קפוץ אל תוכן
שלח טופס

שלא בא לי לשלוח סינגל אז נותנים בראש טריפל

משכפל קבוע

הודעות מומלצות

משכפל קבוע 500+
1.4k

צפייה מהנה !!

Screenshot_20230523_120024_Messages.jpg

בוצעה עריכה ל על ידי משכפל קבוע
קישור להערה
sidelines 0-500
6

יפה מאוד אח שלי! 😎
תפסת פה יחס זכיה כולל שהוא 103.071 👏
הפורום הזה צמא לזכיות מהסוג הזה 🍺
עכשיו אני אתן לך כמה טיפים ואתה תעשה כבר מה שאתה מבין.
תשמע לי, תוותר על הסינגלים ותתחיל לשלוח רק טורים ביחסים גבוהים כאלה, ובכל מקרה אף פעם אל תשלח יחסים שהם מתחת ל-3.0.
הטור הזה שאתה שלחת, אני שולח טורים עם יחסים כאלה, אבל אצלי זה בשיטה 2 מ-3.
אני הדרך שלי לשלוח ווינר זה לשלוח שני טורים שיטתיים של 2 מ-3 ועוד טור אחד משולב של שניהם שהוא בעצם שישיה, סה"כ השקעה 70 ש"ח.
לי יש ערך לכסף ואני לא מאמין בדרך הזו של סינגלים ששולחים במאות או באלפי שקלים.
אנשים ששולחים ככה אין להם ערך לכסף ואני אומר לך שכמעט כולם רק רודפים אחרי הפסדים, כי כל סינגל כזה שאתה נופל זה כאב לך וכאב בכיס.
אולי בודדים מצליחים להרוויח ככה, אבל זה מאוד קשה כי אתה חייב לתפוס באחוזים גבוהים את הסינגלים שלך.
הדרך שלי היא דרך לאנשים עם סבלנות, כי אם פעם אחת המזל יהיה לצידך ותצליח לתפוס שישיה כזו, אתה תזכה בסכום גבוה מאוד של 5 או 6 ספרות.
מה שאתה תפסת פה מראה שיש לך פוטנציאל להביא את המכה האדירה שאני מדבר עליה ולא סתם החלטתי להשקיע פה ולכתוב את התגובה הארוכה הזו 😉
שיהיה בהצלחה, אולי אתה תפתיע את הפורום יום אחד עם שישיה יפה כזו 🙏 

קישור להערה
avile 500+
18.5k
לפני 2 שעות, sidelines אמר:

יפה מאוד אח שלי! 😎
תפסת פה יחס זכיה כולל שהוא 103.071 👏
הפורום הזה צמא לזכיות מהסוג הזה 🍺
עכשיו אני אתן לך כמה טיפים ואתה תעשה כבר מה שאתה מבין.
תשמע לי, תוותר על הסינגלים ותתחיל לשלוח רק טורים ביחסים גבוהים כאלה, ובכל מקרה אף פעם אל תשלח יחסים שהם מתחת ל-3.0.
הטור הזה שאתה שלחת, אני שולח טורים עם יחסים כאלה, אבל אצלי זה בשיטה 2 מ-3.
אני הדרך שלי לשלוח ווינר זה לשלוח שני טורים שיטתיים של 2 מ-3 ועוד טור אחד משולב של שניהם שהוא בעצם שישיה, סה"כ השקעה 70 ש"ח.
לי יש ערך לכסף ואני לא מאמין בדרך הזו של סינגלים ששולחים במאות או באלפי שקלים.
אנשים ששולחים ככה אין להם ערך לכסף ואני אומר לך שכמעט כולם רק רודפים אחרי הפסדים, כי כל סינגל כזה שאתה נופל זה כאב לך וכאב בכיס.
אולי בודדים מצליחים להרוויח ככה, אבל זה מאוד קשה כי אתה חייב לתפוס באחוזים גבוהים את הסינגלים שלך.
הדרך שלי היא דרך לאנשים עם סבלנות, כי אם פעם אחת המזל יהיה לצידך ותצליח לתפוס שישיה כזו, אתה תזכה בסכום גבוה מאוד של 5 או 6 ספרות.
מה שאתה תפסת פה מראה שיש לך פוטנציאל להביא את המכה האדירה שאני מדבר עליה ולא סתם החלטתי להשקיע פה ולכתוב את התגובה הארוכה הזו 😉
שיהיה בהצלחה, אולי אתה תפתיע את הפורום יום אחד עם שישיה יפה כזו 🙏 

רוב חברי הפורום יש להם ערך לכסף ,כל אחד ותקציבו ,ויש חברים פה שיודעים להרוויח בהימורים תלוי בך ואם אתה מחזיק את עצמך לא לשלוח כל דבר ,זה הרבה מזל לתפוס ביחסים כאלה סינגל זה הרבה יותר קל לתפוס ,תצליח אחי בכל דרכך 

• Like 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות