קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 שמול הולך נגד העדר בהשקעה של 3K💸 (נערך ‼️) WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
20.2k
יחס ההמלצה כולל : 1.80
רמת הביטחון :

מכבי ת"א -1

ביחס 1.80.

עדכון : נשלח ב-3000₪ (תמונה למטה)

מכבי ת"א מגיעה היום למשחק מאוד מאוד מאוד ועוד מאוד נוסף חשוב להמשך דרכה ביורוליג. משחק מפתח. בטח שב-2 המשחקים שנותרו לה לסיום הסיבוב תגיע אלינו אלופת היורוליג אנאדולו ולאחר מכן מכבי תצא לספרד למשחק סופר חשוב וקשה מול ריאל. אם מכבי תפסיד הערב רב הסיכויים שקטש יפוטר. אז נכון,אלבה בהחלט ברצף מזעזע של 11 הפסדים ביורוליג אבל בכל משחק היא מותחת את יריבותיה ונראית טוב לפרקים במשחק. באשר למכבי? בשלושת המשחקים האחרונים שלה מול מילאנו,בולוניה וגלבוע/גליל (כולם בחוץ),שחקני מכבי הצליחו לעצור את היריבות שלהם מתחת לרף 80 הנקודות. אלבה לא מאריות היבשת. לא מעט מהפורום טוען שמכבי בחוץ זה אסון ואני מסכים (בטח אחרי ההימור שלי על בולוניה שבוע שעבר) אבל יחד עם כל זה מכבי נראיתה לדקות ארוכות פשוט טובה במגרשים קצת יותר טעונים וחמים העונה מברלין. גם מול מילאנו וגם מול בולוניה ראינו ניצוצות הגנתיים למשל ותרגילים קצת שונים. אני חושב שזה מפתח להיום. באשר להתקפה סביר להניח ששוב הכל ייפול על בראון אבל המשחק המהיר של מכבי והלחץ על הכדור יכול לגרום קצת לבלבול בהגנה של אלבה. מכבי ת"א בסופו של יום נמצאת בנקודה בעונה שלה שהבוקיז לא מחזיקים ממנה או בכלל כל קבוצה שמולה ומכבי יכולה רק להרוויח מהסיטואציה הזו.

אני אומר לכל עובר אורח שאם מכבי את המשחק הזה לא מנצחת אז באמת שיקפלו את הבסטה. משחק מאסט. פלוס נמוך,משחק על קריירה של מאמן ולכו תדעו מה יקרה במידה ו. מכבי לא עם הגב אל הקיר היא כבר דבוקה אל הקיר. לדעתי האישית היא תדע לצלוח את המכשול הזה קשה ככל שיהיה. בכל זאת לא כל יום פוגשים קבוצה עם 11 הפסדים ברצף.

בהצלחה רבה וחג חנוכה שמח ב"ה 💛🙌

IMG-20221222-WA0043.jpg

בוצעה עריכה ל על ידי שמול שמול
  • Like 1
קישור להערה
שנינוש 500+
1.3k

בהצלחה נסיך. 11 הפסדים רצופים לאלבה רשמת והליין רק 1 זה מאוד מוזר

אם המשחק יהיה מהיר ועם אובר בנקודות למכבי אין סיכוי לדעתי ובטח לא סינגל להשקעה אדירה 💞

• Like 1
קישור להערה
Moshe1990 500+
2.2k

בהצלחה!

אם המשחק ירוץ מהר,  ידה של אלבה תהיה על העליונה 

אגב, בפיני מכבי +1 יחס 1.8, שווה לך להמתין 

קישור להערה
Reynor 500+
501

מוזר שבעולם אלבה פייבוריטית כבר ובווינר עדיין פלוס 1.. מרגיש לי מכוון.

לפני 1 דקה, Moshe1990 אמר:

בהצלחה!

אם המשחק ירוץ מהר,  ידה של אלבה תהיה על העליונה 

אגב, בפיני מכבי +1 יחס 1.8, שווה לך להמתין 

כבר הרבה שעות ככה.. מוזר..

קישור להערה
YakirTBF06 500+
535
לפני 2 דקות, markies אמר:

בהצלחה אבל אני בטוח שתקבל בהמשך ליין יותר נוח כרגע המאני ליין מתדרדר

קישור להערה
Moshe1990 500+
2.2k
לפני 8 דקות, Reynor אמר:

מוזר שבעולם אלבה פייבוריטית כבר ובווינר עדיין פלוס 1.. מרגיש לי מכוון.

כבר הרבה שעות ככה.. מוזר..

פייבוריטית בקטנה, עד המשחק אני כמעט בטוח שזה ישתנה בווינר

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות