קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 חצי גמר פלייאוף אוסטרלית Game 1, של שמול 🏀 WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
20.6k
יחס ההמלצה כולל : 1.70
רמת הביטחון :

אפתח במילה טובה ותודה ענקית 🤭 לכל מי שבירך אותי לרגל יום ההולדת שלי שחל היום 🥳 בכל הצורות ובכל הדרכים,

מאחל לכם כפליים ומודה לכם מקרב ❤️

זכיתי.

פרת ווילדקאטס -1.5 🐈‍⬛

ביחס 1.70

שידור ישיר לייב ביוטיוב

חצי גמר הפלייאוף בליגה האוסטרלית יוצא לדרך היום שהחתולים יארחו את טזמניה למשחק הראשון בסדרה בגלל יתרון הביתיות שהרוויחו בעונה הסדירה. טזמניה שהדיחה את אילוורה ובעצם כך שיחקה סיבוב פלייאוף אחד יותר יגיעו "פחות רעננים" אבל "יותר חדים" (לא שאני רואה בזה משמעות גדולה עם הימי מנוחה שהיו באמצע לשתיהן) אבל עדיין. שתי הקבוצות נפגשו 3 פעמים השנה, פעמיים היו אלה החתולים שאירחו פעם אחת אירחה טזמניה. פרת' מנצחת פעמיים בביתה ופעם אחת מפסידה לטזמניה בחוץ במשחק שנערך לפני כשלושה שבועות לערך, שקוטון השחקן הכי חשוב של החתולים ובעצם הברומטר של הקבוצה לא נטל חלק במשחק - משחק שלא באמת הייתה לו משמעות עבור פרת'. את העונה הסדירה סיימה פרת' במקום ה-2 בטבלה שטזמניה סיימה 3. פרת בעונה הסדירה עם 10 ניצחונות ביתיים מתוך 14 משחקי בית שטזמניה עם מאזן חוץ מרשים יחסית של 8 ניצחונות חוץ מ-14 משחקים. זמן פלייאוף, מרחק נגיעה מהתואר - משחק ראשון בסדרת משחקים שנקבל בין השתיים ויתרון הביתיות כאמור עם הווילדקאטס. אני עם המארחת שבבית שלה עם הסגל הנהדר שלרשותה בראשות קוטון וכמובן הקהל והאולם הגועש רועש ובועט, אווירת הפלייאוף והזמן הרב שהיה לה להתאפס ולהתכונן למשחק ולבוא רעבה יותר לטעמי תבוא לתת הצהרת כוונות במשחק הראשון כבר מהטיפ אוף במטרה לפתוח את הישורת האחרונה והחשובה ביותר - אולי בדרך לתואר האליפות ברגל ימין או במקרה הזה ביד ימין 🤛

It's playoff time baby 👶

שבת שלום מבורכת 🤍🙌

שיחזרו אלינו כל החטופים בריאים ושלמים במהרה בימינו אמן ואמן ב"ה יתברך 🙏

קישור להערה
  • תגובות 40
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• שמול שמול

12

• מיקי

2

• Eden26

2

• משה יצחק

2

Popular Days

The Boss 500+
2.1k

המון בהצלחה אחי הגדול

שוב מזל טוב ענקי

ושבת מבורכת וקדושה!❤️😍

קישור להערה
משה יצחק 500+
21.9k

בהצלחה אח יקר 

ברכות חמות ליום הולדת 

שבת שלום 

בוצעה עריכה ל על ידי משה יצחק
קישור להערה
רק סינגלים 500+
886
לפני 3 דקות, Eylon_05 אמר:

מזל טוב אחי ובהצלחה בהימור

קישור להערה
Zlatan9 500+
4.7k

מזל טוב אח שלי היקר, אוהב אותך מלא, תהיה בריא ומאושר כל חייך אמן, איש יקר ואהוב שכמותך, תצליח כמובן בהימור 🙏🏽💚

קישור להערה
המופרע 500+
898

מזל טוב אחי, מאחל לך את כל הטוב שיש.

שכל טפסיך יזכו 🤣

שכל מעשה ידייך יבורכו.

תצליח 

בוצעה עריכה ל על ידי המופרע
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות