קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 הכוכב האדום (2+) vs מכבי ת''א של העוקץ WIN

העוקץ האולטימטיבי

הודעות מומלצות

גרש 500+
2.5k
לפני 2 דקות, העוקץ האולטימטיבי אמר:

תודה על התגובה גרש היקר!

מסכים איתך למכבי יש יותר פוטנציאל וכלים הבעיה שקטש לא יודע להשתמש בהם יש לך בסגל הזה יותר מדי שחקנים שהיו צריכים להיות עם ביטחון לא היום כבר אתמול... קטש מקובע ולא משנה את החשיבה השגויה שלו וקבוצות יורוליג ככל שהמשחק מתפתח עולות כבר על זה שבראון ובולדויין עושים את רוב הנזק יושבים עליהם ולאחרים אין ביטחון לקבור את המבטים הפנויים כמו הולינס שמקבל דק' של שחקן נוער אצל קטש ועוד לא שותף בליגה אפילו, היליארד שדופק 3 שלשות במחצית הראשונה נגד פרטיזן ואז לשנייה בכלל לא מקבל דקה ויוצא על קטש בטוויטר כנל גם מרטין שהמשחק הטוב בחמישי שנתן בתא  לדעתי מקרי לחלוטין כי קשה לשחקנים לפרוץ בשיטה של קטש

לגבי עמדת המאמן יש במה שאתה אומר, קטש זה לא ספורופולוס ואין לו כ"כ ניסיון אבל אם לא משחקים כאלה אפה הוא ישיג אותו ?

שתדע לך הכוכב בשנים שקדמו לזה, לא הייתי הולך נגדם. אבל השנה הסגל שלהם נחלש ומאמן לא ברמה גבוהה ואולם קטן . לא הייתי נוגע בהם. 

בהצלחה! 

• Like 1
קישור להערה
העוקץ האולטימטיבי 500+
22.7k
לפני 1 דקה, גרש אמר:

לגבי עמדת המאמן יש במה שאתה אומר, קטש זה לא ספורופולוס ואין לו כ"כ ניסיון אבל אם לא משחקים כאלה אפה הוא ישיג אותו ?

שתדע לך הכוכב בשנים שקדמו לזה, לא הייתי הולך נגדם. אבל השנה הסגל שלהם נחלש ומאמן לא ברמה גבוהה ואולם קטן . לא הייתי נוגע בהם. 

בהצלחה! 

עד שהוא לא ישנה את המחשבה לפחות לנצח  במשחק חוץ כל קבוצה ביורוליג תהיה משימה קשה ביותר לצערנו לא כל משחק שאתה צריך על הנייר "לנצח" זה גם מה שקורה בסוף אפילו להפך אולי שמדובר במכבי במשחקי חוץ ביורוליג.

הכל יכול לקרות במשחק הנתון הזה כמובן אבל אני בונה על המשך המגמה העגומה

:sign0100:

קישור להערה
Ilch05 500+
793
לפני 28 דקות, גרש אמר:

תראה ,

קודם תודה על ההמלצה.

לדעתי נראה כאן נצחון של מכבי ת"א מעל הליין.

א. המשחק ישוחק באולם פיוניר אולם קטן שמכיל 8K צופים בלבד. זה לא האולם הר געש המפלצתי שלהם.

ב. לא מתלהב מהתקפה של הכוכב שעומדים על 73 נק' לעומת 84 של מכבי, נכון מכבי לא שומרת הכי טוב ביורוליג

אבל הנה יש פה הזדמנות יפה לתקן את הרושם במשחקי חוץ במסגרת יורוליג נגד קבוצה בית פחות חזקה במפעל.

ג. הסגל של מכבי טוב יותר ועם נראה הערב פחות איבודי כדור ויותר יציאות מהירות להתקפה עם דגש האפשורויות המגוונות שיש למכבי להציע

בעמדות 3-4 אני מאמין שהם יקחו את זה. 

שיהיה בהצלחה רבה! :420_basketball:

אפשר לשאול מאיפה המידע על כך שהכוכב לא משחקת באולם שאליו התרגלנו?

• Like 1
קישור להערה
גרש 500+
2.5k
לפני 6 דקות, Ilch05 אמר:

אפשר לשאול מאיפה המידע על כך שהכוכב לא משחקת באולם שאליו התרגלנו?

האולם של הכוכב האדום נקרא "בלגרד ארנה" הר געש סרבי בדומה לאולם של פאו אולם גדול של 20 אלף צופים

אך מתחילת העונה מוזר לי ולא יודע מאיזו סיבה הם עדיין לא שיחקו באולם הזה. 

• Like 1
קישור להערה
העוקץ האולטימטיבי 500+
22.7k
לפני 20 דקות, משה יצחק אמר:

מסכים איתך 

בהצלחה אח יקר 

בהצלחה לנו משה היקר!:sign0100:

קישור להערה
Z3R0 500+
2.8k
לפני שעה, גרש אמר:

תראה ,

קודם תודה על ההמלצה.

לדעתי נראה כאן נצחון של מכבי ת"א מעל הליין.

א. המשחק ישוחק באולם פיוניר אולם קטן שמכיל 8K צופים בלבד. זה לא האולם הר געש המפלצתי שלהם.

ב. לא מתלהב מהתקפה של הכוכב שעומדים על 73 נק' לעומת 84 של מכבי, נכון מכבי לא שומרת הכי טוב ביורוליג

אבל הנה יש פה הזדמנות יפה לתקן את הרושם במשחקי חוץ במסגרת יורוליג נגד קבוצה בית פחות חזקה במפעל.

ג. הסגל של מכבי טוב יותר ועם נראה הערב פחות איבודי כדור ויותר יציאות מהירות להתקפה עם דגש האפשורויות המגוונות שיש למכבי להציע

בעמדות 3-4 אני מאמין שהם יקחו את זה. 

שיהיה בהצלחה רבה! :420_basketball:

לגבי המגרש. מכבי שיחקה שם גם בעונת 20-21 וגם בעונת 17-18 והפסידה בשניהם.

גם חשוב לציין שבעונות קודמות חלק מהמשחקים היו במגרש הזה, בעונה שעברה לפחות חצי ממשחקי היורוליג  שלה גם התקיימו שם.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות