קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
JOVANI

המלצות של JOVANI למשחקי ה NBA ראשון בערב ובלילה

הודעות מומלצות

שלום לכל חברי פורום לייבגיימס.

כפי שרשמתי אתמול באשכול, על מנת לנסות להתייעל, עשיתי ריסטרט ובחנתי את כל הנתונים אליהם אני מתייחס בכל פעם והחלטתי להוסיף עוד שני פרמטרים שאמורים להוסיף לרמת הדיוק לא מעט ומה שיביא אותנו להצלחות של סביבות ה 70% כאשר לרמת הביטחון חלק ניכר בשיטה זו ולכן גם אוסיף את סכום הרווח וההפסד של כל סימון לרשימת המעקב ואני די משוכנע שאנחנו יכולים להרוויח יפה, מה שכן, הפעם ברשימת המעקב לא אכלול את האיקסים של המועצה, זה דבר שלעולם לא אסכים לו ואני חושב שמבחינתם זה גובל בפלילי, שום מקום אחר בעולם לא מאפשר זאת ואיך אומרים: "רק בישראל", כמו כן כל סימון ללא ציון הערה מתייחס לזמן הרגיל וללא הארכות, במידה ויהיה סימון הכולל הארכות תתווסף הערה למעט סימוני האנדר אובר כאשר האנדר יהיה לא כולל הארכות והאובר כמובן כולל.

דבר נוסף, החל מהיום ארשום לכם מה דעתי לגבי כל המשחקים כולל סימוני אנדר / אובר אך קחו בחשבון שאת רוב הסימונים איני ממליץ לשלוח, כל הסימונים שיהיו פחות מ 65% לא שולח ולא ממליץ לשלוח מה שגם יגרום לעתים שיהיה רק סימון אחד או שניים אם בכלל אך זכרו, הדבר החשוב הוא לנסות להגיע לרווח.

אגב, במידה ואיני ממליץ לשלוח על הסימון, תיתכן אי התאמה מבחינת הליין כי אני עובר על המשחקים עם יציאת הליינים המקוריים כך שלמשל הלילה איני ממליץ ללכת על המשחק של דטרויט אך הסימון שאתן הוא אורלנדו 11+ ברמה נמוכה שזה הליין פתיחה והוא יכול להשתנות כמובן אך לא רלוונטי כי לא שולח ולא ממליץ לשלוח על המשחק הנ"ל.

בקשה: השתדלו להמנע מהערות עוקצניות, מי שלא אוהב את מה שאני ממליץ / חושב או לא מסכים עם רמת האחוזים או מפריע לו שאני לא מתייחס לאיקסים במועצה, שיעבור לאשכול הבא.

אני כאן על מנת לעזור בלבד, אל תוציאו לי את החשק בבקשה.

אגב, ממש לא משנה מה האחוז המדויק לסימונים, הרעיון הוא להפריד ולדעת מה סימון חזק, מהו סימון טוב, מהו סימון סביר ומהו פחות מכך.

טורונטו – סקרמנטו: אין ספק שהמארחת גדולה על יריבתה ובכמה רמות, טורונטו בכל עונה מהעונות האחרונות, עושה התקדמות ומקבוצת פלייאוף לגיטימית אולי תהפוך לפקטור העונה ותוכל להצטרף ליוסטון להשתלב עם הקבוצות הגדולות כגולדן וקליבלנד.

סקרמנטו מצידה תנסה כבכל פעם להפתיע אך לדעתי די מהר תבין שבמשחק הזה אין לה יותר מדי מה לחפש ואת זאת הם הרגישו כבר במשחק הקודם לפני כשבוע שהסתיים בתבוסה ביתית 102-87.

מלבד Lucas Nogueira, כל שאר השחקנים של טורונטו יהיו כשירים לפחות עד לרגע כתיבת המלצה זו.

אצל האורחת מסקרמנטו: Harry Giles יעדר כש De'Aaron Fox ו- Malachi Richardson בספק ורק סמוך למשחק נדע אם יהיו כשירים.

הסימון: טורונטו 12.5- רמת ביטחון 62% לא מומלץ לשלוח.

אובר 207 נק' 58% לא מומלץ לשלוח.

דטרויט – אורלנדו: שתי הקבוצות לא ממש שינו את פניהם מהעונה שעברה ואם נסתכל על משחקי העונה שעברה נראה כי מתוך 4 משחקים ניצחה אורלנדו 3 כאשר את שני משחקי הבית שלה ואחד בחוץ, אז מהי הסיבה לכך שהליין הוא דו ספרתי? שתי סיבות: היכולת של אורלנדו לאחרונה ורשימת פצועים של שחקנים דומיננטיים המשפיעה כמובן גם על הסיבה הראשונה: Terrence Ross, Aaron Gordon ו-  Evan Fournier בוודאות לא ישחקו, כאשר גם שיתופם של Arron Afflalo ו-             Jonathan Isaac מוטל בספק אצל האורחת הכואבת.

לעומת זאת אצל דטרויט ימשיל להיעדר Jon Leuer ו- Avery Bradley מוגדר בספק בשל פציעה במפשעה.

דטרויט צפויה לנצח וקרוב לליין.

הסימון: אורלנדו 11+ רמת ביטחון: 56% לא מומלץ לשלוח.

אובר 201 נק' 54% לא מומלץ לשלוח.

ברוקלין – אינדיאנה: לא הפתיע אותי כלל שאינדיאנה הפסידה בביתה לאוקלהומה במשחק הלפני אחרון אך בהחלט הפתיע אותי שהפסידה באחרון לדטרויט 100-95 והתוצאה משקרת, דטרויט במהלך כל המחצית השנייה הובילה בבטחה ולרוב בהפרש דו ספרתי ולא ממש ברור לי איך הצליחה להתבזות הקבוצה כך לעיני הקהל הביתי.

ברוקלין קבוצה עיקשת אך בהמלצתי במשחקה האחרון אל מול טורונטו, דיברתי על כך שהבדלי הרמות יביאו את המשחק הזה לכיוון ה 20 הפרש עד אשר ברוקלין תבין שאין לה על מה להוציא אנרגיות באותו משחק ואכן הסתיים בתבוסה כואבת 87-120.

המשחק הקודם והראשון העונה בין הקבוצות הסתיים בתוצאה מטורפת עם 271 נק' ללא הארכות 131-140 לאינדיאנה בביתה, אני כבר רואה שהנטיה היא ללכת על אובר 218 נק' כאן ואני מניח שהליין עוד יטפס אך יש לי הרגשה שדווקא מהבחינה הזו הפעם נראה אנדר.

לגבי הליין הרגיל, אני מאמין שאינדיאנה תנצח ותעבור את הליין אך ליין הפתיחה הוא 2.5- וטרם נפתח במועצה בעודי כותב שורות אלו...ברוקלין לא תוכל להיעזר שוב ב D'Angelo Russell הפצוע ומנגד, אינדיאנה תיאלץ להסתדר ללא Edmond Sumner ו- Glenn Robinson III שזה בסדר (אין לי מושג מי זה סמנר) אך יתכן וגם Thaddeus Young שזה הרבה יותר משמעותי.

הליין נפתח...הסימון הוא אינדיאנה 3- רמת ביטחון: 65%

אנדר 217 נק' 55% לא מומלץ לשלוח.

וושינגטון – קליבלנד: שתי הקבוצות הללו מוערכות יתר על המידה אצל הבוקיז ובנוגע לוושינגטון גם אני הערכתי אותם יותר מדי...הקבוצות מרבות לא לקחת ליינים, וושינגטון לא לקחה את הליין בארבעת משחקיה האחרונים בעוד שקליבלנד לא לקחה את הליין בששת משחקיה האחרונים ומה שהכי מרגיז מבחינתנו ומבחינת אלו שעדיין מסמפטים את הקבוצה מהימים של דייויד בלאט שם, לא מעט איקסים במועצה כולל אמש.

האמת שאין לי רצון רב מדי להרחיב על שתי הקבוצות האלו רק אזכיר שבמשחק הראשון העונה שגם התקיים בוושינגטון, ניצחה קליבלנד 122-130.

הסימון: קליבלנד 1.5- רמת ביטחון: 57% לא מומלץ לשלוח.

אנדר / אובר 217 נק' 50%.

לסיכומו של עניין: רק סימון אחד מומלץ לשלוח ובסכום המינימאלי שהצבתם לעצמכם והוא אינדיאנה 3- היו סבלניים וחכו לסימונים טובים.  

20ud1g1.jpg

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח maoricio

ידידי ראשית כל תודה רבה על ההשקעה ועל הזמן שאתה מעניק עבורנו.

אם אפשר אשמח שתשמע הצעתי.

הרי להתעסק בכמה וכמה משחקים ולהוציא אותם לפועל כהמלצה לאחר בדיקת נתונים רחבה שהנך עושה היא שיטה נחמדה ויפה.

אך לאורך זמן לענ"ד היא איננה יעילה.. ומה שאני אך ורק מציע שתחשוב עליו הוא:  -סינגל אחד ליום שאתה בחנת היטב, ולאורך זמן אני משוכנע שתעבור את ה-70% בחודש-.

בתור אחד שנמצא בתחום שנים רבות ומקושר לממליצים ברמה הגבוהה ביותר מצאתי לנכון לייעץ לך כך, אינך חייב להקשיב אך לכל הפחות תשקול זאת.

בהצלחה ושאפו על תרומתך הנאמנה לפורום האיכותי בארץ.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 שעות, Gareth Bale 10 אמר:

איזה השקעה!! תודה רבה ג'ובאני:)

בכייף.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 שעות, maoricio אמר:

ידידי ראשית כל תודה רבה על ההשקעה ועל הזמן שאתה מעניק עבורנו.

אם אפשר אשמח שתשמע הצעתי.

הרי להתעסק בכמה וכמה משחקים ולהוציא אותם לפועל כהמלצה לאחר בדיקת נתונים רחבה שהנך עושה היא שיטה נחמדה ויפה.

אך לאורך זמן לענ"ד היא איננה יעילה.. ומה שאני אך ורק מציע שתחשוב עליו הוא:  -סינגל אחד ליום שאתה בחנת היטב, ולאורך זמן אני משוכנע שתעבור את ה-70% בחודש-.

בתור אחד שנמצא בתחום שנים רבות ומקושר לממליצים ברמה הגבוהה ביותר מצאתי לנכון לייעץ לך כך, אינך חייב להקשיב אך לכל הפחות תשקול זאת.

בהצלחה ושאפו על תרומתך הנאמנה לפורום האיכותי בארץ.

שמעתי אך לא מקבל, לעתים לא יהיו סימונים כלל ולעתים יהיו שלושה, תלוי בליינים שנקבעו ובכל שאר הפרמטרים, כשמחליטים ללכת על סינגל אחד בכל יום מגיעים לפשרה לעתים גם כשאין משחקים טובים ואף כאשר יש שניים חזקים בוחרים אחד שהוא לא פעם יהיה זה שיפול מבין השניים.

זו השיטה שלי ופחות מעניינים אותי אחוזי התפיסה אלא יותר הרווח ולשם אני חותר.

תודה על התגובה ושיהיה אחלה שבוע.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 שעות, Yossit אמר:

תודה רבה על ההשקעה הרבה והמבורכת, שיהיה בהצלחה.

בבקשה ותודה גם לך.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח maoricio

לא חובה לשלוח כל יום סינגל אחד - רק כשיש אחד טוב.. אפילו 4-5 לשבוע זה דיי והותר.

וכמובן אחוזי התפיסה הן הם הרווח - בכל אופן מכבד החלטתך.. השיטה שציינתי עובדת היטב.

שבוע מבורך מאחל לך מכל הלב בהצלחה שיהיה איש יקר:Smiling:

בוצעה עריכה ל על ידי maoricio

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים