קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 ALL IN - אולימפיה מילאנו vs הכוכב האדום בלגרד WIN

דין מורנו

הודעות מומלצות

דין מורנו 500+
4.2k
יחס ההמלצה כולל : 1.8
רמת הביטחון :

ok - אני קצת תקוע אם לומר תאמת אני מחפש תמשחק שיחזיר אותי לדרך לאט לאט בע״ה חיכיתי למשחק הזה מאתמול השקעתי פה יהיה טוב בע״ה אם לא נעשה הפסקונת קטנה 

מילאנו תארח את הכוכב שיוצאת למשחק חוץ שני בק2בק משחק קודם הם שיחקו נגד פרטיזן ופשוט ניראו רע כוכב בחוץ זה לא הכוכב בבית אין ספק אבל להראות ככה? נגד פרטיזן !! מילאנו מנצחת את בסקוניה בבית וכמה שקשה לסמוך עלייהם הם השקיעו המון בקבוצה נכון העונה האירופית נראת גמורה מבחינתם אבל משחק קודם שוב עם חיסורים הם מנצחים את בסקוניה אני לא חושב שמילאנו תעשה משהוא באירופה השנה אבל מסינה חייב את זה למועדון ולאוהדים לנסות לפחות עד הסוף הנצחון על בסקוניה הגיעה אחריי רצף הפסדים אני לא מאמין בכוכב במשחק חוץ הזה לא בליין הזה אני הולך עם מילאנו כל הקופה מרגיש טוב בהימור הזה הכוכב לא מרשימה בחוץ מילאנו חייב להתחיל חייבת לנצח פה אפשר לומר הזדמנות אחרונה מילאנו ניצחה תכוכב בבית העונה כבר יש לה מאץ איתם טוב למרות החיסורים של מילאנו אני חושב שהיא תנצח 7 נקודות ומעלה היום יש משחקים שפשוט מאסט לנצח 

השקעתי פה אם לא ילך טוב כניראה הפסקה אבל חיכיתי להימור הזה נקווה לטוב 

אולימפיה מילאנו -3    זוכה

g.L

קישור להערה
Z3R0 500+
2.8k

לדעתי זה לא המשחק לחזור בעזרתו, יש לך פה חוסר וודאות משני הצדדים. 

האיטלקים אולי יצאו לדרך חדשה, אבל כבר היינו בסרט הזה עם נצחון וחצי ושוב חזרו לסורם

מצד שני הכוכב שנראתה ממש טוב לתקופה אולי בנסיגה במשחקים האחרונים, או שאולי היתה חסרת מזל 

יותר מדי אולי

בהצלחה

• Like 2
קישור להערה
דין מורנו 500+
4.2k
לפני 17 דקות, Z3R0 אמר:

לדעתי זה לא המשחק לחזור בעזרתו, יש לך פה חוסר וודאות משני הצדדים. 

האיטלקים אולי יצאו לדרך חדשה, אבל כבר היינו בסרט הזה עם נצחון וחצי ושוב חזרו לסורם

מצד שני הכוכב שנראתה ממש טוב לתקופה אולי בנסיגה במשחקים האחרונים, או שאולי היתה חסרת מזל 

יותר מדי אולי

בהצלחה

תודה כריש נקווה לטוב 

קישור להערה
דין מורנו 500+
4.2k
לפני 1 דקה, העוקץ האולטימטיבי אמר:

בהצלחה אח יקר :basket:

תודה יאח יקר

בדיוק עכשיו, ראש לשועלים אמר:

נכנס איתך  בהצלחה לנו

תודה ראש 

קישור להערה
דין מורנו 500+
4.2k
לפני 29 דקות, דין מורנו אמר:
סוג ההמלצה: S
יחס ההמלצה כולל : 1.8
שעת משחק: 21.30
רמת הביטחון :

ok - אני קצת תקוע אם לומר תאמת אני מחפש תמשחק שיחזיר אותי לדרך לאט לאט בע״ה חיכיתי למשחק הזה מאתמול השקעתי פה יהיה טוב בע״ה אם לא נעשה הפסקונת קטנה 

מילאנו תארח את הכוכב שיוצאת למשחק חוץ שני בק2בק משחק קודם הם שיחקו נגד פרטיזן ופשוט ניראו רע כוכב בחוץ זה לא הכוכב בבית אין ספק אבל להראות ככה? נגד פרטיזן !! מילאנו מנצחת את בסקוניה בבית וכמה שקשה לסמוך עלייהם הם השקיעו המון בקבוצה נכון העונה האירופית נראת גמורה מבחינתם אבל משחק קודם שוב עם חיסורים הם מנצחים את בסקוניה אני לא חושב שמילאנו תעשה משהוא באירופה השנה אבל מסינה חייב את זה למועדון ולאוהדים לנסות לפחות עד הסוף הנצחון על בסקוניה הגיעה אחריי רצף הפסדים אני לא מאמין בכוכב במשחק חוץ הזה לא בליין הזה אני הולך עם מילאנו כל הקופה מרגיש טוב בהימור הזה הכוכב לא מרשימה בחוץ מילאנו חייב להתחיל חייבת לנצח פה אפשר לומר הזדמנות אחרונה מילאנו ניצחה תכוכב בבית העונה כבר יש לה מאץ איתם טוב למרות החיסורים של מילאנו אני חושב שהיא תנצח 7 נקודות ומעלה היום יש משחקים שפשוט מאסט לנצח 

השקעתי פה אם לא ילך טוב כניראה הפסקה אבל חיכיתי להימור הזה נקווה לטוב 

אולימפיה מילאנו -3    זוכה

g.L

תיקון משחק קודם לא נגד פרטיזן אלא נגד וירטוס כמובן!! 

קישור להערה
דין מורנו 500+
4.2k
לפני 14 דקות, ראש לשועלים אמר:

נכנס איתך  בהצלחה לנו

בהצלחה לנו אחי

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות