קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 כדורסל דרום קוריאה דאגו +5.5 WIN

משה כהן

הודעות מומלצות

יואב 500+
519

תנועת הכסף קובעת ...הליין ההתחלתי הוא (לדעתי הלא נחשבת ) הוא ליין משיכה חזק לקבוצת החוץ...הליין מתאזן ככול שיש משיכה חזקה יותר ...ולכן באם ליין הפתיחה היה 8.5  היית רואה איזון ...הבוקיז תפקידם לאזן את הכסף ללא קשר לדעתם האישית (ליין הפתיחה מראה את דעתם ) תתכנה הפתעות כמובן ...הבדלי הרמות לא משקפים את ליין הפתיחה ...ומכאן החשד שדעתם דומה לשלך ...בהצלחה לכולם אני נמנע מהמשחק 

קישור להערה
  • תגובות 41
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• משה כהן

12

• יואב

3

• איש הטניס

3

• itayZ

2

Popular Days

Top Posters In This Topic

משה כהן 500+
683
לפני 5 דקות, יואב אמר:

תנועת הכסף קובעת ...הליין ההתחלתי הוא (לדעתי הלא נחשבת ) הוא ליין משיכה חזק לקבוצת החוץ...הליין מתאזן ככול שיש משיכה חזקה יותר ...ולכן באם ליין הפתיחה היה 8.5  היית רואה איזון ...הבוקיז תפקידם לאזן את הכסף ללא קשר לדעתם האישית (ליין הפתיחה מראה את דעתם ) תתכנה הפתעות כמובן ...הבדלי הרמות לא משקפים את ליין הפתיחה ...ומכאן החשד שדעתם דומה לשלך ...בהצלחה לכולם אני נמנע מהמשחק 

תודה יואב פרשנות יפה ואולי גם נכונה אני חושב שאיפה שיש כאלו פערים גדולים  הם פחות ישחקו עם הליין להנמיך אותו  ומזה שהוא נפתח נמוך אני חושב שהם מאמינים בהפתעה של דאגו 

אבל כל אחד ודעתו האישית בהצלחה ותודה על ההערה המחכימה

קישור להערה
יואב 500+
519
לפני 5 דקות, משה כהן אמר:

תודה יואב פרשנות יפה ואולי גם נכונה אני חושב שאיפה שיש כאלו פערים גדולים  הם פחות ישחקו עם הליין להנמיך אותו  ומזה שהוא נפתח נמוך אני חושב שהם מאמינים בהפתעה של דאגו 

אבל כל אחד ודעתו האישית בהצלחה ותודה על ההערה המחכימה

ה נופלהאכן כך ..ליין הפתיחה נועד לייצר ענין ...שווה בנפשך שליין הפתיחה היה כפי שלדעתי היה אמור להיות 8.5 בהתחשב בנתונים הסטטסטים וכו ...הרי שהמשחק היה הופך למשחק כמו שהיו ילדים בבחינת עץ או פלי(למי שמכיר את המונח ) ליין נמוך מייצר הזדמנות לאלו שרואים בכך טעות של הבוקיז ..ומפציצים על קבוצת החוץ ...שוק ההימורים באסיה הוא שוק אדיר למעשה זו תעשיה שלמה ...יש על כך כתבות למכביר...פריירים הם לא...אני נמנע משום שאנני רואה ערך ביחס הנתון לקבוצה כל שהיא...בהצלחה לך או לאלו שחושבים אחרת 

קישור להערה
משה כהן 500+
683
לפני 10 דקות, יואב אמר:

ה נופלהאכן כך ..ליין הפתיחה נועד לייצר ענין ...שווה בנפשך שליין הפתיחה היה כפי שלדעתי היה אמור להיות 8.5 בהתחשב בנתונים הסטטסטים וכו ...הרי שהמשחק היה הופך למשחק כמו שהיו ילדים בבחינת עץ או פלי(למי שמכיר את המונח ) ליין נמוך מייצר הזדמנות לאלו שרואים בכך טעות של הבוקיז ..ומפציצים על קבוצת החוץ ...שוק ההימורים באסיה הוא שוק אדיר למעשה זו תעשיה שלמה ...יש על כך כתבות למכביר...פריירים הם לא...אני נמנע משום שאנני רואה ערך ביחס הנתון לקבוצה כל שהיא...בהצלחה לך או לאלו שחושבים אחרת 

תודה ובהצלחה לכולם

קישור להערה
איש הטניס 500+
4.8k

אני חושב שהליין כעת עולה (7.5 כבר) בגלל כסף. פאגסוס ילחמו המשחק הזה והליין ישחק תפקיד.

אני אחכה לפיק ואשקול לקחת. אם יעלה ל 8.5 אז בכלל.

קישור להערה
Zlatan9 500+
4.7k
לפני 2 דקות, איש הטניס אמר:

אני חושב שהליין כעת עולה (7.5 כבר) בגלל כסף. פאגסוס ילחמו המשחק הזה והליין ישחק תפקיד.

אני אחכה לפיק ואשקול לקחת. אם יעלה ל 8.5 אז בכלל.

לא רק בגלל הכסף, אניאנג טובה יותר בהרבה. 

לגבי אם פגסוס יכולים להחזיק או לא, זה כבר משהו אחר וגם יש מצב, בהצלחה לכל המהמרים 

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות