קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
JOVANI

המלצות של JOVANI למשחקי ה NBA ראשון בערב ובלילה

הודעות מומלצות

תודהעל  סטאטוס מצב NBA להיום .

עושה רושם של ממליץ ברמה גבוהה מאוד.

תודה רבה על ההשקעה (...גם ביום שאין לך על מה להמליץ במיוחד )  

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 שעות, maoricio אמר:

לא חובה לשלוח כל יום סינגל אחד - רק כשיש אחד טוב.. אפילו 4-5 לשבוע זה דיי והותר.

וכמובן אחוזי התפיסה הן הם הרווח - בכל אופן מכבד החלטתך.. השיטה שציינתי עובדת היטב.

שבוע מבורך מאחל לך מכל הלב בהצלחה שיהיה איש יקר:Smiling:

ברור, גם לך איש יקר!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 22 דקות, ג'ינג'י צהוב אמר:

אני הפוך ממך בכל הסימונים הלילה. לטעמי, אתה לא מתייחס כהלכה לליין שנקבע למשחקים.

בהצלחה.

בדיוק על ההערות האלו דיברתי.

איך אתה יודע כיצד אני מתייחס לליין?

האינפורמציה אותה אני מעביר כאן היא חלקית מאחר ויש הרבה מאוד נתוני סטטיסטיקה שאם אצטרך לפרט כאן זה יהיה מספר שעות בכל יום וזה לא זמן שיש לי.

אני לעולם לא ארשום לך תגובה שכזו וגם כשלא הסכמתי בהמלצתך על ניו יורק 6- לא מזמן נגד אטלנטה, רשמתי לך "המלצה יפה, תודה" אז למה להגיב כך?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 דקות, JOVANI אמר:

בדיוק על ההערות האלו דיברתי.

איך אתה יודע כיצד אני מתייחס לליין?

האינפורמציה אותה אני מעביר כאן היא חלקית מאחר ויש הרבה מאוד נתוני סטטיסטיקה שאם אצטרך לפרט כאן זה יהיה מספר שעות בכל יום וזה לא זמן שיש לי.

אני לעולם לא ארשום לך תגובה שכזו וגם כשלא הסכמתי בהמלצתך על ניו יורק 6- לא מזמן נגד אטלנטה, רשמתי לך "המלצה יפה, תודה" אז למה להגיב כך?

האם תוכל להסביר את הליין הנמוך בברוקלין בבקשה? מדוע לדעתך הוא רק 3? מדוע הליין הנמוך בוושינגטון?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 10 דקות, ג'ינג'י צהוב אמר:

האם תוכל להסביר את הליין הנמוך בברוקלין בבקשה? מדוע לדעתך הוא רק 3? מדוע הליין הנמוך בוושינגטון?

בוא אסביר לך משהו, הליין לא נמוך בשום משחק, אם הבוקיז קובעים ליין זה הכי מדויק שניתן בהתאם לפרמטרים שלהם אם זה סטטיסטיקה, המשחקים בינהם, מגמת המשחקים האחרונים, מצב השחקנים הפצועים ואפילו אלו שבספק משפיעים על הליין וכמובן עוד הרבה מאוד פרמטרים.

על מנת לנצח אותם, לפני הרבה מאוד שנים אני ועוד חבר (כולם כאן מכירים אותו אך לא אזכיר את שמו) בנינו לנו שיטה מסוימת שמורכבת מהרבה מאוד טבלאות ונתונים אשר מאפשרים לנו לחזות את הליין אותו אנחנו מעריכים בהתאם לפרמטרים שאנחנו בוחרים להתייחס אליהם וברגע שאני רואה ליין לא זהה או לא ממש קרוב לליין שהערכתי אני מזהה סימון טוב ובהתאם לפער בין הליין שלי לזה שנקבע אני מעריך את סיכוייו לתפוס.

בבקשה בוא נסיים פה, אני מעריך אותך וממש לא בא לי להתווכח איתך. זו הדרך שלי ואת השיטה במלואה לעולם לא אחשוף כאן אך בהחלט אשתף על מנת שגם אחרים יוכלו להרוויח מכך.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 12 דקות, JOVANI אמר:

בוא אסביר לך משהו, הליין לא נמוך בשום משחק, אם הבוקיז קובעים ליין זה הכי מדויק שניתן בהתאם לפרמטרים שלהם אם זה סטטיסטיקה, המשחקים בינהם, מגמת המשחקים האחרונים, מצב השחקנים הפצועים ואפילו אלו שבספק משפיעים על הליין וכמובן עוד הרבה מאוד פרמטרים.

על מנת לנצח אותם, לפני הרבה מאוד שנים אני ועוד חבר (כולם כאן מכירים אותו אך לא אזכיר את שמו) בנינו לנו שיטה מסוימת שמורכבת מהרבה מאוד טבלאות ונתונים אשר מאפשרים לנו לחזות את הליין אותו אנחנו מעריכים בהתאם לפרמטרים שאנחנו בוחרים להתייחס אליהם וברגע שאני רואה ליין לא זהה או לא ממש קרוב לליין שהערכתי אני מזהה סימון טוב ובהתאם לפער בין הליין שלי לזה שנקבע אני מעריך את סיכוייו לתפוס.

בבקשה בוא נסיים פה, אני מעריך אותך וממש לא בא לי להתווכח איתך. זו הדרך שלי ואת השיטה במלואה לעולם לא אחשוף כאן אך בהחלט אשתף על מנת שגם אחרים יוכלו להרוויח מכך.

נתונים חשובים ציינת פה. מה, לפי החישובים שלך, אמור היה להיות הליין בברוקלין ובוושינגטון? זה מידע שיכול לעזור לי מאוד בקבלת ההחלטות שלי הערב.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים