קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Winner2012-20x19 שלישיה לשני

Eden26

הודעות מומלצות

Eden26 500+
35.2k
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

מכבי חיפה - א.ס רמת השרון (+4)

קרדיט לאיתי התותח על הסימון, הסבר אצלו בפוסט שפתח.

בית"ר ירושלים - בני סכנין (+1)

לא מובן למה בית"ר פייבוריטים כאן, אולי מהסיבה שהמשחק משוחק בטדי אך בני סכנין תגיע בסגל מלא למשחק ואני לא מאמין שתפסיד הערב, סכנין הפסידה רק פעם אחת מתוך שבעת המשחקים האחרונים שלהם נגד בית"ר וגם הערב אני איתם בכפול, ניצחון של סכנין מסדר לה מקום בפלייאוף העליון לפחות עד החזרה מהפגרה, בעולם סכנין 2.55 וגם בית"ר 2.55, בווינר 2.75 שווה ניסיון גם בישיר.

הפועל כפר סבא - הפועל נוף הגליל

המשחק הקשוח מתוך השלישיה, ליגה לאומית זאת הליגה הכי קשה להימור אך על הנייר הפועל כפר סבא באצטדיון לויטה זה הכיוון הנכון למשחק, נוף הגליל נראת רע מאוד, 4 הפסדים מתוך 5 המשחקים האחרונים שלה בליגה, כפר סבא מנגד גם לא נראת הכי טוב שיש אך במגרשם הביתי נגד נוף הגליל אמורה לפחות על הנייר לצאת עם שלושת הנקודות.

יחס כולל 4.41

קישור להערה
markies 500+
3k

בהצלחה לקחתי גם את חיפה .

קצת מפריע נוף גליל כי ראיתי אתמול קצת ירידות עליהם אז נמנע

קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.8k
לפני שעה, Eden26 אמר:
סוג ההמלצה: שלישיה+
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

מכבי חיפה - א.ס רמת השרון (+4)

קרדיט לאיתי התותח על הסימון, הסבר אצלו בפוסט שפתח.

בית"ר ירושלים - בני סכנין (+1)

לא מובן למה בית"ר פייבוריטים כאן, אולי מהסיבה שהמשחק משוחק בטדי אך בני סכנין תגיע בסגל מלא למשחק ואני לא מאמין שתפסיד הערב, סכנין הפסידה רק פעם אחת מתוך שבעת המשחקים האחרונים שלהם נגד בית"ר וגם הערב אני איתם בכפול, ניצחון של סכנין מסדר לה מקום בפלייאוף העליון לפחות עד החזרה מהפגרה, בעולם סכנין 2.55 וגם בית"ר 2.55, בווינר 2.75 שווה ניסיון גם בישיר.

הפועל כפר סבא - הפועל נוף הגליל

המשחק הקשוח מתוך השלישיה, ליגה לאומית זאת הליגה הכי קשה להימור אך על הנייר הפועל כפר סבא באצטדיון לויטה זה הכיוון הנכון למשחק, נוף הגליל נראת רע מאוד, 4 הפסדים מתוך 5 המשחקים האחרונים שלה בליגה, כפר סבא מנגד גם לא נראת הכי טוב שיש אך במגרשם הביתי נגד נוף הגליל אמורה לפחות על הנייר לצאת עם שלושת הנקודות.

יחס כולל 4.41

בהצחה תותח

קישור להערה
Eden26 500+
35.2k
לפני 11 דקות, Magic johnson אמר:

בהצלחה עדן, גם חשבתי על סכנין בפלוס או אנדר יש לי הרגשה של 1:1

אנדר מתבקש כאן, שווה ניסיון תודה אלוף.

לפני 2 דקות, מחבט הלוהט אמר:

בהצחה תותח

תודה אח

לפני שעה, markies אמר:

בהצלחה לקחתי גם את חיפה .

קצת מפריע נוף גליל כי ראיתי אתמול קצת ירידות עליהם אז נמנע

נוף הגליל אחת הקבוצות החלשות בליגה אבל הליגה הזאת הזויה וכל תוצאה אפשרית אז אם יש אופציה אחרת זה תמיד עדיף על הימור בליגה הזאת, אישית לא מצאתי משהו מעניין.

תודה רבה תותח.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות