קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 ישראל (3+) vs פינלנד של העוקץ WIN

העוקץ האולטימטיבי

הודעות מומלצות

Shalner 0-500
87

אם ציינת את תמיר בלאט וזוסמן בתור השחקנים המובילים שלנו לכאורה אז אני חושב שזה חלק לא מבוטל מהבעיה, מכיוון ששניהם בינוניים ומוגבלים, שנהנו מיחסי ציבור מופלגים. 

גם דני אבדיה נראה כרגע כאחד שלא עומד במעמסת הציפיות.

לישראלים יש הטיה ברורה בהערכת הכוחות של הנבחרת שלנו מחוסר אובייקטיביות ולכן רוב האנשים יזרמו עם הלב ויהי מה.

בהצלחה לנבחרת!

בוצעה עריכה ל על ידי Shalner
קישור להערה
העוקץ האולטימטיבי 500+
23k
לפני 7 דקות, Shalner אמר:

אם ציינת את תמיר בלאט וזוסמן בתור השחקנים המובילים שלנו לכאורה אז אני חושב שזה חלק לא מבוטל מהבעיה, מכיוון ששניהם בינוניים ומוגבלים, שנהנו מיחסי ציבור מופלגים. 

גם דני אבדיה נראה כרגע כאחד שלא עומד במעמסת הציפיות.

לישראלים יש הטיה ברורה בהערכת הכוחות של הנבחרת שלנו מחוסר אובייקטיביות ולכן רוב האנשים יזרמו עם הלב ויהי מה.

בהצלחה לנבחרת!

שחקנים מובילים מבחינה סטטיסטית!

תוסיף את זה לעובדה שהם הישראלים היחידים כרגע שמקבלים דקות משמעותיות ביורוליג!

וזה לא אומר כלום לגבי שאר השחקנים שגם הם יכולים להתעלות לרמה גבוהה, ים מדר נניח שחקן לא פחות טוב מתמיר בלאט ואפילו יותר טוב לטעמי אבל מה לעשות שהוא שיחק בפרטיזן שנה שעברה בקבוצת יורוקאפ כנל לגבי מנקו גינת ואחרים.

לגבי ההטיה של הישראלים בהערכת הכוחות אני רוצה להאמין שאנשים מספיק בוגרים כדי להשקיע את הכסף עם המוח ולא עם הלב

ואם מדברים על הערכת כוחות בין הנבחרות לישראלים יש הרבה יותר שחקנים שמשחקים במפעלים אירופיים כגון יורוליג, יורוקאפ, ליגת האלופות ואפילו יורופ קאפ, בכל השוואה כזאת ישראל עולה על הפינים 

תודה ובהצלחה:Smiling:

• Like 2
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות