קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 אורלנדו 1- nba WIN

avile

הודעות מומלצות

avile 500+
18.2k
לפני 10 דקות, ROMA אמר:

בהצלחה

אגב אם אתה באמת רוצה להיגמל/לפרוש מהימורים מאוד לא מומלץ להיכנס ולהיות פעיל בפורומים של הימורים גם אם רק על תקן ממליץ מהצד... אין דבר כזה וזה לאורך זמן לא יצליח.

אם אתה בפנים אתה בפנים אם אתה בחוץ אתה בחוץ... אין חצי הריון.

תודה רומא ,תבין אין לי בעיה לא לשלוח אבל בעניין אני אהיה,אוהב מאוד ספורט רק לא נוגע בלשלוח ולסכן ,יש לי משפחה וילדים אך המתח לחץ לא בשבילי מקווה להחזיק לגמרי אני מסוגל להכל ,תודה על חוות דעתך ותצליח מכל הלב .

לפני 12 דקות, Number22 אמר:

סאחטיקה עליך

מקווה שתתמיד בפרישה ותמשיך לעלות דעות בלי קשר

מסכים איתך לחלוטין בהמלצה

תודה אחי היקר ותצליח תמיד

לפני 6 דקות, משכפל קבוע אמר:

בהצלחה לנו יש מצב אני משכפל אותך

אני בחוץ רק נותן המלצה ודעה תצליח אחי

לפני 4 דקות, Zmani אמר:

בהצלחה!

תבורך

קישור להערה
ROMA 500+
2k
לפני 5 דקות, RBLeipzig2009 אמר:

לא מסכים איתך רומא ידידי . הפורום הוא אומנם פורום בעל אוריניטציה של הימורים אבל ניתן ללמוד פה הרבה על ספורט במגוון תחומים להתחבר לדעות ואנשים מסויימים לא חייב להמר בפועל כדי להיות בפורומים של הימורים . הרי יש פה הרבה מין לחוות או לנחש  מה יהיה ב|עתיד״ וזה שלעצמו מסקרן ומושך בלי קשר לכסף.

יש תמיד נטייה לייפות את המציאות. זה פורום הימורים ולא מדובר בהתרשמות ממשחקים או ניתוח משחקים וכד ... אולי בשולי הדברים וגם זה תמיד בהקשר להימורים.

מי שרוצה להיגמל, וזה לא משנה אם מהימורים, סמים , אלכוהול וכד אסור לו להתקרב  למקומות שבהם עלול לפגוש אותם.

• Like 1
קישור להערה
RBLeipzig2009 500+
712
לפני 6 דקות, ROMA אמר:

יש תמיד נטייה לייפות את המציאות. זה פורום הימורים ולא מדובר בהתרשמות ממשחקים או ניתוח משחקים וכד ... אולי בשולי הדברים וגם זה תמיד בהקשר להימורים.

מי שרוצה להיגמל, וזה לא משנה אם מהימורים, סמים , אלכוהול וכד אסור לו להתקרב  למקומות שבהם עלול לפגוש אותם.

לא יודע קשה לעזוב הרגלים יש פה אנשים שנים על גבי שנים להגיד להם למחוק את כל במכה אחת בלי תחליף הולם להרגל זה גם לא הכי חכם שיש בשנייה תמצא תעצמך במקום אחר אבוד שלא בטוח שהוא טוב לך יותר הרי ככה זה החיים דברים משתנים ואולי עדיך להיות במקום שאתה מכיר ויודע ולאט לאט לעבוד על עצמך בנוגע להימורים גם יום או יומיים בלי להמר לבנאדם שמחליט להפסיק זה גם משהו אבל לעזוב במכה אחת הרגל מסויים מהר מאד תמצא הרגל אחר בלי ניסיון שיכול להביא אותך לתהום אחר

בוצעה עריכה ל על ידי RBLeipzig2009
קישור להערה
משכפל קבוע 500+
1.4k
לפני 4 דקות, RBLeipzig2009 אמר:

לא יודע קשה לעזוב הרגלים יש פה אנשים שנים על גבי שנים להגיד להם למחוק את כל במכה אחת בלי תחליף הולם להרגל זה גם לא הכי חכם שיש בשנייה תמצא תעצמך במקום אחר אבוד שלא בטוח שהוא טוב לך יותר הרי ככה זה החיים דברים משתנים ואולי עדיך להיות במקום שאתה מכיר ויודע ולאט לאט לעבוד על עצמך בנוגע להימורים גם יום או יומיים בלי להמר לבנאדם שמחליט להפסיק זה גם משהו אבל לעזוב במכה אחת הרגל מסויים מהר מאד תמצא הרגל אחר בלי ניסיון שיכול להביא אותך לתהום אחר

מדוייק ביותר 

קישור להערה
איש האינטואיציה 500+
36.7k

תמיד היו קרבות לא פשוטים בין הקבוצות 

חן חן בהצלחה אבי נשמה

קישור להערה
ROMA 500+
2k
לפני 8 דקות, משכפל קבוע אמר:

מדוייק ביותר 

ממש לא מדוייק ולא נכון. אם מישהו רוצה להיגמל זה מה שהוא צריך לעשות לך תקרא ספרות בנושא גמילה.

קישור להערה
איש הטניס 500+
4.9k

הייתכן שזה משחק במסגרת הטורניר ולא במסגרת הליגה ולכן אולי החשיבות שלו שונה?

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות