קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 מונאקו vs מכבי ת''א (3+) של העוקץ WIN

העוקץ האולטימטיבי

הודעות מומלצות

העוקץ האולטימטיבי 500+
23k
יחס ההמלצה כולל : 1.80
רמת הביטחון :

מונאקו vs מכבי ת''א (3+)

הקבוצות יפגשו במסגרת פלייאוף היורוליג משחק מספר 2 בסדרה.

סגלים צפויים+ מובילים.

מונאקו: מייק ג'יימס, ג'רון בלוסומגיים, אלפה דיאלו, אלי אוקובו, דומנטאס מונטיונאס, צ'ימה מונאקה, מתיו שטראזל, ג'ורדן לויד, ג'ון בראון, יאקובה אואטרה, דונטה הול.

מובילי מונאקו:

1. מייק ג'יימס 1.85, 16.2 נק' למשחק בקבוצה העונה.

2. אלי אוקובו 1.90, 12.8 נק' למשחק בקבוצה העונה.

3. ג'ורדן לויד 1.93, 11.7 נק' למשחק בקבוצה העונה.

מכבי ת''א: לורנזו בראון, וויד בולדווין, ג'רל מרטין, ג'וש ניבו, בונזי קולסון, רומן סורקין, ג'ון דיברתולומאו, ג'ייק כהן, רפי מנקו, יפתח זיו, אלכס פויתרס, דארון הילארד, רפי מנקו.

מובילי מכבי ת''א:

1. בונזי קולסון 1.98, 10.9 נק' למשחק בקבוצה העונה.

2. וויד בולדווין 1.93, 16.8 נק' למשחק בקבוצה העונה.

3. לורנזו בראון 1.96, 16.5 נק' למשחק בקבוצה העונה.

מונאקו מגיעה למשחק לאחר הפסד ביתי 67:79 למכבי ת״א.

מכבי ת''א מגיעה למשחק לאחר ניצחון חוץ 67:79 על מונאקו.

קצת על הצרפתים... הקבוצה של סשה אוברדוביץ מגיעה הערב לאחר שהיא קיבלה נוקאאוט מכל הבחינות ופשוט בשלב מסוים הפסיקה לשחק את המשחק שלה וללכת על הירו בול של ג'יימס ואוקובו... שלויד (הצלע השלישית בקבוצה) רושם משחק נפל של 4 נק' ו0מ6 לשלוש בנוסף אליו גם ג'ון בראון לא היה בעסק שהוא קולע 2 נק' בלבד ודונטה הול לא קיבל הרבה דק' ולא הורגש הגנתית שהחבר הליטאי מונטיונאס מקבל שיא דק' ביורוליג של 26 רק לפי הדבר החריג הזה אפשר להבין שמונאקו יצאה לגמרי מתוכנית המשחק שלה שהיא מסיימת על 4מ26 מחוץ לקשת והיא מבחינתה תקווה לצמק את הסדרה הערב בדגש על אחוזים גבוהים יותר מכל הטווחים.

קצת על הצהובים... הקבוצה של עודד קטש הציגה משחק הגנתי מושלם ולמרות מחצית ראשונה שהרגישה כפספוס שהיא תשלם עליו בהמשך היא לא התרגשה המשיכה לשחק חזק ובסוף הכדורים נכנסו הרבה בזכות וויד בולדווין הגדול שהאסרטיביות וההגנה הבלתי מתפשרת שלו על הכדור הרתיעה את כוכבי מונאקו שחשבו פעמיים על כל כניסה לסל ומסירה. מבחינתם  קיבלו את מבוקשם גנבו משחק אחד בצרפת ככה שהביתיות עוברת לת"א ככה שהפסד הערב הוא לא סוף העולם... כמובן שזה לא אומר שהם לא ירצו לנצח ולתת עוד מסמר שיגמור לגמרי את הסדרה באופן לא רשמי ויהרוג את המוטיבציה של הצרפתים אבל זה יהיה קשה מאוד ובשביל שזה יקרה הם יצטרכו עזרה התקפית ממרטין ג'ון די, וסורקין שסיימו על 5 נק' משותפות שהראשון מסיים על 0מ5 לשלוש.

לסיכום: מכבי מגיעה עם הביטחון והרצון להרוג את זה כמו שיותר מהר אבל... קשה לי להאמין שהקבוצה מהנסיכות תיתן עוד תצוגה ביתית מזעזעת כזאת, במשחק הראשון עוד אפשר להפתיע בסוגי הגנות ולחץ אבל הצרפתים אמורים לעשות את ההתאמות הנדרשות מהמשחק הקודם ולנצח בדגש על משחק יותר מעורב של לויד שאמור להיות המפתח הערב לכן אקח אותם בתקווה שזה יתממש.

סמנו מונאקו (3-)

בהצלחה למשכפלים ולכולם!B|

image.png

image.png

image.png

image.png

• Like 3
קישור להערה
Zmani 500+
786

חושב כמוך.

אבל קשה לי ללכת נגד מכבי כשאנחנו מרחק יריקה מארבע האחרונות (אם נצליח להגיע). 🤷🏻‍♂️

בהצלחה!! 😊

• Like 1
קישור להערה
Slider 500+
6.1k

בהצלחה רבה ! מקווה שמכבי תעשה כאן 2-0 אבל אם לא, אז שתתפוס בהצלחה .

• Like 2
קישור להערה
Zombie 0-500
460

נראה "קל מידי" לצערי גם אני לא רואה איך מונאקו מגיעה ל 0-2 כאן בבית אבל מה שמפחיד אותי שאני מניח שכולם חושבים אותו דבר כאן.. בהצלחה 

• Like 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות