קפוץ אל תוכן
שלח טופס
  • 1211729507-20x19 #3 מנה עיקרית של שמול, סינגל NBA בהשקעה גדולה 💜💛 WIN

שמול שמול
    נעילה אוטומטית -נושא פג תוקף.

הודעות מומלצות

שמול שמול
    יחס ההמלצה כולל : 1.80
    השקעה:

לייקרס -1

ביחס 1.80 

שידור בספורט 5

כמה משחקים וכמה כיף. יום מרטין לותר.

הלייקרס מגיעים למשחק כאשר הם מחזיקים בשני ניצחונות בלבד מתוך 8 משחקים אחרונים כשהם מחזיקים ברייטינג ההתקפי ה-26 בטיבו בליגה וברייטינג ההגנתי ה-21 בטיבו, ולאחר פתיחת עונה טובה נראה שהקבוצה לא מצליחה למצוא את עצמה. ב-LA הסיפור קצת שונה שם הם ניצחו ב-13 מ-20 משחקי הבית ששיחקו העונה שאוקלהומה סיטי לא פחות טובה במשחקי חוץ כאשר היא מחזיקה במאזן של 11 ניצחונות לעומת 6 הפסדים. בכלל הת'אנדר מגיעים למשחק עם מומנטום נפלא, כאשר הם מנצחים ב-9 מ-11 המשחקים האחרונים שלהם. בתקופה זו הם מחזיקים ברייטינג ההתקפי הטוב ביותר ב-NBA וברייטינג ההגנתי החמישי בטיבו בליגה מה שמוביל לנט רייטינג הטוב ביותר בליגה בפער של 2.9 נקודות ל-100 פוזשנים במהלך פרק זמן זה. שיי בספק כאמור וכך גם ראסל,לברון ודיוויס אממה במקרה של הלייקרס 2 האחרונים רשומים בדוח בכל משחק העונה כמעט כדי שיוכלו לתת להם את ההזדמנות לנוח אם ירצו. לא מבין את העניין הזה אבל מי אני שאתערב להם עם כל אהבתי 💛💜. הייתי נגד הלייקרס לאחרונה ואני באמת יודע לשים את הרגש בצד ולהתייחס אובייקטיבי. אז למה הפלוס כל כך נמוך? שיי החמיץ רק משחק אחד העונה אז לא הייתי סומך על הספק והבוקיז הם הכל רק מטומטמים. אני פשוט חושב שהם בדעה שלי - הלייקרס בהחלט יכולים להתמודד במאץ אפ עם אוקלהומה. הם הוכיחו את זה בניצחון חוץ האחרון שלהם על אותה אוקלהומה ממש כמעט לפני שלושה שבועות שדווקא בתחילת דצמבר הייתה זו okc שניצחה באותו אולם.

לסיכום,

הלייקרס עם הגב,הראש,הגוף,המוח וכל מה שרק אפשר לקיר שנמוך מזה אי אפשר להגיע. בדרך כלל ביום מרטין לותר לברון מנצח אם זיכרוני אינו מטעה אותי ואני דווקא חושב שבאווירה שתהיה באולם ובכורח הנסיבות שלייקרס חייבים את הניצחון הזה כדי לעלות על דרך חדשה אני בהחלט חושב שזה עתיד לקרות. אני איתם במשחק הזה ביג טיים.

קישור להערה
    • תגובות 16
    • Created
    • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• שמול שמול

5

• avile

2

• Eden26

2

• KobiT

1

Top Posters In This Topic

avile

בהצלחה רבה שמול היקר אך אומר דודו טופז מה יש לך מאורנגדה ,מה יש לך מהלייקרס ,

אני צוחק ים של הצלחה אח יקר 

קישור להערה
    יואב

בהצלחה רבה 

נראה לי שאקח את המשחק בדאבל עם שיקגו פלוס 4

צדקת שכתבת שבבוקיז מתקיים המשפט "שונא מתנות יחיה" הם שונאים לתת מתנות ואם הם נותנים לכאורה על אוקל...זה מלכודת 

בהצלחה לך ולנו משכפליך 

אמן ואמן תרוויח ונרוויח מתוך נחת ובבריאות איתנה 

אמן כן יהי רצון 

קישור להערה
    פירוק המועצה
    לפני 9 דקות, שובר תמועצה אמר:

בהצלחה שמול היקר

קישור להערה
    שמול שמול
    לפני 8 דקות, פירוק המועצה אמר:

תודה רבה חבר שלי

קישור להערה

צ'אט מהיר

צ'אט מהיר

אין לך הרשאות לכתוב בצ'אט. עליך להגיע ל 500 נקודות מוניטין לטובת גישה לצ'אט. על מנת לצבור נקודות מוניטין יש להיות פעיל בקהילה ולייצר תוכן.
      • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות