קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 ניו זילנד 🏀 WIN

itayZ

הודעות מומלצות

itayZ 500+
55.4k
יחס ההמלצה כולל : 1.65
רמת הביטחון :

ביי הוקס נגד אוטאגו

הסימון: אוטאגו +8.5

הוקס ביי הוקס פתחו טוב,את העונה ניצחו שבעה מתוך עשרת המשחקים הראשונים שלהם, הם הפסידו שניים ברציפות,במשחק האחרון ההוקס הפסידו למנאוואטו ג'טס 87-90

מצד שני אוטגו  ניצחו שישה מתוך 13 המשחקים שלהם, הפסידו ארבעה מחמשת המשחקים האחרונים, וכרגע הם נמצאים ברצף של שלושה הפסדים ,משחק האחרון שלהם הפסידו לוולינגטון סיינטס 88-100.

אוטאגו עדיין ללא טימינס הגבוה שלהם שיצא  לנבחרת צריכה להתחיל לנצח עם חושבת על הפלייאוף וחייבת לקבל עזרה מהספסל 

בויד,וויליאמס וטוד קלעו ביחד 68 נק משחק אחרון ויהיו חייבים להמשיך בקצב ולקבל עזרה.

היא יוצאת למשחק חוץ מול קבוצה רוצחת הוקס! שהיא קבוצת מצויינת, אדירה בבית עם קלעים רוצחים אבל לפי השמועות וכתבות בניו זילנד  ביי הוקס יהיו ללא איתן ראסטבאץ(17.9נק 7 ריבאונד ), ג'ורדן האנט(16נק 6 ריבאונד  )והירום האריס (11.8 נק 9 ריבאונד ) שיצאו גם הם הם הנבחרת!

3 שחקנים מובילים בקבוצה כאשר במשחק האחרון שניים היו חסרים לקבוצה האנט שיחק משחק אחרון לכן לא סגור לגביו למרות שרשום השניים האחרים עם הנבחרת אני יעדכן שיהיה לי סגלים סופיים ואישור רישמי שהם חסרים! עדיין הוקס עם האגיס הזר ושחקנים טובים מקומיים  נוספים בקבוצה כמו ביילי וראוקאה 

לדעתי ומרגיש לי שאוטאגו יכולה לעמוד מולם היום עם החיסורים שלהם, לא קל לצאת משם חד ספרתי בדרך כלל אבל אני מאמין שאוטאגו יכולה להפתיע פה ולעמוד בליין ואולי גם יותר חייב תרומה גדולה של 2 הזרים ועזרה מהספסל וסופר סופר הגנה כי עם לא יעצרו אותם בהגנה זה יהיה בעיה

משחק חוץ קשה אך אפשרי 

קישור להערה
  • תגובות 56
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• itayZ

14

• באבו

10

• avile

2

• Dima

2

Popular Days

Top Posters In This Topic

איש הטניס 500+
4.9k

תודה על ההמלצה המפורטת, כמה ידע וואו!
שכפלתי, בהצלחה לנו.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות