קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינגל כדורסל טורקי מהמעניש. WIN

המעניש במזומן

הודעות מומלצות

המעניש במזומן 500+
12.9k
לפני 39 דקות, Ilch05 אמר:

בהצלחה, אנאדולו 10 ומעלה בשבילי.

אם אתה חושב שלארקין ומיציץ ישחזרו את היכולת ממשחק קודם אז בהצלחה לך בבחירה , לדעתי היה להם משחק שיא.

• Like 1
קישור להערה
Ilch05 500+
793
לפני 53 דקות, המעניש במזומן אמר:

אם אתה חושב שלארקין ומיציץ ישחזרו את היכולת ממשחק קודם אז בהצלחה לך בבחירה , לדעתי היה להם משחק שיא.

גם פנרבחצה לא קלעה 90+ נקודות בחוץ מול אנאדולו שלוש שנים עד המשחק האחרון.. אבל זה גם סביר להניח לא יחזור על עצמו הערב.

אבל שוב אני אומר וכמו שתמיד אמרתי, ממליץ יתן נקודות חוזקה על הצד שהוא בחר, ודווקא יתעלם מנקודות חולשה כי זה הכי קל.. וזה תקף לכולם.

בוצעה עריכה ל על ידי Ilch05
קישור להערה
המעניש במזומן 500+
12.9k
לפני 3 דקות, Ilch05 אמר:

גם פנרבחצה לא קלעה 90+ נקודות בחוץ מול אנאדולו מעל שנה שנים עד המשחק האחרון.. אבל זה גם סביר להניח לא יחזור על עצמו הערב.

אבל שוב אני אומר וכמו שתמיד אמרתי, ממליץ יתן נקודות חוזקה על הצד שהוא בחר, ודווקא יתעלם מנקודות חולשה כי זה הכי קל.. וזה תקף לכולם.

גם בשנים האחרונות פנרבחצה לא קלעה נגדם מעל 100 נקודות, אני בוחן אך ורק את הסדרה הזאת של הפלייאוף ובסדרה הזאת רואים שפנרבחצה רוצה אותה יותר, כנראה אנאדולו קצת "שבעים" אחרי שלקחו את היורוליג והם לא ממש הגיעו לסדרה הזאת , צפוי שאנאדולו לא תפסיד 3-0 אך בהחלט אפשרי שפנרבחצה היום תגמור את הסדרה למרות משחק החוץ.

• Like 1
קישור להערה
Ilch05 500+
793
לפני 1 דקה, המעניש במזומן אמר:

גם בשנים האחרונות פנרבחצה לא קלעה נגדם מעל 100 נקודות, אני בוחן אך ורק את הסדרה הזאת של הפלייאוף ובסדרה הזאת רואים שפנרבחצה רוצה אותה יותר, כנראה אנאדולו קצת "שבעים" אחרי שלקחו את היורוליג והם לא ממש הגיעו לסדרה הזאת , צפוי שאנאדולו לא תפסיד 3-0 אך בהחלט אפשרי שפנרבחצה היום תגמור את הסדרה למרות משחק החוץ.

הכל יכול להיות, אנחנו לא נביאים אין לדעת!

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות