קפוץ אל תוכן
שלח טופס

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 טורניר ריו דה ז'ניירו, ברזיל WIN

אושרי

הודעות מומלצות

אושרי 500+
11.6k
יחס ההמלצה כולל : 1.75
רמת הביטחון :

פאקונדו דיאז אקוסטה - הארגנטינאי הצעיר יתמודד מול סטן וואורינקה השוויצרי למשחק מסקרן שצריך להיות שקול.. דיאז עם פתיחת שנה חזקה כבר השיג לעצמו תואר ראשון לשנת 2024 והוא אחד השחקנים בכושר הכי טוב על המשטח בשבועות האחרונים שהוא מנצח שחקנים טובים ומנוסים ממנו ומפגין ביצועים מרשמים.. סטן דה מן כבר בן 38 והרבה מעבר לימי הזוהר שלו, הוא עדיין שחקן מנוסה ואיכותי מאוד שנמצא בשנת הפרישה שלו וירצה לסיים בצורה טובה אבל אני לא בטוח שהוא ירגיש כל כך בנוח לשחק בחום של ברזיל, אני חושב שהתנאים מתאימים יותר לארגנטינאי שהוא כוח עולה כרגע ואני הולך איתו.

IMG_4269.png

בוצעה עריכה ל על ידי אושרי
קישור להערה
ROMA 500+
2k

הברזילאי בן ה-23 הוא ללא ספק השחקן הטוב יותר בשלב זה ביניהם, אבל המחיר הפיזי והנפשי של עומס השבוע האחרון עלול להיות גורם גדול מכדי להתגבר עליו ... לדעתי סטן בשלוש מערכות 

בהצלחה

• תודה 1
קישור להערה
אושרי 500+
11.6k
לפני 25 דקות, ROMA אמר:

הברזילאי בן ה-23 הוא ללא ספק השחקן הטוב יותר בשלב זה ביניהם, אבל המחיר הפיזי והנפשי של עומס השבוע האחרון עלול להיות גורם גדול מכדי להתגבר עליו ... לדעתי סטן בשלוש מערכות 

בהצלחה

חושב שזה דווקא יתרון. תודה ובהצלחה לך ולטוב מבינהם🤝

קישור להערה
חריף אש 500+
25.6k
לפני שעה, אושרי אמר:

חושב שזה דווקא יתרון. תודה ובהצלחה לך ולטוב מבינהם🤝

דיאז אקוסטה ארגנטינאי בכלל

לפני 1 שעה, ROMA אמר:

בהצלחה

קישור להערה
אושרי 500+
11.6k
לפני שעה, חריף אש אמר:

אכן

לפני 4 שעות, אושרי אמר:
סוג ההמלצה: S
שעת משחק: 21:15
רמת הביטחון :

פאקונדו דיאז אקוסטה - הארגנטינאי הצעיר יתמודד מול סטן וואורינקה השוויצרי למשחק מסקרן שצריך להיות שקול.. דיאז עם פתיחת שנה חזקה כבר השיג לעצמו תואר ראשון לשנת 2024 והוא אחד השחקנים בכושר הכי טוב על המשטח בשבועות האחרונים שהוא מנצח שחקנים טובים ומנוסים ממנו ומפגין ביצועים מרשמים.. סטן דה מן כבר בן 38 והרבה מעבר לימי הזוהר שלו, הוא עדיין שחקן מנוסה ואיכותי מאוד שנמצא בשנת הפרישה שלו וירצה לסיים בצורה טובה אבל אני לא בטוח שהוא ירגיש כל כך בנוח לשחק בחום של ברזיל, אני חושב שהתנאים מתאימים יותר לארגנטינאי שהוא כוח עולה כרגע ואני הולך איתו.

IMG_4269.png

נראה לי שאוטוטו מתחילים

קישור להערה
אושרי 500+
11.6k
לפני 11 שעות, אושרי אמר:
סוג ההמלצה: S
שעת משחק: 21:15
רמת הביטחון :

IMG_4269.png

לקופה בפעם השלישית✔️🎈🙃

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות