קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 שיטת הקוף - ניסיון 1 - כדורסל נ.ב.א WIN

bala GG

הודעות מומלצות

haim550 0-500
59

אני הייתי מהמר דווקא הפוך כלומר היכן שמופיע  המשחק עם האנדר הכי נמוך לשים אובר

והיכן שמופיע המשחק עם האובר הכי גבוה מהמר אנדר

ואם ניתן כהימור סינגל

קישור להערה
חריף אש 500+
24.8k
לפני 8 דקות, haim550 אמר:

ואם ניתן כהימור סינגל

אז היית נופל בשניהם

קישור להערה
חריף אש 500+
24.8k

מברוק, יפה מאוד. אבל מהנסיון ארוך שנים שלי כל פעם שחשבתי שמצאתי שיטה לנצח את הווינר באה המציאות למחרת או בעוד יומיים וטופחת על פני. אבל שיטה נחמדה וכמו שאתה כתבת חוסכת התלבטויות ושבירת ראש

תמשיך אחי יהיה מעניין לבחון את השיטה בה שך לאורך זמן

בוצעה עריכה ל על ידי Sharon H
קישור להערה
bala GG 500+
694
לפני 2 דקות, haim550 אמר:

ואם ניתן כהימור סינגל

זה היה בדיוק ההיגיון שלי עד עכשיו, הייתי רודף אחרי משחקים עם ליין נמוך.

אבל אתה חייב להבין שעכשיו מזג אוויר קר בארה"ב, כולם קפואים, גם האולסטר קרוב כך שלשחקנים לא אכפת וגם דאלאס ופיניקס מכורים, הם לוקחים שוחד בשביל לא להתאמץ ולשחק לאט. 

כך שהייתי חייב להביא את הקוף, לקוף לא אכפת להפסיד, הוא יודע מראש שכל העסק מכור.

לא משנה כמה תנתח משחקים ומה התחושה שלך אי אפשר לנצח את הנוכלים עם היגיון. גם עם כולנו נשב בשולחן ונחשוב ונחשוב לא נצליח להרוויח כלום בטווח ארוך.

זה לא עסק של היגיון בריא, רק מידע פנים קובע. 

כשאתה זוכה אתה מרגיש מלך, אבל כשאנחנו מפסידים אנחנו יושבים בשקט, כי אנחנו לא מסוגלים להסביר איפה הטעות שלנו הייתה בהימור.

הטעות הייתה שהימרנו מלכתחילה , כי הווינר לוקח 30% עד 35% מס ישר. are you kidding me?

אני מהמר רק כי אני בן 39 ולא עשיר. אני מקווה לנס. אם הייתי מבוסס עם עבודה טובה הייתי יורק לווינר בפנים.

אבל כל אחד ודעתו, אני מכבד כל דעה.

• Like 1
קישור להערה
ראש לשועלים 0-500
160
לפני 2 שעות, bala GG אמר:

זה היה בדיוק ההיגיון שלי עד עכשיו, הייתי רודף אחרי משחקים עם ליין נמוך.

אבל אתה חייב להבין שעכשיו מזג אוויר קר בארה"ב, כולם קפואים, גם האולסטר קרוב כך שלשחקנים לא אכפת וגם דאלאס ופיניקס מכורים, הם לוקחים שוחד בשביל לא להתאמץ ולשחק לאט. 

כך שהייתי חייב להביא את הקוף, לקוף לא אכפת להפסיד, הוא יודע מראש שכל העסק מכור.

לא משנה כמה תנתח משחקים ומה התחושה שלך אי אפשר לנצח את הנוכלים עם היגיון. גם עם כולנו נשב בשולחן ונחשוב ונחשוב לא נצליח להרוויח כלום בטווח ארוך.

זה לא עסק של היגיון בריא, רק מידע פנים קובע. 

כשאתה זוכה אתה מרגיש מלך, אבל כשאנחנו מפסידים אנחנו יושבים בשקט, כי אנחנו לא מסוגלים להסביר איפה הטעות שלנו הייתה בהימור.

הטעות הייתה שהימרנו מלכתחילה , כי הווינר לוקח 30% עד 35% מס ישר. are you kidding me?

אני מהמר רק כי אני בן 39 ולא עשיר. אני מקווה לנס. אם הייתי מבוסס עם עבודה טובה הייתי יורק לווינר בפנים.

אבל כל אחד ודעתו, אני מכבד כל דעה.

אתה מהמר כי אתה חולה במחלה קשה. גם בני 30 ו60 שמרוויחים טוב ועובדים בעבודות טובות מהמרים. אני מכיר עורכי דין, בעלי עסקים, רופאים שמהמרים. בוא אני אספר לך סיפור טרי חודש שעבר הרווחתי 20 אלף ש"ח החודש אני מופסד 50 אלף. בשביל לשלם את זה אני צריך לקחת הלוואה עכשיו. עולם ההימורים עולם חרא מי שמרוויח זה רק הבית. צריך לפתוח בית אחי

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות