קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 לוקה דונציץ כוכב הלילה ב4250 + פירוט WIN

999shalev

הודעות מומלצות

999shalev 0-500
135
יחס ההמלצה כולל : 2.8
רמת הביטחון :

המלצה ראשונה שלי אחרי 2 תפיסות בכוכב הלילה ועוד תפיסות בנבא הגעתי לפה להמליץ.

אז נכון הימורי כוכב הלילה הם לא קלים לניחוש אבל לאחר בדיקות מעמיקות אני הלכתי היום עם השחקן באשר הוא לוקה דונציץ. 

אז בבוקר ליין פתיחה עליו היה 4.5 וכשבאתי לבדוק חיסורים גיליתי שגרנאט ווילאמס (לא שחקן משמעותי אך תורם לקבוצה 9.8 נק למשחק) וקיירי אירווינג שהוא השחקן שמשחק לצידו של לוקה ועושה 23 נקודות למשחק הבנתי שדונציץ יצטרך לקחת הרבה על עצמו ולהיות אחראי על רוב הנקודות שדאלאס קולעת, היחס התחיל לצנוח ל3 וירד ל2.8 עדכני.

ברשימה של כוכב הלילה אני אקח את השחקנים המרכזיים: יאניס אנטטוקומפו, שיי ג'ילגס אלכסנדר, טייריס האליברטון.

לוקה שלנו ישחק היום מול ממפיס ומעמיד ממוצעים של 32 נקודות 8 אסיסטים ו8 ריבאונדים למשחק. לוקה מרשים מאוד במשחקים האחרונים שלו שב3 המשחקים האחרונים הוא קולע מעל הממוצע שלו לא משנה אם הפסיד או ניצח. עשה 2 טריפל דאבל מתוך 3 המשחקים האחרונים ולוקח על עצמו הרבה, לא אגואיסט, מוציא כדורים ואם צריך נותן דרייב לסל או שלוקח סטפ באק לשלוש והוא גם זורק הרבה לשלוש, הוא לא שחקן שחוסם או חוטף הרבה אך אני חושב שהוא יתן שם בקטנות, יש לו את היכולת לייצר הרבה מהלכים עצם זה שקיירי בחוץ אני באופן חד משמעית חושב שהוא יבוא חם מהרבע הראשון אחרי שראינו אותו מגיע לטריפל דאבל במחצית! 

יאניס ישחק היום מול שיקגו, יאניס מעמיד ממוצעים של 30 נקודות 5 אסיסטים ו10 ריבאונדים למשחק, יאניס מרבה לשחק בצבע וללכת לפוסט ולא זורק כמעט שלשות, ישחק במצאפ מול ניקולה ווצביץ שהוא לא שומר רע (לוקח 10 ריבאונדים למשחק) ויכול לעשות חיים קשים ליאניס בהגנה עליו, לדעתי האישית אני מאמין שיאניס לא יקלע הרבה, הוא מסוגל לחטוף כדורים ולתת חסימות (חסימה וחטיפה לפחות) שזה נותן 3+ נקודות לניקוד הסופי אך לא יקרב אותו כל כך.

אלכסנדר ישחק היום מול הג'אז, מעמיד ממוצעים של 30 נקודות 6 אסיסטים ו5 ריבאונדים למשחק, אלכסנדר הוא שחקן שמייצר התקפות, הולך עד הסוף לסל, זורק לשלוש (35%) ומייצר מרחב כדי לזרוק, יודע לחטוף כדורים (2.8 למשחק) לדעתי שיי שחקן שרק מייצר נקודות ויכול פה ושם לקחת ריבאונדים ואסיסטים באופן דל אך הפרמטר הזה לא יתן לו הרבה ניקוד סופי. 

טייריס ישחק מול דטרויט החלשה, מעמיד ממוצעים של 27 נקודות 12 אסיסטים ו4 ריבאונדים למשחק. מה אפשר עוד לאמר עליו? הpg שהצליח להרשים אותנו בטורניר אמצע עונה והלהיב עם ההופעות שלו. האליברטון לא לוקח הרבה ריבאונדים, אך מרבה בלחלק אסיסטים, שזה גם תלוי באיך הוא יגיע היום למשחק מול דטרויט, משחק אחרון הוא חילק 15 אסיסטים שזה משמעותי עבור הניקוד הסופי שלו, אך לא שחקן שקולע הרבה נקודות. יש עוד שחקנים כמו אובי טופין, מיילס טרנר ובאדי היל, ככה שלדעתי טייריס לא יהיה קרוב ללוקה.

אז נכון יש עוד כמה שחקנים שלא פירטתי כמו טריי יאנג ודארן פוקס ולא בגלל היחס אלא בגלל שהם שחקנים שלדעתי לא יצליחו להתקרב לפרמטרים של החברה למעלה, אך תיקחו אז זה בעירבון מוחלט מכיוון שבכוכב הלילה יש הרבה הפתעות.

image.png

• Like 3
קישור להערה
Z3R0 500+
2.8k

אני אישית פחות מתחבר להימור בכלל שיש יותר מדי פרמטרים לקחת בחשבון

והרבה שחקנים שיכולים ביום נתון לתת תפוקה בעמודה מסוימת שתטה את השקלול הסופי

כל הכבוד על הפירוט ובהצלחה כמובן

קישור להערה
Floxp 500+
2.6k
לפני 5 דקות, 999shalev אמר:
סוג ההמלצה: S
יחס ההמלצה כולל : 2.8
שעת משחק: 23:59
רמת הביטחון :

המלצה ראשונה שלי אחרי 2 תפיסות בכוכב הלילה ועוד תפיסות בנבא הגעתי לפה להמליץ.

אז נכון הימורי כוכב הלילה הם לא קלים לניחוש אבל לאחר בדיקות מעמיקות אני הלכתי היום עם השחקן באשר הוא לוקה דונציץ. 

אז בבוקר ליין פתיחה עליו היה 4.5 וכשבאתי לבדוק חיסורים גיליתי שגרנאט ווילאמס (לא שחקן משמעותי אך תורם לקבוצה 9.8 נק למשחק) וקיירי אירווינג שהוא השחקן שמשחק לצידו של לוקה ועושה 23 נקודות למשחק הבנתי שדונציץ יצטרך לקחת הרבה על עצמו ולהיות אחראי על רוב הנקודות שדאלאס קולעת, היחס התחיל לצנוח ל3 וירד ל2.8 עדכני.

ברשימה של כוכב הלילה אני אקח את השחקנים המרכזיים: יאניס אנטטוקומפו, שיי ג'ילגס אלכסנדר, טייריס האליברטון.

לוקה שלנו ישחק היום מול ממפיס ומעמיד ממוצעים של 32 נקודות 8 אסיסטים ו8 ריבאונדים למשחק. לוקה מרשים מאוד במשחקים האחרונים שלו שב3 המשחקים האחרונים הוא קולע מעל הממוצע שלו לא משנה אם הפסיד או ניצח. עשה 2 טריפל דאבל מתוך 3 המשחקים האחרונים ולוקח על עצמו הרבה, לא אגואיסט, מוציא כדורים ואם צריך נותן דרייב לסל או שלוקח סטפ באק לשלוש והוא גם זורק הרבה לשלוש, הוא לא שחקן שחוסם או חוטף הרבה אך אני חושב שהוא יתן שם בקטנות, יש לו את היכולת לייצר הרבה מהלכים עצם זה שקיירי בחוץ אני באופן חד משמעית חושב שהוא יבוא חם מהרבע הראשון אחרי שראינו אותו מגיע לטריפל דאבל במחצית! 

יאניס ישחק היום מול שיקגו, יאניס מעמיד ממוצעים של 30 נקודות 5 אסיסטים ו10 ריבאונדים למשחק, יאניס מרבה לשחק בצבע וללכת לפוסט ולא זורק כמעט שלשות, ישחק במצאפ מול ניקולה ווצביץ שהוא לא שומר רע (לוקח 10 ריבאונדים למשחק) ויכול לעשות חיים קשים ליאניס בהגנה עליו, לדעתי האישית אני מאמין שיאניס לא יקלע הרבה, הוא מסוגל לחטוף כדורים ולתת חסימות (חסימה וחטיפה לפחות) שזה נותן 3+ נקודות לניקוד הסופי אך לא יקרב אותו כל כך.

אלכסנדר ישחק היום מול הג'אז, מעמיד ממוצעים של 30 נקודות 6 אסיסטים ו5 ריבאונדים למשחק, אלכסנדר הוא שחקן שמייצר התקפות, הולך עד הסוף לסל, זורק לשלוש (35%) ומייצר מרחב כדי לזרוק, יודע לחטוף כדורים (2.8 למשחק) לדעתי שיי שחקן שרק מייצר נקודות ויכול פה ושם לקחת ריבאונדים ואסיסטים באופן דל אך הפרמטר הזה לא יתן לו הרבה ניקוד סופי. 

טייריס ישחק מול דטרויט החלשה, מעמיד ממוצעים של 27 נקודות 12 אסיסטים ו4 ריבאונדים למשחק. מה אפשר עוד לאמר עליו? הpg שהצליח להרשים אותנו בטורניר אמצע עונה והלהיב עם ההופעות שלו. האליברטון לא לוקח הרבה ריבאונדים, אך מרבה בלחלק אסיסטים, שזה גם תלוי באיך הוא יגיע היום למשחק מול דטרויט, משחק אחרון הוא חילק 15 אסיסטים שזה משמעותי עבור הניקוד הסופי שלו, אך לא שחקן שקולע הרבה נקודות. יש עוד שחקנים כמו אובי טופין, מיילס טרנר ובאדי היל, ככה שלדעתי טייריס לא יהיה קרוב ללוקה.

אז נכון יש עוד כמה שחקנים שלא פירטתי כמו טריי יאנג ודארן פוקס ולא בגלל היחס אלא בגלל שהם שחקנים שלא שלדעתי לא יצליחו להתקרב לפרמטרים של השלושה מן החברה למעלה, אך תיקחו אז זה בעירבון מוחלט מכיוון שבכוכב הלילה יש הרבה הפתעות.

photo_2023-12-11_15-35-40.jpg

הימור מעניין, לדעתי יאניס יחגוג היום מול שיקגו.

שיהיה בהצלחה אח אמן תיקח

קישור להערה
midas88 500+
576

למה אתה מפרסם מספר קבלה של הטופס ?

אסור מישהוא יכול לפדות לך אותו לפי המספר

קישור להערה
999shalev 0-500
135
לפני 1 דקה, midas88 אמר:

למה אתה מפרסם מספר קבלה של הטופס ?

אסור מישהוא יכול לפדות לך אותו לפי המספר

תודה על ההערה, אני יטשטש

קישור להערה
999shalev 0-500
135
לפני 13 דקות, Z3R0 אמר:

אני אישית פחות מתחבר להימור בכלל שיש יותר מדי פרמטרים לקחת בחשבון

והרבה שחקנים שיכולים ביום נתון לתת תפוקה בעמודה מסוימת שתטה את השקלול הסופי

כל הכבוד על הפירוט ובהצלחה כמובן

היי, אפשר לקבל אפשרות לערוך את הפוסט כדי להעלות את התמונה מחדש? אני אודה לך מאוד.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות