קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 מיאמי 3+ בהכפלה הלילה WIN

avile

הודעות מומלצות

avile 500+
18.1k
יחס ההמלצה כולל : 1.7
רמת הביטחון :

מיאמי תארח את בוסטון הלילה למשחק מבחינתה על כל העונה כאשר בוסטון חוזרת מ3:0 

ל3:2 בצורה משכנעת ביותר .

אך מיאמי היה לי קשה להגיע להחלטה אבל שהיא הגיע אני חזק מאוד עם מיאמי הלילה והפלוס

שמאוד מחזק אותי והוא רק 3 נקודות .

הבוקר הייתי עם בוסטון ואמרתי בצאט שאני איתה אבל המינוס מציק לי ,לאחר הסתכלות שוב על 2

המשחקים וראייתי אותם בשנית ,החלטתי שכל כך הרבה תקלות היו למיאמי ושיתוק המשחק שלה וממש ראו שחקנים כבויים שבמשחקים הראשונים בינהם היו פורחים וזה לא אופייני להם ,אני אומר ככה אבודי כדור וחטיפות יתמעטו במשחק הזה באטלר יקלע בתלת מעל 30 נקודות ככה אני רואה ואדביו יתן מעל 20 נקודות וכל שחקני מיאמי יעזרו ויתנו 200 אחוז וינסו לשתק חלק משחקני בוסטון ובמיוחד זריקות מה3 פחות יכנסו ובבית של מיאמי ולאחר 2 תבוסות לא רואה תסריט אחר מאשר מיאמי זאת הבחירה הנכונה והפלוס הקטן שהוא 3 אפילו שהיחס 1.7 אני פה בהכפלה על הכל ,ומקווה שלא פורש עד תחילת העונה הבאה .

חברים לא לשים כסף שאין לכם אני עם כסף שמראש החלטתי להשקיע בהימורים ,בהצלחה רבה לכולם ושבוע טוב ,קדימה מיאמי אני מאמין שאני לא טועה הפעם .

קישור להערה
  • תגובות 41
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• avile

12

• Eden26

2

• שובר תמועצה

2

• analyst

2

avile 500+
18.1k
לפני 1 דקה, analyst אמר:

בהצלחה חושב בול כמוך

תודה אחי ובהצלחה לנו אמן

לפני 1 דקה, Eden26 אמר:

בהצלחה אבי היקר

תודה רבה אלוף 

קישור להערה
איש הטניס 500+
4.8k

אני גם חושב אחי, בהצלחה אחי.
אני מחזיק מהמאמן של מיאמי, הוא יידע לעשות התאמות הפעם וגם אם לא. לפחות לגרור למשחק צמוד אשר לדעתי יהיה רק לטובת מיאמי.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות