קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 אוקלאומה 5+ WIN

avile

הודעות מומלצות

avile 500+
18.2k
יחס ההמלצה כולל : 1.85
רמת הביטחון :

ניו יורק תארח הערב את אוקלאומה 

הערב אני הולך על אוקלאומה בכול הקופה שלי נסיון אחרון לפני הפסקה .

אוקלאומה קבוצה שנלחמת ,משחקת מהיר ומשוחרר ,לא מוותרת ואת זה ראינו נגד טורונטו ומילווקי שמפסידה להם במשחקים צמודים ,אני מאמין בהם מאוד הערב שיעמדו לכל הפחות בליין ואני נזהר מלהגיד אבל סיכוי טוב לנצח .

ניו יורק מכוונת גבוה לכיוון הפלייאוף השנה ויש לה קבוצה טובה מאוד שיודעת לרוץ ,ובבית תנסה לנצח את אוקלאומה ,אך קל לא יהיה לה .

אני בוחר את אוקלאומה בכל הקופה שיש לי ,מאמין מאוד שתעמוד בליין ואף תנצח ,בשלושת המפגשים האחרונים בשנתיים האחרונות אוקלאומה מנצחת בניו יורק .

אם חלילה נופל לוקח פסק זמן ,לפעמים גם את זה צריך לאחר כמה מכות לא נעימות ,אבל זה ההימורים .

בהצלחה יברכך ה וישמרך יאר ה פניו אליך ויחנך ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום ,בורא עולם אני זקוק לזכייה הזאת ,תלוי בך השם .

בוצעה עריכה ל על ידי avile
  • Like 1
קישור להערה
Xgiga 500+
7.9k

אבי אני דווקא חושב שזה תרגיל של הבוקיז, שיודעים שהמהמרים בודקים ויראו שאוקלה עמדו בליין ב6 מ7 המשחקים האחרונים מול ניו יורק ו4 מפגשים אחרונים מחזיקים את הליין בניו יורק ולכן נתנו גם פלוס מכובד כדי למשוך לאוקלהומה.

אני חושב ניו יורק מעל הליין אבל לא נוגע במשחק מוקש הזה לדעתי.

בהצלחה רבה!!!

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות