קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 כדורסל לאומית WIN

סראדה

הודעות מומלצות

העוקץ האולטימטיבי 500+
23k
לפני 17 דקות, סראדה אמר:

מה הקשר לא הבנתי? אתה מביא מידע אז תדייק.

לפני שנה היה מקרה הזוי שלא החליטו על כמות העולות לפני פתיחת העונה ולקראת סוף העונה החליטו על עולה אחת!

ולפי שנתיים בעית תקציב אבל עדיין מקום שני היה אמור לעלות.

יש קשר אתה באמת מאמין לזה ש2 קבוצות מהלאומית יעלו לליגת העל בזמן שבליגת העל יש רק יורדת אחת ללאומית? אם אתה מאמין להסכמים בין 2 ארגונים מסוכסכים שרבים כל שני וחמישי על משהו אחר אז סבבה בחירה שלך... 

קישור להערה
סראדה 500+
1.9k
לפני 33 דקות, העוקץ האולטימטיבי אמר:

יש קשר אתה באמת מאמין לזה ש2 קבוצות מהלאומית יעלו לליגת העל בזמן שבליגת העל יש רק יורדת אחת ללאומית? אם אתה מאמין להסכמים בין 2 ארגונים מסוכסכים שרבים כל שני וחמישי על משהו אחר אז סבבה בחירה שלך... 

אני לא מבין מה אתה רוצה.

זה מה שרשום אז לזה מתייחסים!

אז מה אתה מנסה לרמוז בתגובות הלא מבוססות שלך? תתרכז בהמלצות שלך מאשר להגיב בדברים סתמיים

קישור להערה
העוקץ האולטימטיבי 500+
23k
לפני 1 דקה, סראדה אמר:

אני לא מבין מה אתה רוצה.

זה מה שרשום אז לזה מתייחסים!

אז מה אתה מנסה לרמוז בתגובות הלא מבוססות שלך? תתרכז בהמלצות שלך מאשר להגיב בדברים סתמיים

מה לא מבוסס? שהמנהלת והאיגוד בסכסוכים כבר שנים והרבה הסכמים/ מתווים לא כובדו לאורך השנים וכמעט כל חצי שנה יש בעיות ביניהם בין אם על דברים קטנים או גדולים..

אתה לא צריך להיעלב בכל פעם שמגיבים משהו שלא לטעמך האישי בטח ובטח כשלא דיברתי על הסימון הספציפי אלא רק על ההסכם כביכול בין המנהלת לאיגוד

זכותי להגיב לכל פוסט שאני מעוניין לפי זכרוני ולהגיד "תתרכז בהמלצות שלך" כהתרסה זה לא ענייני ולא מכבד לא רק אותי אלא יותר את עצמך !

• Like 1
קישור להערה
סראדה 500+
1.9k
לפני 5 דקות, העוקץ האולטימטיבי אמר:

מה לא מבוסס? שהמנהלת והאיגוד בסכסוכים כבר שנים והרבה הסכמים/ מתווים לא כובדו לאורך השנים וכמעט כל חצי שנה יש בעיות ביניהם בין אם על דברים קטנים או גדולים..

אתה לא צריך להיעלב בכל פעם שמגיבים משהו שלא לטעמך האישי בטח ובטח כשלא דיברתי על הסימון הספציפי אלא רק על ההסכם כביכול בין המנהלת לאיגוד

זכותי להגיב לכל פוסט שאני מעוניין לפי זכרוני ולהגיד "תתרכז בהמלצות שלך" כהתרסה זה לא ענייני ולא מכבד לא רק אותי אלא יותר את עצמך !

אין לי מילים באמת...

מה זה טעמי האישי? יש עובדות והסכם חדש!

אתה זה שבא וממציא דברים וכל העולם צריך לבטל אותו ולהקשיב רק לדברייך כי הם הנכונים....

קישור להערה
העוקץ האולטימטיבי 500+
23k
בדיוק עכשיו, סראדה אמר:

אין לי מילים באמת...

מה זה טעמי האישי? יש עובדות והסכם חדש!

אתה זה שבא וממציא דברים וכל העולם צריך לבטל אותו ולהקשיב רק לדברייך כי הם הנכונים....

אני אמרתי שאין הסכם? תסתכל שוב מה רשמתי.. כתבתי שקשה לי להאמין שההסכם הזה יתממש לאורך זמן בטח שמדובר ב2 ארגונים מסוכסכים שרבים על שטויות ולא מכבדים הסכמים הרבה פעמים.

גם ב2020 היה הסכם אחר ל4 שנים שלא החזיק מים יותר מדי זמן..

מה אני אגיד לך אתה צודק האיגוד והמנהלת אלו ארגונים בריאים  שחיים בהרמוניה משותפת של שלווה ושלום ואף פעם לא רבו/ לא כיבדו הסכמים שנכתבו אפילו בדימיון הפרוע ביותר..

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות