קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינגל כדורסל חזק של המעניש להעניש. WIN

המעניש במזומן

הודעות מומלצות

Ilch05 500+
793
לפני 5 דקות, המעניש במזומן אמר:

קודם כל הביתיות , תמיד הקבוצה הביתית בטח זאת שהפסידה משחק אחרון ביורוליג בבית תרצה יותר , דבר שני לברצלונה יושב בראש ההפסדים האחרונים נגד ריאל והיא מגיעה במוטיבציית שיא , ( אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת בוודאות רק לשער אחי ועובדתית זה מה שההגיון אומר ) תרשום ברצלונה דו ספרתי היום 85- 72 לברצלונה.

וריאל לא באה עם מוטיבציה לנצח ושוב להוכיח שהיא טובה יותר מבין השתיים? נו מספיק לרשום דברים שטותיים כאילו ריאל באה לתת להם את הניצחון על מגש של כסף..

זה קלאסיקו בחייאת!! לא עוד משחק רגיל שאפשר להזניח! אז ברסה רוצה יותר כי היא בבית ואחרי הפסד?! שטויות במיץ עגבניות

בוצעה עריכה ל על ידי Ilch05
  • Like 1
קישור להערה
Podolski9 500+
1.9k
לפני 7 דקות, Ilch05 אמר:

וריאל לא באה עם מוטיבציה לנצח ושוב להוכיח שהיא טובה יותר מבין השתיים? נו מספיק לרשום דברים שטותיים כאילו ריאל באה לתת להם את הניצחון על מגש של כסף..

זה קלאסיקו בחייאת!! לא עוד משחק רגיל שאפשר להזניח! אז ברסה רוצה יותר כי היא בבית ואחרי הפסד?! שטויות במיץ עגבניות

ראשית חג שמח והמון בהצלחה מעניש יקר,

דבר שני אתה לא חייב להסכים איתו הוא בסך הכל אומר את דעתו.. לדעתך זה שטויות, בסדר גמור לדעתי פחות מכבד לרשום את זה באשכול של בן אדם שחושב אחרת ממך הוא בסך הכל העלה המלצה. 

בהצלחה.

קישור להערה
Ilch05 500+
793
לפני 16 דקות, Podolski9 אמר:

ראשית חג שמח והמון בהצלחה מעניש יקר,

דבר שני אתה לא חייב להסכים איתו הוא בסך הכל אומר את דעתו.. לדעתך זה שטויות, בסדר גמור לדעתי פחות מכבד לרשום את זה באשכול של בן אדם שחושב אחרת ממך הוא בסך הכל העלה המלצה. 

בהצלחה.

צודק המילה שטויות לא הייתה במקום לא הייתה שום כוונה לפגוע כמובן.. וכפי שהוא העלה המלצה והביע את דעתו, אני הגבתי עם מה שאני חושב.

קישור להערה
moshiko 500+
1.8k

יש יתרון מסויים בביתיות זה ברור ויחד עם המוטיבציה לנקום ספורטיבית … המגמה מובנת לי לפחות … ואני שלחתי בהרגשה טובה ברסה

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות