קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 מונאקו - מכבי תל אביב+2 WIN

Ofekdaniel12327

הודעות מומלצות

Ronisuperduper 500+
896

כתבת יפה מאוד בהצלחה.

מה שהיה במשחקים הקודמים לא רלוונטי מחר זה משחק שמתחיל ב0:0 - הלחץ שוב על מונאקו כמו במשחק מספר 1 מכבי באה כאנדרדוג שוב. 

ההיסטוריה והניסיון + המסורת לטובת מכבי.

אל תצפה לקיצוניות בסטטיסטיקה במשחק כזה שאין דרך חזרה או המשך סידרה יהיה צמוד, צמוד מאוד. 

קל מאוד ללכת במשחק 5 עם הביתיים אבל יש הרבה משתנים שלא התייחסת אליהם.

לא התייחסת לליין של המשחק. הליין 2+ בלבד נמוך יותר משני המשחקים הקודמים בצרפת, כמה באמת הבוקיז מעריכים את הביתיות של מונאקו במשחק מכריע?! 

בהצלחה רבה ידידי אני עם ניצחון צהוב

(ואני לא אוהד מכבי) 

• Like 1
קישור להערה
SIMAN100 0-500
67

העובדה שאף פעם בתולדות היורוליג, לא ניצחה בסדרה של 5 - קבוצת החוץ , מחזקת ותומכת את המלצתך. מכבי שלנו מרגישה לי לפחות עייפה מדיי למצב שיא כזה. מונקו תפתח חזק ומכבי תצטרך לרדוף אחריה ללא הצלחה 

קישור להערה
ROMA 500+
2k
לפני 29 דקות, Ilch05 אמר:

בהצלחה, כתבת באמת יפה אבל משהו קטן לא מתחבר לי בכתיבה שלך (ואני לא אוהד מכבי..):

ראשית הניצחון של מונאקו במשחק השני, התוצאה עמצה היא שקרית לחלוטין ולמה? כי השיפוט היה על גבול הבזיון וכל השריקות היו לטובת הצרפתים.. מה שעזר להם לנצח למרות שחוץ מהרבע האחרון כמעט כל המשחק היה צמוד

בנוסף זה נשמע שאם מונאקו תופסת יום חלש, מבחינתך זה בסדר היא בהכרח תקבל יום מוצלח יותר במשחק שלאחר מכן.. ואם מכבי ניצחה אז אתה אוטומטית מוריד מערך הניצחון או איכשהוא מציג יכולת לא טובה של מונאקו שגמרה לצרפתים להפסיד.. מה המסקנה? בוא נגיד שאתה לא מרבה לפרגן למכבי תל אביב.. מונאקו אולי טובה יותר על הנייר אך שנינו יודעים שהנייר לא שווה הרבה...

כמה פעמים קבוצות עדיפות פישלו במאני טיים? אינספור פעמים

באיזה צד כרגע מנצא המומנטום? ברור שבצד הצהוב.

קיצר משחק ששום תוצאה לא תפתיע

המומנטום לא נמצא בשום צד 

לשאלתך כמה פעמים פייבוריטים פישלו במאני טיים... כמה פעמים פייבוריטים לא פישלו במאני טיים? אינספור

אם אין לך כלים לנתח או כמו שאתה אומר הנייר לא שווה הרבה... אתה לא חייב להמר על המשחק. קח משחק שאתה כן יכול לנתח אותו כי אתה בהימור ראש בראש מול בוקיז שזאת המומחיות שלהם.

• Like 2
קישור להערה
Ronisuperduper 500+
896
לפני 9 דקות, SIMAN100 אמר:

העובדה שאף פעם בתולדות היורוליג, לא ניצחה בסדרה של 5 - קבוצת החוץ , מחזקת ותומכת את המלצתך. מכבי שלנו מרגישה לי לפחות עייפה מדיי למצב שיא כזה. מונקו תפתח חזק ומכבי תצטרך לרדוף אחריה ללא הצלחה 

את העובדות האלו גם הבוקיז יודעים לגבי הסטטיסטיקה אם לדייק עומדת על 15-0

מכבי אלופה בלשבור סטטיסטיקות ולהיות אנדרדוג לבוא קטנה לצאת ענקית ולא אתחיל בנס מילאנו ואמשיך לשלשה של הלפרין במדריד על הבאזר. 

בנוסף לא יכולתי שלא להתייחס למה שכתבת על העייפות של מכבי. אתה מדבר על המשחק נגד ירושלים? הוא לא רלוונטי

תהיה בטוח שמחר מכבי תבוא ב500% עירנות ומוכנות דווקא הצרפתים נראו אחרי רבע אחד עייפים חטפו 20-0 נכנסו לפאניקה וויתרו על המשחק. 

מכבי אלופה ברגעים כאלה הליין של הבוקיז מעורר חשד גם המאני ליין ירד ל 1.85

לא רק במועצה גם בעולם הוא מתחיל לרדת לכיוון 2+

קישור להערה
ROMA 500+
2k
לפני 10 דקות, omer2her אמר:

מכבי תל אביב מכרה את הסדרה עד המשחק הזה.. 

מכבי תנצח מחר 

אמרה מעניינת. על מה היא מתבססת.

למי היא מכרה את הסדרה... מי הקונה?

מי בדיוק במכבי מכר? כל הקבוצה או חלק ממנה?

קישור להערה
omer2her 500+
543
לפני 16 דקות, ROMA אמר:

אמרה מעניינת. על מה היא מתבססת.

למי היא מכרה את הסדרה... מי הקונה?

מי בדיוק במכבי מכר? כל הקבוצה או חלק ממנה?

היכולת של מכבי הרבה יותר טובה ( כשהיא רצתה ) 

מבחינתי מכרה את המשחק לא יודע לא יודע למה... אם קבוצה יכולה לנצח ואמורה לנצח וזה לפעמים גם נדרש מהרבע הראשון והיא לא עושה את זה אז משהו מסריח... עודד קטש  עשה במשחק השלישי פרצוף של חסר אונים והוא לא חסר אונים... להפסיד משחק בבית כשיש לך עוצמות כאלה ויכולת טובה במאת׳ אפ מול קבוצה מסויימת זה מבחינתי מכירה 

בוצעה עריכה ל על ידי omer2her
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות