קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינגל אן בי איי WIN

קווקזי81

הודעות מומלצות

קווקזי81 500+
8.6k
לפני 8 דקות, איש הטניס אמר:

מבלי להתייחס לחיסור האפשרי של בוקר, אי אפשר להתעלם מיכולת היוצאת דופן של וויליאמסון והדינמיקה הקבוצתית הטובה שיש בניו אורלינס.

לא מפתיע אותי כלל שניו אורלינס נפתח כפייבוריט ואני חושב שלמרות שלנצח את אותה קבוצה פעמיים זה קשה אך לדעתי הם ינצחו שוב .

אם בוקר היה משחק אז אולי זה היה אפשרי אבל אורלינס משחקת כל כך טוב שפיניקס יצטרכו התעלות של שחקני המשנה, אולי פיין? 

בכל אופן, בהצלחה.

קודם כל בוקר עדיין לא בחוץ אולי הליין מרמז שכן גם לא בטוח כל עוד לא יצא הודעה רשמית.

אין ספק שהכדורסל של פליקאנס נראה טוב לא חולק עליך 

גם אם בוקר בחוץ אני חושב שיש לסאנס מאצ'אפ לא רע מול זאיון ומוקולום העומק של סאנס לא נופל מהספסל של הפליקאנס לדעתי אפילו טוב יותר.

מכבד את דעתך בסופו של יום אין 100% בהימורים אפשר לנתח עד מחר.

קישור להערה
  • תגובות 38
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• קווקזי81

3

• Eden26

2

• משה יצחק

2

• שובר תמועצה

2

איש הטניס 500+
4.9k
לפני 12 דקות, קווקזי81 אמר:

קודם כל בוקר עדיין לא בחוץ אולי הליין מרמז שכן גם לא בטוח כל עוד לא יצא הודעה רשמית.

אין ספק שהכדורסל של פליקאנס נראה טוב לא חולק עליך 

גם אם בוקר בחוץ אני חושב שיש לסאנס מאצ'אפ לא רע מול זאיון ומוקולום העומק של סאנס לא נופל מהספסל של הפליקאנס לדעתי אפילו טוב יותר.

מכבד את דעתך בסופו של יום אין 100% בהימורים אפשר לנתח עד מחר.

צודק בהחלט אחי, יהיה משחק מעניין ה REMATCH הזה

קישור להערה
Nikson 0-500
142

לא נראה לי שבוקר יחמיץ משחק נקמה כזה מתוק במיוחד לא ברצף הפסדים שהם עומדים עכשיו איתך בכול הכוח אלוף 

בהצלחה לנו . 

בוצעה עריכה ל על ידי Nikson
קישור להערה
OR1 500+
2.5k
לפני 58 דקות, איש הטניס אמר:

מבלי להתייחס לחיסור האפשרי של בוקר, אי אפשר להתעלם מיכולת היוצאת דופן של וויליאמסון והדינמיקה הקבוצתית הטובה שיש בניו אורלינס.

לא מפתיע אותי כלל שניו אורלינס נפתח כפייבוריט ואני חושב שלמרות שלנצח את אותה קבוצה פעמיים זה קשה אך לדעתי הם ינצחו שוב .

אם בוקר היה משחק אז אולי זה היה אפשרי אבל אורלינס משחקת כל כך טוב שפיניקס יצטרכו התעלות של שחקני המשנה, אולי פיין? 

בכל אופן, בהצלחה.

תמיד תזכור את המשפט

Where amazing happens אומרים את זה הרבה בנבא

בהצלחה אח

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות