קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סקרמנטו 3+ סינגל חזק מאוד שלי WIN

avile

הודעות מומלצות

ROMA 500+
2k

הקינגס היו פייבוריטים בנקודה אחת במשחק הראשון בשבת והם הצליחו לנצח ולכסות. כעת, הבוקיז קבעו את גולדן סטייט כפייבוריטית בנקודה אחת (אני מדבר על ליינים של בוקיז ולא המועצה). האמת אני אוהב את הליין הזה. צריך להבין שאחרי בצורת של 17 שנים, אין סיכוי שסקרמנטו הייתה מפסידה את המשחק הראשון בבית  (אגב לקחתי אותם במשחק הזה ) אבל חייבים להודות שהם כמעט עשו את זה (הפסידו...) נדרש מאמץ אדיר של פוקס ומונק כדי לנצח. 

בשונה ממך אני אני לא מצפה שגולדן יתנו למונק לעשות את מה שהוא עשה בשבת, ועם כמה התאמות, הם צריכים לטפל בעניינים הלילה ואני מאמין מאוד שגולדן ינצחו הלילה למרות שהם קבוצת חוץ גרועה במהלך העונה הסדירה אבל הלילה המצב שונה הם עם הגב לקיר ומלא נסיון במעמדים כאלה. 

ז"א ליין הראשי של הבוקיז נראה שגולדן יקחו.... עכשיו הליין של המועצה הוא 3 זא צריכים קינגס להפסיד גג בשתי נק (פחות מפוזישן) וגם אני מאמין שמדובר בליין עביר.

תצליח בדרכך

• Like 1
קישור להערה
The Pro_123 500+
1.6k
לפני 25 דקות, ROMA אמר:

הקינגס היו פייבוריטים בנקודה אחת במשחק הראשון בשבת והם הצליחו לנצח ולכסות. כעת, הבוקיז קבעו את גולדן סטייט כפייבוריטית בנקודה אחת (אני מדבר על ליינים של בוקיז ולא המועצה). האמת אני אוהב את הליין הזה. צריך להבין שאחרי בצורת של 17 שנים, אין סיכוי שסקרמנטו הייתה מפסידה את המשחק הראשון בבית  (אגב לקחתי אותם במשחק הזה ) אבל חייבים להודות שהם כמעט עשו את זה (הפסידו...) נדרש מאמץ אדיר של פוקס ומונק כדי לנצח. 

בשונה ממך אני אני לא מצפה שגולדן יתנו למונק לעשות את מה שהוא עשה בשבת, ועם כמה התאמות, הם צריכים לטפל בעניינים הלילה ואני מאמין מאוד שגולדן ינצחו הלילה למרות שהם קבוצת חוץ גרועה במהלך העונה הסדירה אבל הלילה המצב שונה הם עם הגב לקיר ומלא נסיון במעמדים כאלה. 

ז"א ליין הראשי של הבוקיז נראה שגולדן יקחו.... עכשיו הליין של המועצה הוא 3 זא צריכים קינגס להפסיד גג בשתי נק (פחות מפוזישן) וגם אני מאמין שמדובר בליין עביר.

תצליח בדרכך

סביר להניח שפוקס ומונק לא ייקלעו ככה הלילה אבל מצד שני יכול להיות ששחקנים אחרים ייראו יותר טוב ויקלעו יותר כמו סאבוניס, הרטר ובארנס..

קישור להערה
avile 500+
18k
לפני 53 דקות, david1955 אמר:

רק הצלחות ידידי!

תודה רבה אחי 

לפני 53 דקות, Ilch05 אמר:

בהצלחה איתך

תודה אחי ובהצלחה לנו אמן

לפני 42 דקות, ROMA אמר:

תצליח בדרכך

תודה רבה רומא היקר ,קל לא יהיה אבל אני נעול על סקרמנטו שינצחו בכל הכוח ,תצליח גם אח היקר 

לפני 17 דקות, קווקזי81 אמר:

לקחתי גם

בהצלחה לנו אחי🤞🤞

בהצלחה רבה לנו אמיל היקר ותודה רבה לך

לפני 16 דקות, The Pro_123 אמר:

סביר להניח שפוקס ומונק לא ייקלעו ככה הלילה אבל מצד שני יכול להיות ששחקנים אחרים ייראו יותר טוב ויקלעו יותר כמו סאבוניס, הרטר ובארנס..

ככה אני גם חושב קבוצה מלוכדת ואנרגיות בבית

לפני 16 דקות, Hr85 אמר:

תודה אחי ובהצלחה לנו אמן

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות