קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינגל יורוליג של שמול תוצרת הארץ ! WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
20.6k
יחס ההמלצה כולל : 1.80
רמת הביטחון :

מכבי ת"א +3

ביחס 1.80

שידור בספורט 5

אתחיל מהסוף שתמיר בלאט וג'ון די בחוץ ועל פניו זו חתיכת מכה לצהובים בטח במשחק שהלחץ על הכדור של דיברתלומאו קריטי עם מובילי הכדור של בארסה (למרות שהוא די נמחק מהרוטציה ב-2 המשחקים האחרונים) ועל אחת כמה וכמה הובלת הכדור של תמיר והורדת הלחץ מבראון ובולדווין בתוספת לשלשות מעבר,אסיסטים ושינוי מומנטום של משחק שהשניים הללו מביאים. בארסה לא בכושר טוב נקודה. וזה לא התחיל מההפסד לבאסקוניה דרך המשחק הבינוני מול ולנסיה ועד ההפסד למורסיה בליגה שעליו בכלל יש לי מה לומר אבל אנסה לסייג את דבריי ופשוט להסתכל על המיקרו ולא על המקרו במקרה הזה - חסרונם של וסלי מתחת לסלים ובטח במשחק הבין גבוהים וההתמצאות שלו מתחת לסל ושל יאקוביטיס כמוביל כדור שגם ככה משהו בהתקפה של בארסה תקוע יכול לעלות לקטלונים ביוקר. מכבי ניצחה את פנר בהרבה יותר שן מאשר בעין וזה היה ניצחון חשוב שגם הכניס את בולדווין לעניינים. מכבי סטטיסטית נראית טוב מול בארסה בתקופה האחרונה וגם לצד ההפסדים שהיו תמיד הייתה במשחק. זה משחק בדלתיים סגורות משהו מבחינת קהל אבל יכול להיות שדווקא מול קבוצות שרגילות לשואו ואנרגיות של קהל זה יכול לבוא לטובתה וזה המקרה הערב. מכבי ביום נתון גם בבית האמיתי הייתה מקבלת +1 חביב אולי אבל בהתחשב בכורח הנסיבות והמציאות ההזויה בתוספת לחיסורים שבאמת משמעותיים נדמה ונראה לי לנכון שהצהובים יכולים לחלץ ניצחון מהמשחק הזה. אם זה לתפוס את בארסה לא בשיא הכושר,אם אלו החיסורים ולבטח המאץ אפ של הצהובים מולם גורם לי להאמין שמכבי עם הפלוס זה ההימור הנכון. אני עם מכבי וחזק מאוד 💙💛

• Like 2
קישור להערה
  • תגובות 37
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• שמול שמול

9

• העוקץ האולטימטיבי

2

• ilanchelly

2

• Win Money

2

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות