קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 יורוליג,וירטוס בולוניה 5- מנצחת מעל הליין WIN

שובר תמועצה

הודעות מומלצות

שובר תמועצה 500+
31.2k
יחס ההמלצה כולל : 1.80
רמת הביטחון :

אלבה ברלין מארחת את וירטוס בולוניה למשחק מסקרן ומלהיב במסגרת ליגת היורוליג.

אלבה מגיעה אחרי שלושה הפסדים ברצף בשלושת משחקיה האחרונים במסגרת היורוליג.אלבה תצטרך היום להיות הגנתית אובר מול ההתקפיות של וירטוס שגם הגנתית היא די חזקה כשהיא תצטרך לנצל את יתרון הביתיות שלה בשילוב לחימה בלתי מתפשרת על הפרקט לפחות כמו ששיחקה מול בארסה.

חיסורים:לואי אולינדה פצוע לא שיחק ב 4 משחקים האחרונים,זיגה סמר פצוע לא שיחק ב 8 משחקים אחרונים,אריקסון שטרם שיחק העונה בעקבות פציעה מתמשכת.

בספק למשחק:גבריאל פוצ'ידה לא שיחק בשני המשחקים האחרונים וקרזימיר ניקיץ' שגם החמיץ את שני המשחקים האחרונים בעקבות פציעה.

מנגד וירטוס מגיעה במומנטום נהדר שהיא מפתיעה את כולם ומבססת את מעמדה עם הפסד ושני ניצחונות ברצף בשלושת משחקיה האחרונים במסגרת היורוליג כשהיא תוקפנית ונחושה ויודעת להיות גם הגנתית שצריך וממוקמת שניה בטבלה.

חיסורים:מגיעה עם סגל מלא.

לסיכום,אלבה ברלין עלולה להיות מסוכנת בבית למי שראה אותה מול ברצלונה, במפגש האחרון בינהן ניצחה וירטוס אצלה בבית 87-76.שני הקבוצות לפני שבוע יורוליג של שני משחקים.
אני מאמין שאלבה תגיע להילחם אצלה בבית יחד עם דחיפת הקהל.יחד עם זאת אני מאמין שלוירטוס יש את הכלים לנצח פה מעל הליין בדרכה לראש הטבלה ותקשה על אלבה עם ההתקפיות הבלתי מתפשרת שלה ואני איתה.

• Like 1
קישור להערה
חריף אש 500+
26.6k

בהצלחה אח, שוב הפוכים ובדרך כלל שזה המצב אתה לוקח...

• Like 1
קישור להערה
שובר תמועצה 500+
31.2k
לפני 22 דקות, Zlatan9 אמר:

בהצלחה קובי היקר 💚 

תודה לירון היקר

קישור להערה
itamar777 500+
5.3k

בגדול צריך להיות פה דו ספרתי לבולוניה אבל אני קצת חושש כי הם לא ביצעו טוב העונה במשחק שני בשבוע כשהוא מחוץ לבית. בכל מקרה אם להמר במשחק הזה אז רק בולוניה. תצליח אח יקר

• Like 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות