושרי אח שלי

תודה ידידיי ליל״ט 🌓 

קישור להערה
אושרי 500+
11.3k
לפני שעה, אושרי אמר:
סוג ההמלצה: S
יחס ההמלצה כולל : 1.80
שעת משחק: 4:00
רמת הביטחון :

סקרמנטו קינגס+1 - יארחו הלילה את מילווקי למשחק חזק בין 2 קבוצות בכירות שהולך להיות הכי מעניין הלילה.. ווקי ישחקו את המשחק האחרון שלהם בחוץ הלילה לפני שיחזרו הביתה לארח את פילי במשחק הבא ובנתיים הם במסע משחקי חוץ קשה ביותר עם לוח הכי קשוח שיכלו לקבל במשחקים אצל גולדן סטייט, לייקרס, קליפרס והלילה אצל סקרמנטו עם מנוחה קצרה ביותר בין המשחקים.. סאק ספגו הפסד ביתי מפתיע מאוד מיוסטון במשחק האחרון ואני חושב שהם יגיעו דורכים יותר הלילה למשחק הזה.. הats תומך קצת יותר בווקי כאן אבל אני חושב שסקרמנטו זאת נקודה ממש לא נוחה בשביל ווקי לסיים את המסע המפרך.. המשחק הקודם בין הקבוצות הלך להארכה ואני לא שולל תסריט דומה הערב, כך או כך אני מעדיף את הקינגס בבית עם הליין שיקחו את ההימור בסיום.

IMG_4405.png

IMG_4406.png

עידכון חשוב - 📢 הליין בעולם בעיצומו של היפוך אז מי שעם סאק שילחץ עכשיו כי בקרוב הם יהיו מינוס בליין.. לילה טוב 😴 

בוצעה עריכה ל על ידי אושרי
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות