קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 בייגין רויאל פייטרס-גוואנדונג ב6,000 אלף שקל WIN

מהמר כדורסל

הודעות מומלצות

• תגובות 36
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• מהמר כדורסל

6

• Maximus

6

• Xgiga

4

• יוסי הכריש

2

Popular Days

Xgiga 500+
7.9k
לפני 3 שעות, מהמר כדורסל אמר:
סוג ההמלצה: S
יחס ההמלצה כולל : 1.8
שעת משחק: 13:30
רמת הביטחון :

בייגין רויאל פייסרס+4 נגד גוואנדונג 1

בואו נתחיל מהמארחת.. בייגין מדורגת במקום ה11 עם מאזן 6מ6, היא מגיעה עם 3 הפסדים רצופים שבבית היא במאזן שלילי 2-4 ..גוואנדונג לעומת זאת ,מדורגת במקום ה3 במאזן חיובי 9-3 שהיא מגיעה עם 5 ניצחונות רצופים , שבחוץ היא במאזן חיובי 5-2,שמסתכלים על הנתונים ללא ספק גוואנדונג אמורה לנצח פה.. ולא רק זה גם מבחינת סגלים גוואנדונג עולה עליהם 2 רמות... למרות כל זה אני הולך הפוך מההיגיון אני רואה פתחו 1.55 מאני ליין.. המון כסף יהיה על גווואנדונג ואני רואה בהחלט מצב שהכסף הרב יגרום להם להפסיד פה בניגוד לאתמול שנתנו למהמרים וההימור נפל על נקודה אכזרית

בהצלחה.

Screenshot_20231206-084850_Chrome.jpg

בהצלחה אחי ממליץ לך להתמקד רק בNBA ולא בסינים האלה.

אתמול לקחתי גם לייקרס וגם מילווקי כי היה פאבליק על פיניקס וניקס. 

קישור להערה
Maximus 500+
1k
לפני 1 דקה, Xgiga אמר:

אני חייב שתסביר לי משהו. סבבה, היה פאבליק. אז מה זה אומר בעצם? שכל המהמרים מטומטים ונופלים אז ללכת הפוך או שהמשחקים מכורים? תסביר לי את הרציונל מאחורי הפאבליק.

קישור להערה
Xgiga 500+
7.9k
לפני 8 דקות, Maximus אמר:

אני חייב שתסביר לי משהו. סבבה, היה פאבליק. אז מה זה אומר בעצם? שכל המהמרים מטומטים ונופלים אז ללכת הפוך או שהמשחקים מכורים? תסביר לי את הרציונל מאחורי הפאבליק.

שמע, אני לא אוהב להגיד "משחקים מכורים" למרות אני מאמין שזה קורה.

כחדש בפורום הרבה פעמים הייתי רואה בצ'אט שאומרים על קבוצה מסויימת "אבל זה פאבליק זה מפחיד" בזמנו עוד לא הבנתי מה זה אומר פאבליק.. זה מפחיד ללכת עם העדר. יש היגיון במה שמהמר כדורסל טוען שחברת ההימורים איכשהו מטה את ההימור לטובתם כי ככה הם מרוויחים, אם לא מאיפה יהיה להם כסף? 90% סתם לדוגמא ילכו עכשיו על גוואנדוג ו10% רק עם הפייטרס... מה עדיף לחברת ההימורים, שאיזו קבוצה תנצח? כמובן שהפייטרס.

איפשהו קראתי פה מאמר נדמה לי של ZERO שהם רוצים שההימורים יהיו כמה שיותר מאוזנים כי ככה הם מרוויחים כסף. אז אני לא יודע.

אבל יש כל מיני אתרים שמראים לך כמה הימורים יש על קבוצה מסויימת וכמה כסף על כל קבוצה (לא יודע אם באמת נכון אבל השוויתי בין 3 אתרים שונים וזה היה זהה) אתמול ראיתי שכמעט 90% מהכסף על פיניקס ועל הניקס היה 85% מהכסף אז לקחתי לייקרס ומילווקי, ידעתי שיהיה כאן פירוק

ושורה תחתונה תרתי משמע, הימור זה הימור זה לא שעכשיו אני חוגג ועושה כסף אבל פגיעות יפות במיוחד ב-NBA ששם הכסף מדבר, מקווה שנמשיך כך היום

קישור להערה
מהמר כדורסל 500+
4.2k
לפני 17 דקות, Xgiga אמר:

אני ממוקד בשניהם יש לי קופה לסין ונבא

• Like 1
קישור להערה
Maximus 500+
1k
לפני 17 דקות, Xgiga אמר:

שמע, אני לא אוהב להגיד "משחקים מכורים" למרות אני מאמין שזה קורה.

כחדש בפורום הרבה פעמים הייתי רואה בצ'אט שאומרים על קבוצה מסויימת "אבל זה פאבליק זה מפחיד" בזמנו עוד לא הבנתי מה זה אומר פאבליק.. זה מפחיד ללכת עם העדר. יש היגיון במה שמהמר כדורסל טוען שחברת ההימורים איכשהו מטה את ההימור לטובתם כי ככה הם מרוויחים, אם לא מאיפה יהיה להם כסף? 90% סתם לדוגמא ילכו עכשיו על גוואנדוג ו10% רק עם הפייטרס... מה עדיף לחברת ההימורים, שאיזו קבוצה תנצח? כמובן שהפייטרס.

איפשהו קראתי פה מאמר נדמה לי של ZERO שהם רוצים שההימורים יהיו כמה שיותר מאוזנים כי ככה הם מרוויחים כסף. אז אני לא יודע.

אבל יש כל מיני אתרים שמראים לך כמה הימורים יש על קבוצה מסויימת וכמה כסף על כל קבוצה (לא יודע אם באמת נכון אבל השוויתי בין 3 אתרים שונים וזה היה זהה) אתמול ראיתי שכמעט 90% מהכסף על פיניקס ועל הניקס היה 85% מהכסף אז לקחתי לייקרס ומילווקי, ידעתי שיהיה כאן פירוק

ושורה תחתונה תרתי משמע, הימור זה הימור זה לא שעכשיו אני חוגג ועושה כסף אבל פגיעות יפות במיוחד ב-NBA ששם הכסף מדבר, מקווה שנמשיך כך היום

קודם כל תודה על תגובתך.

Zero צודק. המטרה העליונה של חברות ההימורים, למיניהן, זה שהתפלגות ההימורים תהיה כמה שיותר קרובה ל 50-50. עכשיו כשאני אומר 50-50, הכוונה היא ל 50 אחוז מהכסף, לא מסך ההימורים. כי כמו שאמרת אם, סתם לדוגמה, ניקח את מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב, ויש 5 מיליון שקל על מכבי חיפה ו- 100 אלף שקל בלבד על מכבי תל אביב, אז ברור שאם מכבי חיפה תנצח חברת ההימורים הפסידה מההימור הזה. לכן, המטרה העליונה שלה היא שההתפלגות של סך הכסף שהושקע בהימור, תהיה כמה שיותר קרובה ל- 50 50. זה למה ליינים, יחסים, וכו' זזים, כי אם הכסף מתחיל להיערם בצד אחד, אז הופכים את הצד השני ליותר אטרקטיבי, על מנת שכסף מקביל יתחיל להישפך לשם.

עכשיו מפה ועד להגיד שיש להם השפעה על איך שהמשחק נגמר? לא יודע. קשה לי מאוד להאמין שחברות ההימורים אומרות רגע רגע 90% מהכסף הושכב על פיניקס אז בוא נדבר עם הבעלים/שחקנים של פיניקס ונכוון לכך שהלייקרס ינצחו. כאילו זה נשמע ממש ממש מופרך. יכול להיות שזה קורה בליגה שלישית באלבניה, אבל במקומות מרכזיים קשה לי (מאוד) להאמין.

אגב, חברות ההימורים עושות את הכסף מגזירת יחס ההימור. כשאתה מקבל 1.65 לכל צד בהימור כדורסל, לא משנה להם מי מנצח, כי בהינתן שהתפלגות ההימורים היא קרוב ל- 50 50, אז הם הרוויחו מה- Margin 35%.

בוצעה עריכה ל על ידי Maximus
קישור להערה
Xgiga 500+
7.9k
לפני 6 דקות, מהמר כדורסל אמר:

אלוף תצליח.

לפני 2 דקות, Maximus אמר:

קודם כל תודה על תגובתך.

Zero צודק. המטרה העליונה של חברות ההימורים, למיניהן, זה שהתפלגות ההימורים תהיה כמה שיותר קרובה ל 50-50. עכשיו כשאני אומר 50-50, הכוונה היא ל 50 אחוז מהכסף, לא מסך ההימורים. כי כמו שאמרת אם, סתם לדוגמה, ניקח את מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב, ויש 5 מיליון שקל על מכבי חיפה ו- 100 אלף שקל בלבד על מכבי תל אביב, אז ברור שאם מכבי חיפה תנצח חברת ההימורים הפסידה מההימור הזה. לכן, המטרה העליונה שלה היא שההתפלגות של סך הכסף שהושקע בהימור, תהיה כמה שיותר קרובה ל- 50 50. זה למה ליינים, יחסים, וכו' זזים, כי אם הכסף מתחיל להיערם בצד אחד, אז הופכים את הצד השני ליותר אטרקטיבי, על מנת שכסף מקביל יתחיל להישפך לשם.

עכשיו מפה ועד להגיד שיש להם השפעה על איך שהמשחק נגמר? לא יודע. קשה לי מאוד להאמין שחברות ההימורים אומרות רגע רגע 90% מהכסף הושכב על פיניקס אז בוא נדבר עם הבעלים/שחקנים של פיניקס ונכוון לכך שהלייקרס ינצחו. כאילו זה נשמע ממש ממש מופרך. יכול להיות שזה קורה בליגה שלישית באלבניה, אבל במקומות מרכזיים קשה לי להאמין.

גם יש היגיון במה שאתה אומר אחי. תודה על התגובה המלמדת. בסוף זה הימורים ופאן ולא משנה כמה ננתח הימור מא' עד ת' או שזה נתפס או שלא (מחקרים מראים שלטווח הארוך כמובן שכולנו מופסדים)

אני לא יודע אם חברת ההימורים מדברת עם הבעלים/שחקנים אתה יודע בסוף תוך כמה שעות המשחק קורה וזה מצריך תכנון, אולי מההתחלה פותחים ליין כזה טריקי. אתה מבין? נגיד פיניקס 2+ אני נשבע לך שאני רציתי מאוד לקחת פיניקס, לייקרס לא נחשבת "מאריות הליגה", היה נורא מפתה אבל הצצתי באתרים ראיתי מה קורה וכביכול הלכתי עם "ההיגיון ההפוך". כמה לקחו פה אחי הפועל חיפה 7+ שלשום? כמה אחי כמה כל הפורוםםםם , אני לא נגעתי במשחק רק כי ראיתי את הנהירה לשם.

העיקר שנהנים ולא משתוללים, אני רואה שאתה עושה חיל ויש לך אחלה אחוזים, שכפלתי אותך גם אתמול או שלשלום, תענוג :)

לפני 11 דקות, מהמר כדורסל אמר:

תן לנו היום NBA אחי, אני נרדם מוקדם חחח תשתדל ב10-11

פדלר הבנתי בחוץ שחקן משמעותי מאוד בפייטרס אתה עדיין איתם? כמו שאני מכיר אותך אתה מכפיל את ההימור חחח

קישור להערה
Maximus 500+
1k
לפני 4 דקות, Xgiga אמר:

אלוף תצליח.

גם יש היגיון במה שאתה אומר אחי. תודה על התגובה המלמדת. בסוף זה הימורים ופאן ולא משנה כמה ננתח הימור מא' עד ת' או שזה נתפס או שלא (מחקרים מראים שלטווח הארוך כמובן שכולנו מופסדים)

אני לא יודע אם חברת ההימורים מדברת עם הבעלים/שחקנים אתה יודע בסוף תוך כמה שעות המשחק קורה וזה מצריך תכנון, אולי מההתחלה פותחים ליין כזה טריקי. אתה מבין? נגיד פיניקס 2+ אני נשבע לך שאני רציתי מאוד לקחת פיניקס, לייקרס לא נחשבת "מאריות הליגה", היה נורא מפתה אבל הצצתי באתרים ראיתי מה קורה וכביכול הלכתי עם "ההיגיון ההפוך". כמה לקחו פה אחי הפועל חיפה 7+ שלשום? כמה אחי כמה כל הפורוםםםם , אני לא נגעתי במשחק רק כי ראיתי את הנהירה לשם.

העיקר שנהנים ולא משתוללים, אני רואה שאתה עושה חיל ויש לך אחלה אחוזים, שכפלתי אותך גם אתמול או שלשלום, תענוג :)

תן לנו היום NBA אחי, אני נרדם מוקדם חחח תשתדל ב10-11

פדלר הבנתי בחוץ שחקן משמעותי מאוד בפייטרס אתה עדיין איתם? כמו שאני מכיר אותך אתה מכפיל את ההימור חחח

אתה צודק לא במאה, במאתיים אחוז אחי. בטווח הארוך אכן לכל הפחות 99% מהמהמרים מופסדים, וזה גם נכון בהחלט שלא משנה כמה תנתח תחשוב שאתה יודע וכו' בסוף זה עניין של מזל, פסיכולוגיה, שליטה בדחפים וכו'.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות