קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Football-icon-LG טופס אלופות שלישי ורביעי

Ribas97

הודעות מומלצות

Ribas97 0-500
183
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

פליקס - פוליטאנו מאצ' אפ = סימון X

2 שחקנים שהם לא הכובשים המרכזיים ואפילו לא המשניים בקבוצות שלהם. פוליטאנו עם 0 שערים ב10 משחקיו האחרונים.

לדעתי סיכוי טוב מאוד שאף אחד לא יכבוש.

מעל מתחת שערים עד דקה 15 דורטמונד/פס.וו = X

משחק על עונה בשביל של המועדונים האלה. צופה פתיחה זהירה והרבה גישושים בהתחלה ללא סכנות על השערים.

הראשונה ל3 קרנות ארסנל/פורטו = 1 

הבאנקר להשלמת הטופס. ארסנל מגיעה היום לתקוף בזעם את השער של פורטו ואני מאמין שתשיג את ה3 קרנות שלה דיי מהר.

יחס כולל 1.90

קישור להערה
Ribas97 0-500
183

2 הימורים ראשונים נתפסו דיי בקלות. פליקס שיחק רק רבע שעה ופוליטאנו לא סיכן את השער. ארסנל ניצחה 8-0 בקרנות.

נשאר רק דורטמונד פסוו שערים.

מי שמושקע על הטופס, ממליץ לו לגבות את העניין כאן בסכום נמוך כדי לצמצם נזקים במקרה של שער בהתחלה.

דורטמונד ביחס 4.20 נראה מצוין.

קישור להערה
Ribas97 0-500
183
לפני שעה, דור מלול אמר:

בהצלחה באחרון

שלחת משהו נוסף להיום?

לא. הסימון היחיד שאני בטוח בו היום זה דורטמונד שערים.

בדרך כלל באלופות אני אוהב לשים מאצ'-אפים, אבל היום המאצ'-אפים מאוד קשים בין שחקנים שבסבירות גבוהה יכולים לכבוש.

אם צריך לתת המלצה בכל זאת, ברמת ביטחון פחות גבוהה מהרגיל - לדעתי אנדר 2.5 שערים באינטר/אתלטיקו נראה מעולה ביחס 1.60, יהיה שם משחק מאוד טקטי של אינזאגי.

עוד הימור שנראה לא רע - אתלטיקו/אינטר0.5 קרנות מחצית ראשונה, אתלטיקו ביחס 1.55. סביר להניח שבמחצית הראשונה אינטר תשב בבלוק נמוך ואתלטיקו תהיה המון ליד הרחבה. 0.5+ זה מעט בעיניי וכדאי לנצל.

בוצעה עריכה ל על ידי Ribas97
  • תודה 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות