קפוץ אל תוכן
Ofekdaniel12327

אופק עם סימון יורוליג מוקדם ברמת ביטחון גבוהה

הודעות מומלצות

מכבי תל אביב - ולנסיה(+6) 

מכבי מגיעה בכושר שיא שלה בשנים האחרונות, עם סגל חזק, אך לא יציב. לצד ניצחונות מרשימים על ריאל מדריד וחימקי, תראו הפסדים מחרידים כדוגמת זה לאנדולו בבית והתבוסה לברצלונה הלא יציבה. 

ולנסיה מגיעה בכושר די זוועתי. היא מפסידה בליגה ונמצאת בתקופה רעה ביורוליג שעולה לה במאזן 7-3 שלילי. היא חייבת להתאפס לפני שזה בורח לה. 

אני מאמין שתמיד כשמכבי טיפה מצליחה, האופוריה והשאננות לא מאחרים להגיע, ולדעתי גם הפעם. 

אנחנו נראה משחק צמוד ומכבי אחת שלא מסוגלת לברוח ליריבה, שלא אתפלא אם תרשום ניצחון חוץ ששוב יגרום לנו לחוסר הבנה מי זו מכבי ת״א של העונה הנוכחית. 

שבוע שעבר נקטע לנו הרצף עם שלשת באזר מזעזעת של פנאתנייקוס, אבל כמובן שהגיע הזמן לחזור למסלול. 

הסימון הוא 2. 

תצליחו!!!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

לא מסכים.ולנסיה היא משלושת החלשות ביורוליג,סגל לא נוצץ ויכולת מאוד חלשה,גם בליגה וגם ביורוליג.אני אוהד מכבי אז לא אאחל לך בהצלחה.לדעתי מכבי מעל 10

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 דקות, קובי אמר:

לא מסכים.ולנסיה היא משלושת החלשות ביורוליג,סגל לא נוצץ ויכולת מאוד חלשה,גם בליגה וגם ביורוליג.אני אוהד מכבי אז לא אאחל לך בהצלחה.לדעתי מכבי מעל 10

מה שכולם אמרו שהימרתי אנדולו, למכבי כישרון מיוחד להפסיד לגרועות ביורוליג. תצליח.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

דווקא הפעם מעודדת מהנצחון הענק על ירושלים , מכבי תנצח מעל 6 הפרש ותמשיך את המומנטום

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים