קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 אחד הסינגלים הכי מושקעים של שמול 🥸 (3K סופי) WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
20.2k
יחס ההמלצה כולל : 1.80
רמת הביטחון :

עכשיו התפניתי ללכת לשלוח ויש גם תמונה.

אתחיל בזה שאני לא טיפוס שיוצא בהצהרות (בטח לא ברמת ביטחון פה) ובטח לא כל יום משקיע סכום גדול רק שאני ממש ממש בטוח בהימור שלי.

מודיע מראש ‼️‼️‼️

זה הימור בשורה התחתונה ! תעשו מה שנראה לכם לנכון 😌

מילאנו +5

ביחס 1.80.

אחחח מילאנו מילאנו,רק לפני יומיים דפקתם לי זכייה. אז למה? למה שוב ללכת עליכם? היורוליג הוא לא ספרינט הוא מרתון ואני כן חושב שהעונה של האיטלקים עוד יכולה להתהפך לה לצד החיובי. 3 ניצחונות לצד 10 הפסדים ! והמאמן חותם לעוד עונה. קטע. גם הבעלים של מילאנו יודע שהבעיה היא הרבה יותר ממקצועית ויש פה איזה כדור שלג שאף אחד לא מצליח לעצור. הסגל של מילאנו לא נופל משל הכוכב,אותה קבוצה שסופרת כבר 10 ניצחונות בכל המסגרות ו-6 ברצף ביורוליג. נראה שהם מצאו את האיזון הנכון על מנת להצליח ויחד עם וילדוסה בכלל ונדוביץ' בפרט בעונת שיא שלו הכוכב מתחילה להריח אוויר פסגות. מילאנו קבוצה הגנתית ובאמת אחת המשעממות עד כה במפעל בשטף ההתקפי שלה אבל זה נראה בכל משחק כאילו זה הולך להתפרץ. נתון שדי עודד אותי לקראת ההתמודדות זה 3 המפגשים האחרונים של הקבוצות בהם מילאנו ניצחה ששניים מהם היו בחוץ שידה של מילאנו על העליונה כשגם בעונה שעברה שהייתה מאכזבת בלשון המעטה מסינה ידע לייצר שם ניצחון נאה. בגזרת החיסורים מילאנו תחסר את שילדס (בנוסף דאטומה בספק) כשהכוכב האדום תחסר את איבנוביץ' (נוסף לכך מיטרוביץ' בספק). חוץ מזה הסגלים מלאים !!

לסיכום מילאנו מתחילה לקבל יותר ויותר שחקנים לרוטציה ואני מאמין שמסינה יידע לצלוח את המשוכה הלא פשוטה הזו.

בהצלחה ענקית לכולנו ב"ה יתברך 🙏

20221215_185427.jpg

בוצעה עריכה ל על ידי שמול שמול
  • Like 1
קישור להערה
avile 500+
18.3k

בהצלחה רבה רבה שמול הכיוון הנכון ומאמין הנצחון של מילאנו ,שאפו אחי היקר 

קישור להערה
Z3R0 500+
2.8k

הימור מיותר לדעתי. ברור שמילאנו נראית רע, אולי הקבוצה הכי גרועה ביורוליג נכון לעכשיו. ההתקפה הכי חלשה במפעל (68 נקודות למשחק). בעצמך אומר שלקחת אותו הימור שלשום תחת אותו הגיון.  אז למה לקחת סיכון? 

בכל מקרה 5 כוכבים זה לא יכול להיות במצב העניינים הנוכחי

בהצלחה

• Like 2
קישור להערה
Ofekdaniel12327 500+
1.5k

לא מדויק. מילאנו תחסר שחקנים נוספים, ראשית דאטומה בחוץ ולא בספק, שנית פאנגוס (הכי חשוב אולי שהיה להם העונה) בחוץ. משחק קשה מאוד בבלגרד, טרם גיבשתי דעה.

בהצלחה.

קישור להערה
גרש 500+
2.6k

לא כדאי לגעת בהימור הזה

מילאנו חזלשה והכוכב ברצף מרשים אשר מקשה לסמן נגדם.

מאחל הצלחה רבה . 

קישור להערה
Nemis 500+
600

לפי מה שאני ראיתי מול מכבי, איך שאני מפרש את זה. מסינה שם נראה חסר אונים, מכבי עשו סלים וברחו להם בסוף המשחק וזה נראה כאילו אין תקשורת בין המאמן לשחקנים, משהו שם לא מחובר ואחרי הנפילה עם מילאנו מאני ליין לא נוגע בהם.  שיהיה בהצלחה. 

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות